ModaGiysi

Badlony: bu nedir?

Günümüz dünyasında biz daha önce duymamış yeni kelimeler, hemen hemen her gün uğraşmak zorunda. Bir ignoramus için bir gün geçmek istemiyorsanız, o zaman "badlony" olarak bugün kelimesi ile tanışmış sunuyoruz. Bu en olağan balıkçı yaka olarak çıkıyor. İşte tam çok insan günlük giyim için ve resmi etkinlikler ve kutlamalar için tercih giyim makale. Badlony - ince kazak, sıkı gövde ve boyun kapsayan bir kapı sahip.

onlar moda haline geldi

Geri 19. yüzyılda giysi erkekler için çok moda oldu. takdir bohemia badlony (son yüzyılın ortasında) sonra denizciler ve deniz subaylarının ve - İlk başta, ordu subaylarının için yapıldı. Bu filozoflar, film yıldızları, sanatçılar salımını düşünmüyordu onsuz bir şeydi. bandı "Elmas Kolunu" unutmayın. Kozodoeva oynanan Orada Mironov, defalarca badlonah bunu flaunted. giyim Bu makale herkes tarafından biliniyor ve birçok kişi tarafından sevilen, fakat St. Petersburg, bir kural olarak, söz konusu kelimeyi söylemek edilir. Neden? ayrıca düşünün.

Kelimenin kökeni konusunda Sürüm sakinleri Peter

Peki neden Neva şehrin sakinleri kelime "badlony" kullanmak var? Geçen yüzyılın 60-70s başladı. Amerika'da iken "Banlon» (Banlon) olarak adlandırılan sentetik kumaştan daha güçlü seks için kıyafet koleksiyonu yayımlanan bir şirket Garan A.Ş. vardı. Bu koleksiyondaki vücut Eğer kabartma gövdesini ve erkeksi jawline gösterilmesini sağlar rahatını sağlamak kazak vardı olduğunu. giysi ilk parti Leningrad getirildi ve etiketin üzerindeki yazı ban-lon% 100 idi. Ve kot "badlonami" kazak Belli bir tür olarak tanındı zaman üretilen benzeyen.

Kadınlar için Badlony

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu tür balıkçı yaka başlangıçta erkekler için özel olarak üretilmiş. Ama kadının ne tür giyim sıkı makalesinde şekil güzelliğini göstermek için bu fırsatı kaçırmak? Bu nedenle, zaman içinde, popüler bir şey ve bayanlar haline gelmiştir. Bu sadece çok uygun ve pratik değil, aynı zamanda resimlerin çeşitli oluşturmanıza olanak sağlar. en iyisi ince ve zarif boynunu vurgulayan çünkü Montaj ve oldukça yüksek yaka, karşı cinsten dikkat çekiyor. Ve böylece karlı olduğunu badlony kadınlar tüm cazibesini vurgulamak ve konuşamıyor.

En popüler kadın siyah badlony. Ve şaşılacak. Sonuçta, sabah sen, topluluk bir daha canlı bir parça veya aksesuar ekleyerek, ofiste ve akşam iş yerinde bir ceket altında böyle bir şey giyebilir bir tarihte veya yürüyüşe çıkmak.

tasarımcılar hayal günümüzde kadınlar dantel ile, düz sweatshirt olarak satın alınan ve boncuklar ve renkli ile tamamlanabilir, bu yüzden de sınır tanımaz ve çok sayıda dekoratif unsurlarla. Bu tip giysilerin üretimi için malzemeler çok farklı kullanılır, ama en popüler olan olan bir germe mevcut bulunmaktadır.

erkekler için Badlony

Yukarıda belirtildiği gibi, başlangıçta badlony erkekler tulum parçasıydı. Ancak, çok hızlı bir şekilde erkekler tarafından bu giyim eşyasının kolaylık ve pratiklik takdir ve ona sadece işe taşımaya başladılar. Ve bu yana efsanevi grubun üyeleri olarak badlonah gerçekleştirilen "The Beatles" bu şey tamamen moda oldu. Tabii ki, çünkü demokrasi ve zarafet balıkçı yaka evrensel olanı yapmak. Bir kadın soyunma odasında en az bir klasik siyah elbise ihtiyacı varsa Örneğin, adam sadece siyah badlona olmadan yapamaz. O klasik pantolon ve kot ile uyum içinde ve sıkı ceket ile ve bir ceket ile. Hayır daha az popüler ve modaya herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle takılabilir gri kazak, bej, beyaz. Her zaman, güzel, rahat ve uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.