Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Nasıl silindirler binmek öğrenmek

Nasıl roller skate öğrenmek için? Bu soru şimdi çocuk veya gençlerin sadece kendilerini soruyor. Yetişkin, aynı zamanda, bir eğlence çekti. Vücut muazzam için paten nedeniyle faydalarının da popüler. İlk olarak, kalp için yararlı olan bu seans. İkincisi, tabii tüm bacak kaslarını kullanır. Üçüncü olarak, silindir binerken gelişir , hareketlerin koordinasyonunu yürüyüşün bir sonucu zarif ve kolay olduğu. Dördüncü tür egzersiz ekstra kilo kurtulmak yardımcı olur. Böyle tutkuların avantajları roller skate öğrenmek ve nasıl doğru kıyafeti seçmek için nasıl hakkında konuşmak hala daha ileri numaralandırmak, ancak.

Şimdi üreticilerin kitle aktif insanlar kortta tekerlekli paten çeşitli modeller sunuyoruz. Ama, bir alıcı olarak, hesaba bazı nüansları almak gereklidir. Her şeyden önce, böyle devam ast yarış, evrensel ve için tasarlanmış modeller vardır. Bu yeterince yeteneklerini ve isteklerini değerlendirmek gerekir. silindirleri çalışılıyor, onlara en az on dakika vurmazlar. Bu onlar modeli uygun olup olmadığını, orada çok sıkı değilse uygundur, anlamanıza yardımcı olacaktır. Yanlış seçim yaparsanız, sürme alabileceğiniz eğlenceli ve mısır değildir. Koruma özen zorunludur. ne kadar imkansız düşmeden tekerlekli paten öğrenin. Nedenle, diz yastıkları, eldiven, kask, dirsek pedleri ve yaralanma karşı korumak için tasarlanmış diğer aksesuarları satın almak daha iyidir. kot kıyafet - giysi gelince, o, en iyi seçenek güçlü olmalıdır.

Peki, nasıl roller skate öğrenmek için? Düzenli ve sürekli egzersize ihtiyaç duyar. Kendi ağırlığının yönetebilir hale önemlidir. Aynı zamanda düzgün hız ve güç arasında bir denge kurmak, diz ve bel bükmeye edilmelidir. başlayanlar mümkün olan en düşük konumda sürme başlamak için önerilir. dizleri Viraj 90 derece olmalıdır. Uzmanlar biraz antrenman yapmak her zaman sürme önce öneriyoruz.

Nasıl roller skate öğrenmek için? Bu, giy ve sokakta ayrılmadan önce daire dolaşmak en iyisidir. Sert yere çarpma İlk defa, o dikkatli olmak gerekmektedir. Sen kolundan size destek olabilecek bir arkadaşı alabilir. Birincisi bacak tersi ileri açıkta ve o bırakılırsa, sağa 60 derece döndürülebilir ve. Sonra ağırlık onun merkezini taşımak. Şimdi ileriye diğer ayağını teşhir, onu itin. Onun dengesini tutmaya çalışıyorum, dikkatle devam etmek gereklidir. Eğer hızını hızlandırmak için çalışacağız düşünüyorsanız. Muhtemelen, bir sonbahar yol açacaktır. Böyle utanç olmadan yapamaz. Önemli olan - Doğru düşmeye bilmek. Bu squat bu durumda en iyisidir.

Nasıl roller skate öğrenmek için - iyi bir soru. İşte nasıl durduracağını, onlar her şeyi bilmiyorsun. Sık sık sadece yavaşlatmaya çevredeki nesneleri veya insanları çeken acemi patenci görebilirsiniz. İpucu: ileri bir bacağı teşhir ve ikinci klibi tüm vücut ağırlığı konsantresi, yani arkasında.

Gittikçe, bazı egzersizleri ve "Noel ağacı", "ampul" ve diğerleri gibi sürücünün elemanlarını öğrenmek mümkün olacak nasıl paten anlayacaktır.

Eğer iyi durumda kendinizi korumak istiyorsanız, o zaman bu oturumda size göre. silindirler üzerinde binmeyi öğrenmek için nasıl sorusunun cevabı, kilo vermek isteyen kişiler genellikle ilgileniyor. Ve şaşılacak. Gerçekten de, sürüş sırasında, yavaş tempoda sürme ve 900 kalori kadar, saatte 400 kalori kadar kaybedebilir - hızlı içinde.

silindiri Binicilik farklı denir: yaşam tarzı, spor, rekreasyon ve eğlence. Ama en önemlisi - İçinde tutku ve ilgi hissediyorum. Sonra her şey dışarı dönecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.