Gıda ve içecekIçkiler

Nasıl sıcak şarap yapılır?

Birisi için Kış Yeni yıl tatili, yılbaşı ağacı, hediyeler, kar taneleri ve diğer geleneksel öğeler ile yılın harika bir zamandır. Ama, neyse, kış - değil kar fırtınaları, soğuk ve sürekli karanlık ile yılın en sıcak saati. Nasıl ayılar gibi kış uykusu düşmeden, yılın bu zamanında yaşayabilir. Ama her şey gerçekten, basittir. Hayatımız küçük şeyler oluşur ve güzel küçük bir şey kolayca bir kış akşamı sıcak ve keyifli yapabilirsiniz. Evet, sadece hayat veren içecek bir yudum denilen sıcak şarap almak gerekir. baharat ve şeker ile Sıcak şarap - Eğer soğuk havalarda gereken bu. arkadaşlar şirkette sıcak bir atmosferde bu içeceği bir kupa içmek daha iyi ne olabilir.

sadece Noel ayrılmaz bir parçası, giyinmiş Noel ağacı, tatil çarşıları ve kıvırcık havuç aynı olduğu sıcak şarap, Almanya'da icat edilmiştir. o Çek Cumhuriyeti, Avusturya ve Macaristan'da sahiptir aynı popülerlik. Ilginç bir gerçeği bu içecek için ilk tarifleri belki ilk kadar uzun süre ortaya çıktı olmasıdır Noel kutlama. nasıl sıcak şarap yapmak - Bu içki tadı olmamıştı her kişi, bir soru sorabilir miyim?

ilk ve son kez hatırla - her durumda kaynamaya olmamalıdır sıcak şarap ve sonra izlenim tamamen harap olacak. Pişirme işleminin kendisi ilginç ve heyecan verici.

Nasıl sıcak şarap yapılır? Çok basit. Neredeyse sonsuza içki tatlılık, güç ve lezzetleri ile doğaçlama. bitmiş mulled sıcaklığı, yaklaşık 70 derece olmalıdır. Bu sıcak şarap yarı sek şarap oldukça zayıf ve kırmızı en uygun sek şarap.

sıcak şarap 8 porsiyon yapmak için, şarap 1 litre su ve 150 gram, şeker ve çeşitli katkı maddelerinin ve baharat 100-150 gram gerekir. Çok iyi uygundur: kakule, safran, karanfil, kişniş, tatlı biber, defne yaprağı ve diğer baharatlar. Her durumda bulutlu olmadı senin sıcak şarap için bir çekiç şeklinde baharat eklemek mümkün değildir. diğer bileşenlerin, meyveler, çeşitli, bal, meyve parçaları olarak son derece uygun olarak.

Nasıl şarap yapma hakkı? İlk olarak, su baharatlar eklenerek kaynatılır. ve gücünü kaybetmeden Şarap baharat tüm lezzet emer. Su daha sonra kısık ateşte kaynamaya baharat ve ısı ekleyin emaye tepsi içine dökülür edilmelidir. Ayrıca, su yere 5 dakika kaynatılmış olmalıdır.

Bundan başka, su bir kap içinde şeker 50-100 gram, şarap ve diğer bileşenlerin bir litre ekleyin. Pişirme esnasında sıcak şaraplar sıkça örnek elma dilimleri için farklı meyve parçalarını, yanı sıra bal ve kızılcık kullandı. Bir tencerede, limon suyu ya da portakal birkaç damla ekleyebilirsiniz. Sonra sürekli kaynamaya için ısınma, heyecan düşündü. Neredeyse sıcak şarap nasıl öğrendik, son adımlardı.

Sıcaklık ampirik olarak belirlenir. o yakmadan güvenle sarhoş böylece sıcak şarap ısıtılmalıdır. bir metal elekten filtre hazır sıcak şarap, bir kupa içine dökün ve gerekli meyveleri ve meyve parçaları ekleyin. İdeal sıcak şarap bedeninizi ve ruhunuzu ısıtır. küçük yudumlar bunu iç. Şimdi örneğin, kartların bir oyun üzerinde arkadaşlarını eğlendirmek için bir şey var. Sen, oynamak kokteyl yapmak ve akşam unutmayacağım olabilir.

Şimdi sıcak şarap nasıl biliyoruz. Ancak, küçük bir sır vardır. Büyük süpermarketler sıcak şarap için baharat satmak zorunda. sıcak şarap sadece kuru şarap pişirmek gerektiğini söyleyenler inanmayın, farklı şaraplar tarifleri hazırlanması büyük miktarda vardır. Ve koruyucu size yaşam muhteşem lezzetini yerini almayacak gibi hazır sıcak şarap satın alamazsınız unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.