SeyahatYol tarifi

Biz New Urengoy havaalanı ve hizmetlerine gelmesi

özellikle kış aylarında, Rusya'nın Yamalo-Nenets Özerk Bölgesi'nde gelmeden, gezgin sert kenarını karşılamak için nasıl düşünmek başka bir şey yapamadı. Ben sıcak ve rahat bir odada etrafına bakmaya başlar ve acı soğuğa adapte başlamak istiyorum. Eğer bir açık hava bagaj beklemek zorunda eğer, rampa dan ne dolaşmaya uçağın kar yığınları ile terminal binasının? Bu makale Novy Urengoy şehrine varmak olanlar içindir.

havaalanı daha önce Yagelnaya seçildi. Ne Hava Limanı geldi kopçası bekliyor? Nasıl şehirden uzak alınır? Bu durum, aşağıda ele alınacaktır.

havaalanı Geçmişi

Hiçbir okullar, hiçbir hastaneler ve sadece 520 kişilik bir nüfus - Geçen yüzyılın Novy Urengoy şehir erken yetmişli oldu. Havaalanı münhasıran gaz kondensat sahasının kullanımı ile ilgili malların teslimi için 1975 yılında burada açtı. Ancak, hava limanı büyük bir gelecek için bekleyen. Gerçekten de, bir asfalt şeridi ile pist varlığı ve yolcu gemileri ediyor. Novyi Urengoi onun gelişmesine hız kazandırdı Rusya'da diğer şehirlerde, iletişim başladı.

Ahşap perişan kulübe - 1980 yılında, ilk yolcu terminali inşa edildi. Sonra aynı Tu-134 ilk yolcu uçuşu yapıldı. 2012-2014 yılında. OAO "Novy United Air" Hava Limanı donatmak başladı. Tek izole uç kompleksi inşa edilmiştir. Plan yeni bir terminal inşa etmek oldu. Ancak, havaalanı fon bölge düzeyinde aktarıldı ve kaynak yetersizliği nedeniyle planları ertelenmek zorunda kaldı.

Novy Urengoy havaalanı bugün

Bu hava limanı, federal fon üzerinde duran zaman, Yamalo-Nenets Özerk Bölgesi'nde en gelişmiş biriydi. Şimdi havaalanı ikinci sınıf atanır. Oysa 2014 yılına kadar biz uzun ve geniş pist inşa başardı, böylece her türlü şiddeti Novy Urengoy alabilir. havaalanı Rusya'nın yirmiüç yerleşim ile şehir bağlanır. (Ağır 737 ve 757 dahil) "Boeing", "Bombardier", "Sukhoi Superjet 100", Sa, Il, An, Yak ve gemi daha hafif tasarım var kara olabilir. Bir de bulunmaktadır helikopter pisti. iki yüz bin kişi bir yıl hava limanının kapasitesi. Toprak, yüksek teknoloji tesisleri ve profesyonel kadrosu mükemmel bir hizmet ve uçağın uçan yolcuları güvenlik sağlar.

Eğer Novy Urengoy gelen uçabilir Nerede

Havaalanı gaz ve kondensat sahasının sömürü amacıyla inşa edilmiştir. Ve şimdi malların taşınması ile bağlantılı uçuşlar, bütün yolların çoğunluğunu oluşturur. Yine de burada gelişmekte olan ve yolcu taşımacılığı edilir. "Aeroflot" şirketi Moskova (Sheremetyevo) gezginleri sunar. tahta veya S7 Airlines "Yamal" konulu olabilir Domodedovo yoluyla sermaye almak için. charter uçuşları "Gazpromavia" Vnukovo uçarlar. Aynı şirket Ufa, Samara, Sabetta Novy Urengoy gelen yolcu alacak. "IrAero" Omsk ve Novosibirsk uçmak. "UTair" Ufa ve St. Petersburg düzenli uçuşlar yapan ve yaz aylarında - Krasnodar. Gömlekleri havayolu "Kazan" Soçi'de yaz uçarlar. Tümen, Salekhard, Tolka, Krasnoselkup - bu şehirler de Havaalanı Novy Urengoy bağlantılıdır. Ek hava limanı geliş ve gidiş uçuşlarında daha kesin bilgi verecektir. Telefonlar kendi resmi web sitesinde bulunabilir.

Havaalanında Hizmetler

Harbour Air ikinci sınıftır. Ne yazık ki, günün her saati çalışmıyor. Tüm uçuşlar gece veya sabah bulunmaktadır. Bu nedenle, havaalanının çalışma saatleri - 01:30 ila 12:30.

Biz hizmetleri hakkında ne söyleyebilirim? Terminal katlı odada. İlk düzeyde resepsiyon, bilet satış bürosu, diğer hizmetler yer almaktadır. İkinci katta tamamen bekleme odası için bir kenara bırakılır. bir depo, bir gazetelik yoktur. hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için size havaalanı sitesini verecektir. Novy Urengoy, hava limanı otobüs yolu ile ilişkilidir. Bir kafe "Paralel" ve havaalanı yakınında bulunmaktadır. Terminal bina de ısıtılır. İpucu: Daha iyi uçakta tuvaleti kullanın.

Nasıl rota havaalanı aşmak için - Novy Urengoy

Adres hava limanı st. Omurga, 1 mahalle "The Aviator". Kentin bu güney-batı disi. havaalanı ve Novy Urengoy kentinin merkezine yaklaşık 5 km ayrılır. Bu mesafe taksiyle kolayca aşılabilir. makine durdurma terminalin çıkış yakınında yer almaktadır. Şehirde Hedefinize Tarifleri yaklaşık 10-15 dakika sürer ve 300 rubleye mal olacak. şehre almak için daha ekonomik bir yol yoktur. Bu otobüs sayısı 3. havaalanı ve şehrin tren istasyonu arasında çalışır. Otobüs bileti sadece 20 ruble mal olur. Ama bu seçenek New Urengoy gece gelmesi olanlar için uygun değildir. Sonuçta, ilk otobüs 06:17 am bırakır. makineler arasındaki aralık, günün ve haftanın günlerinin zamanına bağlıdır. Yaklaşık 20 dakika ortalama olacak otobüste bekleyin.

yorumlar

Seyahat eden havaalanı hakkında ne dedi? Novy Urengoy - perili bir köy. Biz o hava limanı Novy Urengoy yolcular Spartalı koşullar gelmeden karşılıyor görmek Rusya nedenle şaşırtıcı gaz endüstrisinin önemli merkezlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Sıcak oda ve fazla hizmet - havaalanı ile gezginler sağlayabilir hepsi bu. Yorumlar bekleme odasında bile koltuk yeterli olmadığını söylüyorlar. Ama havaalanı personeli rahatça yolcular için ellerinden geleni yapıyor. uçuş için kayıt sırasında Kuyruklar görülmez. Tüm öncesi ve sonrası uçuş prosedürleri çok hızlı gerçekleşecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.