ModaGiysi

Nasıl taklit Basamaklar ile tayt giymek?

tayt boyutu - Bu konsept bir piyasa ekonomisinde oldukça "gevşek" tir. Bu kadar fazla sayıda üreticileri, birçok boyutlu ızgaralar söyleyebiliriz. Ancak bazı ortak özellikleri vardır. Örneğin, yardsticks tek sistem böyle "Golden Lady", "Omsa", "Arwa" olarak üreticilerin ürün var. Bir 145 cm artış ve 40 kg ağırlığında ve giyim boyutu 38 (1 numara) olan kadınlar için tasarlanmış Bunların tayt kadar 190 cm yükselişi ve 54 giysi (5 sayısı tayt) bir oranda 100 kg'a kadar elde edildi.

şirketleri vardır tayt büyüklüğü neredeyse herkes uyacak. Bu, örneğin, 145 cm bir artış ve 190 santimetre bir artış ile 132 cm kolan tayt altıncı sayıda 92 cm kalça çevresi bir birinci sayı üretir şirketi "Grace",. Diğer firmalar, çoğunlukla yabancı bir derecelendirme aralığı ülkemizde iftihar edemez.

imitasyon Basamaklar ile Tayt sadece piyasa ekonomisinin gelişi ile Rusya'da ortaya çıktı. aerobik o severler önce bu sporda eğitim için yüksek çorap giymek. Bu ürünler genelde, yatay çizgili veya "örgü" şeklinde bir desen olarak, ev örgüsü, yün olmuştur ve olacaktır.

imitasyon Basamaklar ile Tayt çeşitli eklemeler, farklı görüntüler oluşturmak olduğunu iyi. Örneğin, bir mini etek, tunik - çorap bir ima ve klasikleri ile - - Yüksek kesilmiş seksi resimdir sade ve şık bir görünüm, alt parçası haline ne tarz bağlı. Bu sürme ve diğerleri ile dantel, yoğun bir malzeme, delik örüntüleri, şeritler, çizgiler, kontrast veya renk uyumu olabilir. Bazen ayırma hattı üründe "kulaklar" olarak şekil ve bir hayvanın işlemeli ağızlık takılır. Eğer taklit jack botlar ve kısa etekli tayt giyiyorsun, onların ayakkabılarını tamamlamak için arzu edilir yüksek topuklu tayt altına eşleşecek. yani siyah modellere görsel bacakları uzatacaktır karanlık ayakkabı almak gerekir. Kontrast ayakkabılar, tam tersine, zarafet azaltarak daha ileri "böl" bacak olacak. Optimum irade Çıtçıt çünkü ani "kolay" Bu oldukça aşırı resmin olmadan Ayakkabılar.

farkedilmeden kalır ve pantolon ürünleri ile bu modellerin birleşimi olmaz. taklit bot, kısa ceket ve şort ile Tayt - Eğer iyi bir rakam varsa bu mümkün, parti, parti, gece kulübü ya da tarih için ayarlamaktır. Bir iş ya da görünmesi yasak bir şekilde iş toplantısı, çünkü o görgü kurallarına aykırı. Her durumda, bu tür aksesuar kıyafeti varlığı kalanı istenen odağı yapmak ve başkalarının dikkatini çekecek kadar basit olması gerektiğini hatırlamalıyız.

Bunlardan alt kısmı yeterince güçlü olduğu için imitasyon Basamaklar ile Tayt, pratik bir üründür. Bu yoğun malzemenin özellikle doğrudur modelleri. Onlar güvenli bir şekilde sonraki bir ayakta yolcu için paket üzerinde mola korkusu olmadan toplu taşıma gidebilir. Buna ek olarak, bunlar soğuk havalarda çünkü takılabilir onlar daha iyi zamanki tayt daha soğuktan ayakları korumak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.