GüzellikBakım ürünleri

Marc Jacobs - kendine güvenen doğallık için parfüm

Parfüm dünyasındaki yeni bir oyuncu olan Marc Jacobs, tanımayı sağlamak için verilen mücadelede çok inatçı bir katılımcı olduğunu kanıtladı. Markanın kurucusu Marc Jacobs, her yaratılışta harika aroma yaratmada yetenekli bir tarz ve çok yönlülük duygusu gösterir.

2001'de Marc Jacobs markasının parfüm hikayesi başladı. Bu yıl çıkan parfümlerin çok canlı bir kokusu vardı. Arzuların rüzgarı ve sevimli bahar güneşinin eğlencesi, orijinal kompozisyona yansımıştı. Marc Jacobs'un ruhları dayanılmazlıklarına güvenirler.

Parfüm tasarımına şirketin eşsiz yaklaşımını not etmek istiyorum. Tüm Marc Jacobs parfümleri, pahalı metallerden yapılmış eski çiçeklerle eğlenceli bir şekilde süslenmiş, büyüleyici şişelere döküldü. Bu, bu şaheseri imajına ek olarak kullanan güzel yabancı bir kompozisyonun yazarının iltifatı.

Marc Jacobs - parfüm, mükemmel bir şekilde cinsel bir başörtülü görüntü aktarabilir. Onun inanılmaz bir şekilde daha güçlü seks temsilcisini cezbetmek kolaydır. Tek dokunuşla, deli adamları delirtiyor. Her kadın kolayca kendi kokusunu alabilir, sadece gerekli kokusunu alır.

Özel markalı salonlarda veya parfüm satan resmi web sitelerinde parfüm Marc Jacobs satın alabilirsiniz.

Son zamanlarda, şirket Marc Jacobs parfüm sanatı alanında bir atılım yaparak parfüm Marc Jacobs Daisy'yi yarattı . Büyüleyici ve cezbedici, baştan çıkaran ve rüyaya giren müthiş bir koku. Orman çilekleri, menekşeler, gardenya ve ihale yasemininin sessiz notalarını ortaya koyan olağandışı hafif bir kompozisyon, rahat ve iyi bir espri hissi verir.

Ve şimdi sizi Marc Jacobs'un ve onun şirketinin eserlerinden bazılarına tanıtmama izin verin. Belki de, kişiliğinizi vurgulayacak ve görüntüyü tamamlamak için gerekli bir aksan olacak tam olarak bu eşsiz parfüm seçebileceksiniz.

Şirket, 2010 yılında süper popüler lezzetlerin güncellenmiş bir sürümünü tanıttı. Yenilik Marc Jacobs Daisy Gatand'ı çağırdılar. Orijinal kompozisyonun aksine, yeni kompozisyon, kokulu menekşe üzerinde daha güçlü bir vurguya sahiptir. Aromalı çiçeklerin kalbinde, çilek, gardenya ve kırmızı greyfurt notalarının muhteşem bir buketi bulunur. Sonunda - misk, vanilyalı ve hafif ahşap bir tren. Güncellenmiş versiyon, güneşli bir günün, mavi gökyüzünde uçan bulutların olduğunu hatırlatıyor.

Birçok koleksiyon ayakkabı ve giyim firması gümüştür, çünkü şişe Silver Edition gümüş bir kıyafet kazanmıştır. Marc Jacobs parfümü lüks ve son derece kadınsı bir parfüm. Daisy kokusu bu sürümü sınırlı sayıda yayımlanır.

Kompozisyonun temeli, yabani çilek, kırmızı greyfurt, yasemin çiçekleri , bahçecilik ve menekşeler üzerine büyüleyici notlardır. Aromalı koku, misk telleri ile doludur.

Daisy'nin bir başka sürümü bir video biçiminde çıktı. Aynı kadınsı lezzet ama biraz farklı ortaya koyuyor. Bu, belirli bir çekiciliği olan kendine güvenen bir kadın için bir kompozisyon . Yenilik, bu tasarım tarzında tasarlanmış orijinal silindir şişesine yerleştirilir.

Bu şirketin ürünlerini tercih eden, çeşitli aksesuarlardan çok hoşlanan ve bunları düzgün şekilde nasıl giymeyi bilen bir kız. Görünüşüyle denemekten hoşlanır, ancak her zaman kadınsı, şık ve şık kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.