Sanat ve EğlenceMüzik

Gevin Rossdeyl: tarih rüzgarlı aile babası

Ne yazık ki, kısa ömürlü yıldız evlilik! Bu kuralı teyit nadir istisnalar, sadece vardır. Güçlü çiftler bir örnek değil, aynı zamanda onların aşk tekne çöktü - Yakın zamana kadar Gevin Rossdeyl ve Gwen Stefani gibi görünüyordu. Gerçi değil hayat arıza kopma oldu ve Gavin seven. Şimdi müzisyenler olsa birlikte değildir ve taraftarlar kendi Reunion hayal devam ediyor. Hem de şimdi Gevin Rossdeyl yaşıyor? Ben yerleşti? Onun rüya eşi döndürmektir? Ya müzik dünyasına yeni gelişmeler amaçlayan?

Onun öyküleri

Gevin Rossdeyl kimdi? Bu İngiliz müzisyenin Biyografi geri 1965 yılına dayanmaktadır. Guy Londra'da doğdu. Babası Rus-Yahudi kökleri vardı. O 11 yaşındayken çocuğun boşandılar. Gavin ve onun iki kız kardeş babasını ve teyzesini kadar getirildi. Gavin Guy kardeş Lorraine bas Gibara oynamak için katılın. Adam Lorraine bir grupta olduğundan bu toplantı, müzisyen tomurcuklanan kariyerinde bir dönüm noktası oldu.

Gavin yakında gitar ritm geçti. Aynı zamanda o Westminster Okulu'nda eğitim başardı ve kendi grubu Midnight oynadı. 1991 yılında, çocuk altı ay boyunca ülkesinden ayrılıp ve o videoları yönetmen yardımcısı olarak çalıştı Los Angeles gitti. Zaten geri İngiltere Gavin Gelecek İlkel grubu oluşturdu hangi onun gelecekteki yöneticisi Dave Dorell, bir araya geldi. debut albümünü çıkarttıktan sonra bant Bush adını değiştirdi.

Zaman Bush

Gavin bant grunge ve post-grunge oynadı ve Gevin Rossdeyl ana vokalist, gitarist ve söz yazarı oldu. Eleştirmenler Nirvana ve Pixies ile karşılaştırarak, "ikinci sınıf" olarak adlandırılan çok fazla takımı lehine değil. Bu söylenen Kurt cobain Rossdale kopya söyledi. Ancak, ABD'deki başarı muazzam olmuştur. Bu memleketi İngiltere'de, grup nötr aldı üzücü. Buna göre, çocukların evde kutlamak istedi. Albüm Razorblade Bavul platin gittikten sonra, o popülerlik geldiğini netleşti. 2001 yılında Aerosmith, dördüncü albüm çıkardı ve geçici çalışmayı durdurdu.

özgürlük Üç yıl

2004 yılında 2001 döneminde, Gevin Rossdeyl müzikleri yazılı olarak dabbled. Özellikle, "xXx" isabet Adrenaline'in için bir şarkı seslendirdi. Bir süre sonra, parça spor turnuvaları resmi teması oldu.

Rossdale de klip grubuna Blue Man Group içinde pouchavstvoval ve onların izini gerçekleştirdi. bileşim, nihai "Terminatör 3" film kullanılmıştır.

2004 yılında, Chris Treynerom Rossdale ile tandem Enstitüsü grubu oluşturdu. Sadece iki yıl sürdü ve bir albüm yayınladı, ama film "Stealth" ve 2006 Gavin solo kariyerine düşünmeye Doğru bilgisayar oyunu NHL 06. yönelik film müziği sayesinde hatırladım.

yalnız yolculuk

2007 yılında, Gevin Rossdeyl solo albümü üzerinde çalışmaya başladı. Onun ilk single Dünya Can not Stop yayımlanan ve 2008 yılında albüm kendisi Gwen Stefani, katıldığı bir kayıt görünür Shirley Manson, Keti Perri, Deyv Styuart ve Chris Traynor. Bu bir başarı elde etti ve müzisyen şarkılar hiç çizelgeleri çarptı. Rossdale 2009 yılında geniş çaplı bir dünya turuna planlıyordu.

