ModaGiysi

Nasıl külotlu çorap seçilir? kadın ve çocuk boyutları

Tayt herhangi bir modern kadın ve okul yaşından küçük her iki cinsiyetten çocukların gardıropta var. Sıcak bir tek - Bu kategorideki ürünler soğuk mevsimlerde ve münhasıran güzellik ve "terbiye" için sıcaklık içindir. tayt seçimi, boyut daima "gözle" anlamak kolay değildir. Farklı üreticilerin Tablolar kendi özelliklerine farklılık ve etiketleme genellikle kendisini harf veya rakam ifade edilir. Bunlar nasıl belirtme okumayı öğrenmek için?

incelikler seçim

doğru boyut çorap tercih öğrenin çok önemlidir. Bu kategoride yanı sıra iç çamaşırı ürünleri iade veya takas edilemez. Pek çok üretici, bireysel ambalaj içinde mühürlü tayt üretirler. Buna göre, alıcı seçimi ürününü genişletmek ve görsel boyutunu değerlendirmek mümkün değildir. Biz etiketleme güvenmek zorunda ve her zaman ambalaj üzerinde tasvir tablo boyutu uyuyor silmez. Nasıl külotlu çorap seçilir? Ayaklar için giyim boyutları hatırlamak kolaydır.

Kadın naylon çoraplar

Kadınlar için ince elastik çoraplar Beden tablosu figür modellerinin büyüme ve dolgunluk üzerinde bitişik pozisyonlar için farklar içerir. 1'den 5'e Ama neye işaret en yaygın sayısal böyle boyut külotlu çorap kadın ve nasıl numaranızı bulmak için kastediliyor? Ünite (1) - 160 cm arasında, ağırlık 50 kg artan bol kat için amaçlanan bir ürün. olan büyüme 160-170 cm'dir ve kilo Kadınlar - en az 70 kg, ikinci boyut külotlu seçmek gereklidir. "Troykasından" (3) -. "Five" - Bu, en fazla 75 kg ağırlığında ve dördüncü boyut kadın 85 kg ağırlığında ve en az 185 cm ölçüm için tasarlanmıştır 175 cm bir yüksekliğe sahip olan bayanlar için ürünler, Plus Size. Ama nasıl kimin parametreleri iki tanımlayıcı parametrelerin sınırında bulunan kişiler için doğru ürünü seçmek için? Çorap, şekillerde ifade edilmesi boyutları büyük bir farkla alınmamalıdır. Kilonuz 75-76 kg'dır ve yükseklik 173 cm ise, çok iyi üçüncü boyutu, dördüncü büyük olasılıkla değil oturmak denemek ve harika olacak.

mektup boyutları

Bugün, pazar da tayt bulabilirsiniz, boyutları Avrupa harflerle giyim etiketleri şeklinde ifade edilir. Bu tür ürünlerin gerçek ölçümlerini hatırla dijital sisteme klasik Rusça odaklanan basittir. XS, 2 - - S, 3 - M, 4 - L, 5 - XL 1 aşağıdaki gibidir: iki işaret doğru uygun boyutları olan. Kendi kendine ilişkin Üreticileri ambalaj ürünlerinin büyüklüğünü belirlemek için özel tablolar yer çorapların. Lycra ürünün büyük kısmı, daha o uzanıyor gerçeğini göz önünde bulundurun. seçenekleriniz birincil askısı büyük yakınında ise bile mümkündür Bazı süper elastik tayt bir numara küçük çekmek için.

Çocuklar için Tayt

Çocukların sürekli özellikle erken yaşta, büyüyor çünkü, çok daha zor yetişkinler için daha bir çocuk için tayt seçin. belirtmek için bir alt ölçekli yaş ve büyüme: giyim kullanılan iki sistem. İkinci - çok daha rahat ve güvenilir tüm çocuklar farklı şekillerde büyüyorlar çünkü. Başka bir çocuk üç yıl iki yıllık parametrelerine karşılık gelir ve diğer, tam tersine, 4 yıl içinde altı yıl için tasarlanmış bir boyut giyer. Bugünün üreticileri 3 ay ve 6-7 yaş arası çocuklar için tayt sunuyoruz. En küçük boyut: 62-68 (sırasıyla büyüme için, bakınız), ve en büyük - 116-122. Eğer uzunluk ve ayak çevresi gibi faktörleri göz önünde doğru işaretleri, belirlemeye yardımcı olmak için karmaşık tablolar vardır. Aslında, ülkemizde çocuk tayt en yaygın boyutları olduğu gibi, büyüme (cm) yansıyan ve bu nedenle doğru seçim için mağazaya gitmeden önce çocuğu ölçmek için sadece yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.