Gıda ve içecekIçkiler

"Senezhskaya" su: Ürün ve ürünün özellikleri

Okul itibaren herkes insan vücudu yaklaşık 80 oranında su oluştuğunu bilir. özel dikkat yemek sırasında doğal rezervleri ile günlük olarak güncellenen sıvı kalitesine dikkat edilmelidir nedeni budur. Uzmanlara göre, "Senezhskaya" su - bu tür amaçlar için idealdir.

üretici

Bugünlerde, insanlar uzun hiçbir sentetik artırıcılar doğal saflığı ve kullanışlı özellikler, verilerin doğasını yerini alamaz olacağını kavradılar. Bu şirkete ait Moskova fabrikasına yakın geçen yüzyılın doksanlı "Bobimeks" doğal içme suyunun çıkarılması ve şişeleme için inşa edilmiştir nedeni oldu.

şirket Kaşık Solnechnogorsk ilçesinin köyünde yer almaktadır. Bu uzak sanayi bölgesinden bulunduğu Moskova bölgesi üzerinde bakış ekolojik açıdan en temiz biridir. İşte 210 metre derinlikte su deposu yatıyor, biçim verilmesi yaklaşık 145 milyon yıl önce başladı. çıkarılan bir doğal ürün, bir artezyen kuyu. Rus dükkanlarda kısa tedavi adı "Senezhskaya" su altında ürünlerini aldıktan sonra. Üretimi tamamen sertifikalı ve devam eden çalışmaları tescilli lisansına sahiptir. Bu, kullanıcılara, ürünün kalitesinde daha fazla güven veriyor. "Senezhskaya" Su uzmanları tarafından takdir benzersiz bir mineral bileşimi vardır. Şirketin ürünleri çeşitli uluslararası yarışmalarda kendisine verilen sayısız madalya aldı. Bu bir kez daha "Senezhskaya" su güvenli değil, aynı zamanda hemen hemen her yaştan insan için çok faydalı sadece olduğu gerçeğini teyit etmektedir.

ürün yelpazesi

şirket oldukça geniş bir alanda ürünlerini üretmektedir nüfusunun giderek artan ihtiyaçlarını karşılamak için. zenginleştirilmiş ve gazlı karbon dioksit gibi bir dağıtım ağı 'su "Senezhskaya girer suyu. İlk durumda, söndürme susuzluk, aynı zamanda organizma faydalı eser elementler ve mineraller doyuran bir meşrubat olarak kullanılır. 0.25, 0.5 ve 1.5 litre cam ve plastik kaplar kapasitesi üretilmiştir. Gaz olmadan Su aynı zamanda uygulama bulur. Bu sıvının mükemmel lezzet ek olarak kişi, normal durum, sinir ve fiziksel yük korumaya yardımcı olur çünkü sık sık, çok aktif bir yaşam biçiminin bir kişi tarafından kullanılır. Ve son yıllarda, isteyen birçok gıda hazırlanması için temel olarak, günlük olarak bu popüler ürünü kullanmak için.

Üretici ve onları burada buluşmaya gitti. Mevcut kapasite şişeleri 5.0 ve 19 litre idi. Şimdi mağazaya sık gitmeye gerek yoktur. İstenirse, doğru miktarda önceden satın almak ve yavaş yavaş başka amaçlar için kullanabilirsiniz.

yetkili görüş

Son yıllarda, piyasa içme suyunun farklı marka bir sürü çıktı. Alıcılar genellikle bir seçim yapmak zordur, bu yüzden uzmanların görüşleri dikkat edin. raflarda gelen tüm ürünlerde, sonra sürekli sonra numunenin kalitesi ve özelliklerine kararını vermek bilim adamlarının laboratuvarlarda okudu. Günlük kullanım için ideal ürünün kendi yetkili görüşüne uygun olarak sadece "Senezhskaya" sudur. Müşterilerden gelen geri bildirim tamamen şu ifadeye.

Tabii ki, bunun zararlı toksinlerin kaldırarak insan organizması arıtma derecede arttırır. Bu doğal bir ürün değil sadece insan su-tuz metabolizması için önemlidir düzenler ve sindirimi normalleştirir, aynı zamanda bağışıklık fonksiyonlarının genel güçlenmesine katkıda bulunur. Bu markası ile satılan, tüm içecekler nötr asit-alkali denge yakın bir değere sahiptir. Bu onlara sindirim sistemi çalışmalarında farklı engelliler için bile kullanmanıza olanak sağlar.

Temel Özellikler

Maden suyu "Senezhskaya" nedeniyle, kimyasal bileşimlerine göre ve ana özellikleri, istisnai özelliklere sahip. Bu toplam mineralizasyon 1 litre tuz az 0.5 gramdır. Sertlik ve Alkalinite da kabul edilebilir sınırları içindedir. flor, magnezyum, kalsiyum ve bikarbonat: dolayı en önemli unsurlardan dört Bileşiminde varlığına su kullanın. Üretim işlemleri, eşsiz doğal kompleks korur ve tüketici orijinal biçiminde neredeyse için iletişim kurar. Ürünün mükemmel organoleptik özellikleri ve bakteriyolojik saflık kendi kategorisinde en iyi global marka olduğunu iddia olanak tanır. Son yıllarda, şirket oksijen ile zenginleştirilmiş maden suyu tamamen yeni bir tür üretmeye başlamıştır.

Buna ek olarak, içecek anlamlı müşteri talebi artırdı ve daha yüksek bir seviyeye markanın notunu yükseltmek doğal meyve suyu eklemek başladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.