TeknolojininCep telefonları

Şık ve verimli orta fiyatlı akıllı telefon Lenovo K3 Not aralığı. potansiyel sahibi konumunda olan bu gadget özelliklerini gözden

son derece üretken birlikte mükemmel bir tasarım donanım bize orta fiyat aralığında en cazip teklifler Lenovo k3 Not biri segmentinde cihazları dikkate sağlar. akıllı telefon sahibinin her bir cihazın Bu seviye için performans fantastik seviyelerini ayırır inceleyin. Onun seçenekleri, avantajları ve dezavantajları üzerine gidecek hakkında.

niş

Fiyat, özellikleri ve karakteristikleri orta düzeyde kararlarına atfedilen Lenovo K3 Not. Bu cihaz amiral gemisi çözümleri eşitlemek için aşağı hiçbir şekilde pratik olduğunu gösterir tür "akıllı" telefon sahibini gözden geçirin. Bu nedenle, akıllı telefon modeli çok, çok verimli bir çözüm gerek nispeten mütevazı para olanlar için en iyi çözümdür. Yani örneğin "K3 Nout" dir.

Tasarım ve yardımcı aygıtlar

Ön panelin en siyah bir ekran (katı 5.5 inç diagonal eşit) korumalı kaplar oleofobik kaplama Lenovo K3 Not. hatırlama hemen her akıllı telefon sahibinin kaliteli ayırır. ekran altında, 3 arkadan aydınlatmalı bir kontrol paneli düğme, beklendiği gibi, elde edilir. Ekranın üstünde sensörler, kulaklık ve orada ön kamera. Mekanik kontrol düğmeleri akıllıca akıllı telefonun sol kenarında gruplandırılmış. üst tarafta ses portu sergiledi. altındaki "MikroYuSB" yer almaktadır. Yanında mikrofon İlköğretim olduğunu. Arka kapağı, ön panel, farklı renk seçeneğiyle imal edilebilir aksine: beyaz, siyah, mavi, sarı ve yeşil. Bu bir hoparlör, bir ana kamera ve onun ikili LED ışıklar başlattı.

donanım

En verimli işlemci çözümleri inşa cep telefonu birinde Lenovo K3 Not. Yorumlar sahipleri performans MT6752 (bu model işlemci gadget kalbidir) yüksek düzeyde salgılar. Bu gerekirse etkileyici 1.7 GHz dağılmış olabilir, sekiz hesaplamalı birimleri A53 mimarisine oluşur. Sonuç olarak, MT6752 performans konumuyla biraz "Snapdragon 801" kaybeder. Fırsatlar işlemci grafik hızlandırıcısı ekler "MALI-T760." Resim işlenirken herhangi bir sorun olmadan bu grafik hızlandırıcı "Tam HLB D" -Kalite sergilenen sergiledi. Bu akıllı 2 GB RAM ve yazılım saklama kapasitesi 16 GB. Gerekirse, dahili belleğin 32 GB kapasiteli flash kartlar ayarlayarak artırılabilir sayısı.

Ana kamera varlığı sensörünü 13 Mn sahiptir. onunla elde edilen görüntü kalitesi gerçekten mükemmel ve hatta zorlu kullanıcıların herhangi bir itirazı yükseltir. Video da kayıt 1080 p yeteneğine sahiptir. 5 megapiksel - Kamera sensörünün önünde daha mütevazı. "Skype" üzerinden selfie ve görüntülü arama için yeterlidir. tam batarya kapasitesi 3000 mAh bataryadır. gadget kullanarak ortalama süresi bir ücret, bir gün için yeterli olacaktır. Başlangıç talep oyuncak anda akıllı telefon belirtilen değer 9-12 saate düşecektir. Ama zaman büyük ekonomisi içinde, bu akıllı telefon 3 gün uzatabilirsiniz, ama onun işlevsellik düzeyi az olacaktır.

işletim sistemi

tarafından kullanılan mobil cihazlar için işletim sisteminin en son sürümlerinden biri Lenovo K3 Not. Yorumlar alıcılar "Android 5.0" varlığını ayırt eder. Arayüz OS anlamlı Çinli programcıları yeniden tasarlanmış. yüklü yazılımlar için ayrı menü hepsinden etiketleri sağlanmaz
yüklenebilen programlar masaların birine doğrudan sundu.
işletim sistemi kendi özel ihtiyaçları için sistemin arayüzünü değiştirmek için çok fazla sorun olmadan kullanıcı sağlayan "Lenovo Lauchera" nin üst yapının üstüne yüklenir.

Yorumlar ve fiyatı

Neredeyse mükemmel torna Lenovo K3 Not. Gadget yorumlar ve rakiplerinin sadece bir şans yok olmasından fiyat noktası. Güçlü işlemci ve grafik hızlandırıcı, geniş hafıza kapasitesi, mükemmel ekran, yüksek kaliteli birincil ve öne bakan kamera, sistem yazılımının en son sürümü - bu akıllı telefon modelin avantajlarından tam listesi değildir. Daha az iyi aslında biridir - bu 3000 mAh küçük pil kapasitesidir. Bu sorunu çözmek için, aşağıdaki iki yöntemden birini kullanabilirsiniz. Bunlardan biri - Cihazın üzerindeki yükü azaltmak ve pil ömründen tasarruf. İkincisi - (ayrı olarak satın almak zorunda kalacak) harici bir pil bağlamaktır.

Şimdi böyle bir cihazın maliyeti 150 dolar eşittir. Verilen donanım özellikleri ve cihazın yetenekleri bu en iyi önerileri segmenti akıllı telefonlar midrange biri olduğunu söyleyebiliriz güvenle yapabilirsiniz. Ama, öte yandan, amiral gemisi devaysa ve "K3 NOUT" arasındaki fark o kadar güçlü değildir. Bugüne kadar mevcut yazılımların çoğunda, değil dikkate almak ve çok kolay. Bu akıllı telefonun fiyatı gerçekten mütevazı var.

özet

Mükemmel donanım özellikleri ve mütevazı maliyet ile mükemmel akıllı telefon - bu Lenovo K3 Not bulunuyor. sahibinin tüm bu cihaz hiçbir önemli eksiklikler olduğunu gösterir, ama onun avantajları uzun süre listelenebilir inceleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.