Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Yaban domuzu için Avcılık

Av en yaygın erkek meslekler biridir. Çoğu avcılar aksi takdirde isim olmaz, çünkü sadece eğlenceli olduğunu söyledi. birkaç sebep vardır. Birincisi, süreç avcılık şehrin geri kalanını verir. İkinci olarak, pahalı bir hobi, çünkü var önemli mali maliyetler gerektirmektedir. Her avcı o en vurmaya tercih sevdikleri hayvanları vardır. Yaban domuzu, tabii ki, bunlardan biri. yaban domuzu için Avcılık - en popüler biri. Ve bu konuda konuşmak istiyorum bu konuda.

Eğer yaban domuzu için hobi avcılık kaydetmek isterseniz, başlangıçta size canavarın alışkanlıkları tanımanıza yardımcı olacak ve avcılık sürecinde önemli bir faktördür güvenlik yönetmeliklerine uymayı kitap okumak gerekir.

Orman yaban domuzu - Çok ilginç bir hayvan. Hep aynı yollar, faturalar ve sürekli olgunlaşmasını tercih eder. o yiyecek aramaya gider günün bu saatinde bu yüzden onun faaliyeti, gündüzleri daha geceleri daha tecelli ediyor. domuzu şafak ile açıkta bırakmadı. Çoğu zaman, bu yoğun bitki örtüsü içinde gizler. dikkatli olmak gerekir bu tür durumlarda, yüzden bir yaralı hayvan çok tehlikeli olduğunu bilmek önemlidir. yaban domuzu Av çünkü her zaman tehlikelidir Hatta bir mesafede çok iyi insan kokusunu hisseder.

Domuz avı çeşitli şekillerde yapılır. En kolay kuleden avı etmektir. O en iyi, çünkü yeni başlayanlar için uygundur üstte olmak, en büyük güvenlik içinde kalmak. Kural olarak, en oyun çiftlikleri kulenin çevre boyunca yerel korucuları tarafından "bıkmış" önceden herhangi bir yerde yer almaktadır. Gece domuzu istenilen pozisyon beslemeye gider ve avcı kaçırmamaya şekilde, iyi ve ardından "catch" bir çekim için anı hedeflenmelidir. bu işte en önemli şey - sabır ve sessizce davranmaya yeteneği. Hatta sigara nedeniyle, arzu değildir Sen canavar korkutup olabilir.

en muhteşem, ama daha tehlikeli yolu kalem yaban domuzu avı etmektir. Bu tip insanların şirket için en uygundur. şirket avcılarından iki gruba ayrılabilir: sırt ve vurma ateşe. yaklaşık konumunu hesaplayarak canavar, bant fırlamak avcılar bir komşu görüş alanında uçuruma önlemek için kısa mesafelerde birbirinden uzaklaşır ve bir grup vurma gürültüsü bir kapana hayvan beslemiştir. Kullanılabilirlik ve doğruluk ok başarının anahtarıdır. İşte av köpekleri en yaygın, kullanıldıkları domuzu kalem çok daha etkin bir şekilde elde edilir. Ama köpeği vurmasını değil, üretimini amaçlar için çok önemlidir. Pratik kısıtlama avcılar eksikliği genellikle Asistanlarından ölümüne neden olduğunu göstermektedir. avlaklarda bırakarak, kendileri bilir tecrübeli köpekler işe mümkün olacak.

Alan faturalar yaban domuzu için bir saat - bir başka yolu kendinize bir kupa alır. Bu geceleri mümkündür. Burada, çünkü deneyimli ve cesur avcı olmak gerekir avcılık bu yöntemi kullanarak, çok yakın hayvan yaklaşır. Bunu yapmak için, yaban domuzu ev sahipliği yapacak Konum belirlemek gerekir ve kendinizi pusu olun. Önemli olan ise mağdur kaçırmamak.

Eğer seçim için yol avcılık ne olursa olsun, dersen de, yine de, çok tehlikelidir ve eğlenceli ve kumar olacaktır. Oysa domuzu - Bir şey bekleyebilirsiniz hangi bir öngörülemeyen hayvan vardır. Çoğu insan avı için bir arzusu var ve bir avcı olmak için nasıl soru, birçok insan ortaya çıkar. Ama herkes, çünkü bunu yapabilir lisansa silah ve mühimmat edinme ek olarak, tehlike ilk belirtisinde kendileri ki güvenemeyen bir av yolculuk "atlamak" için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.