ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Alçıpan için Ekler: boyutu. Alçıpan takma Kutular

bina duvarlarında, içinde alçıpan kullanarak oda ayırıcılar veya onarım sırasında başka amaçlar için, bunu yapmak ışıklandırma, lambalar, prizler ve anahtarları güç için yürütmek ve elektrik kablolama ihtiyacı sık sık. İlk bakışta, bu tür maskaralık biraz karmaşık görünebilir, ancak bu bile acemi oluşturucu ve kendini yetiştirmiş orada daha da önemlisi, ortaya nasıl ve hangi bilmelidir için herhangi bir sorun vardır.

Peki alçıpan korkulukları ayarlarım? Bu soru onarım sırasında en sık biridir ve şimdi biz, aynı anda boyalı olan tüm detayları ve bu sürecin olası komplikasyonları cevap verecektir.

Malzeme escutcheon seçimi

Yani, beton veya tuğla yükleme elektrikçiler sırasında kullanılan olanlardan biraz farklı tabii alçı, korkulukları. Onların temel fark beton ve diğer yollarla her türlü kullanımı Escutcheon güvence altına almak ve gömme gerekli olmadığını gerçektir. Dedikleri gibi Alçıpan duvarlar, oyuk oyuk ya.

Böylece, alçıpan altında podrozetnik seçerek, önce herhangi bir malzemeden yapılmış gerçeğine dikkat etmeleri gerekmektedir. En yaygın ve en ucuz seçenek zamanki plastik, ancak bu tür fonların kullanımı ile kablolama güvensiz olarak kabul edilir ve iyi bir nedenle. En iyi seçim kendi kendini söndüren plastik her podrozetnik olacak. kısa devre veya kablo ateş altında Böyle bir cihaz, erimeye başlar ve hız normal plastik ile ateşlenir.

Buna karşılık, yanma süreci her şekilde askıya alınacak ve sorun ciddi olsa bile, sahibi onarılamaz ne olacak önce odada belirdi garip bir koku, tepki için zamanınız olacak, iyi vakit geçirmek. Buna ek olarak, alçıpan ayrıca bir yanıcı madde olduğunu ve makul bir seçim Escutcheon kadar yardımcı olabilir.

Boyutlu özellikleri Kutular

korkulukları alçıpan boyutları Eğer malzeme üzerinde karar verdik bir kere, ölçümler yapmak mümkündür, böylece de farklıdır. Burada dikkat duvar boşluğunun alçıpan tabakası altında parametre alanı dikkat edilmelidir. 50'den milimetrelik bir mesafe için escutcheon standart, diğer bir deyişle kendi Escutcheon alçı, tipik olarak 45-50 mm ekim derinliği vardır. Doğru bir ölçüm için, sadece göz önüne alçıpan tabakasının iç duvarına yüzeyinden mesafesi kalınlığını almak gerekir. Böyle hesaplamalar en yaygın rulet kullanılarak gerçekleştirilmektedir ve sonuçlar gerekli yapılandırma ayrıntılarını gelip alacak pazar veya donanım mağaza gitmelidir.

Diğer tüm ölçümler ve özelliklerine gelince, onlar prize veya hafif anahtarı itilir, bu nedenle bunu öğeyi satın olarak almak ve bir özel mağazaya onunla gitmek iyidir, seçmiş söyleyebiliriz şey muhtemelen yoktur.

Kurulum Kutular ve onu yemek öncesinde

Kurulum Kutular alçıpan başlatılacak önce alçıpan görünen inşaat çalışmaları, çoğu olduğu gibi, duvar ile bazı manipülasyon yapmalıdır. Bunu yapmak için, her şeyden önce sen macun ve bir alçı levha emprenye yeteneğine sahip astar özel tip gerekir.

Böylece, tüm eylemler birkaç noktalarda kurulacak yürütülen:

  1. Başlamak için astar üzerinde duvara tedavi ve onu absorbe ve kurur kadar beklemektir. Bu geleneksel yapı silindiri kullanılarak yapılır ve hatta acemi oluşturucu herhangi bir sıkıntı neden olmaz.
  2. Astar kuruduktan sonra macun zamanıdır. Bu Alçıpan daha büyük sertlikte bir levha elde ve Muhafazalar için delik delme sırasında dağılan önlemek için, geniş bir spatula netolstym katmanını uygulamak gerekir.
  3. Son adım alçıpan için Kutuları gerekecektir hangi yüzeyi kutluyor. Çoğu zaman, delik çapı 45 milimetreye eşittir, ancak vakalar farklıdır ve duvar montaj modeli satın kutulara uygulayarak, düzen yapmak en iyisidir.

delme işlemi

işleme duvarları ve yol şeklinde hazırlık çalışmaları bittikten işaret sonra, başlama zamanı sondaj delikleri. Bu amaçla, en iyi çözüm kolayca gerekli çapının delik delinmiş olan ile, matkap için özel bir bağım var olacaktır, ama sen yok aygıtları varsa, normal bir geniş çaplı matkap ucu satın almak ve kullanışlı olması için yeterli olacaktır montaj bıçak. Bu basit araçlar ile kolayca, bu durumda, alçı ana şey Kutuları yükleyebilirsiniz delik kesinlikle çapı verilmeli ve çıkış elemanı Yeterli sabitlemeyi ve güvenliği başarmanın tek yolu geri geri girmek olduğunu unutmayın.

cihaz Kutular

Artık her şey hazır ve delikler Alçıpan podrozetnik kurmak ve tasarım özelliklerinden bazıları dikkat açmak için nasıl bir kaç kelime ile, delinir.

Bu tip her detay bir 4 cıvata vardır gerçeği. Bunlardan ikisi, satın çıkış ve katılık Escutcheon sabitleme için iki kişi sabitleme için doğrudan sorumludurlar. Şu anda, biz bunu son iki cıvata gerekir.

yükleme işlemi

Düzgün Escutcheon monte etmek için, hazırlanan bir deliğe bastırın ve iki vida üzerinde haç tornavida iplik başlamanın en basit ama dikkatli hareket gerekir. Bunların mekanizması bunların derinliklerinde özel eklemler (sekme) sabitlenmiş olduğu bir şekilde tasarlanmış olan bir sıkı bir uyum sağlanması, alçıpan tabakasına iterek bu şekilde, Escutcheon doğru iplik boyunca hareket ettirmek için bir başlangıç sıkıştırılması zamanında. Bu tür contalar, her iki metal ve plastik olan, ama bu kez tespit kuvvetini etkilemez.

Bu arada, alçıpan ayarını podrozetnik sona erecek önce ve prizden veya anahtara güç sağlayacak olan içine bir tel sopa unutmayın, podrozetnik güvence, iki cıvatasını sıkın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.