Ancak, 2010 yılında bu canlanma Bush grubunun bildirildi. Yeni bir albüm kaydetmek için planlanan ve Rossdale bu projede nişanlıydı.

kişisel olarak

80'lerin özel hayatında Gavin Rossdale ise esas müzisyen Peter Robinson ilgiliydi. 2003 yılında, Robinson bile sevgilisi için bir şarkı yayınladı. Diskin kapağında çiftin bir fotoğraf oldu. Bugüne kadar eski sevgilisi Rossdale desteğiyle İletişim, her ne kadar samimi tutum Robinson'ın adına ve kokmuyor. Sık sık aşk şimdiye kadar kaldığını söyledi.

Ama 1995 yılında, o Gwen Stefani ile bir araya geldi. Yedi yıl sonra, düğün gerçekleşti. çift üç oğlu vardır. Ama çocuklar evliliğini kurtarmak vermedi ve 2015 yılında, yılın Stephanie uzlaşmaz farklılıklarını gerekçe boşanma davası açtı. boşanma Nisan 2016 yılında tamamlanmıştır. Tahminen boşluğu nedeni sadakatsiz Gavin oldu.

2004 yılında, genetik analiz goddaughter Rossdale kendi kızı olduğunu gösterdi, yürütülmüştür. Böylece evlilik 13 yıl hiçbir yerde gitti. neredeyse birlikte eski eşlerin ayrılık trajedi birlikte çocuklarını yükseltmeye devam değil ve yok demek.

kazadan sonra

Hem de şimdi Gevin Rossdeyl yaşıyor? müzisyen boşandıktan sonra Kişisel yaşam sakin ve mütevazı hale geldi. Biz artık biliyoruz devremülk özelliğinin birkaç söyledi. Eşi anda fazla 80 $ milyon Gavin'den 35 milyon $.

Boşandıktan sonra, ailede geçmiş skandallar bazı ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Yani, 2010 yılında, o Rossdale Robinson ile ilişkisi hakkında kamuoyuna açıklamada yapıldı. Bu ilişkiler müzisyen olarak tanımlanan "Büyümenin bir parçası." Robinson kendisi bir röportajda hayatının Gavin aşk denir.

Son görüşmelerde, Rossdale kendisi eski eşi ve onu geri almak için onun arzusu karşı hisleri söz etti. Ancak, böyle bir gelişme beklenmemektedir. Açıkçası, Gwen için bardağı taşıran son damla çocuklarının bakıcısıyla bir ilişki yüzünden eşi oldu. Böyle haberinin ardından Gwen bir depresyon içine düştü. Onun kurtuluş müzik ve yeni ilişkiler denir. Gavin uzun süre sessiz kalmakta, ancak boşandıktan sonra o Gwen Stefani ile harcanan yıllar değişmez ne olursa olsun onun eylemler için ve o üzgün olduğunu itiraf etti.

Çocukların Tedavisi çift değişti. Onlar nazik ve empatik ebeveynlerdir. Genellikle yürüyüşlere bulundu, ancak canlanma anlamı yok. Gevin Rossdeyl sevgilisine çok acı neden oldu ve o kalbinden silmiş olabilir. Şimdi Gwen Stefani tüm hızıyla yeni bir erkek arkadaşı ile düğün için hazırlanıyor fakat Rossdale sonunda örnek bir aile babası oldu. O tamamen çocukların eğitimine odaklanmış ve onun kişisel hayatı hakkında düşünmüyor. röportajda o bu onu bile onun çocukları söze gerek rağmen, yeni bir ilişkiye hazır olmadığını söylüyor. Gerçekten rüzgarlı müzisyen sakinleşti? Zaman gösterecek! Muhtemelen, çok yakında bir kez daha dikkat merkez üssü olacak ve bir kız olacak. Ya adam?!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.