Kendini yetiştirmePsikoloji

Nasıl pozitif düşünme değiştirmek için. Pozitif Düşünme - Hayatta başarı!

iletişim, yaşama sevinciyle dolu, her zaman kolay ve keyifli insanlarla. Ve hayatları iyi gidiyor: aile içinde iyi bir iş, güzel bir çevre, barış. Kişilerin özel bir hediye sahip gibi görünüyor. Tabii ki, şans bulunması gerekir, ama aslında adam kendisi mutluluk duyduğunu oluşturur. Önemli olan - Doğru yaşam tutum ve pozitif düşünme. İyimserler her zaman pozitif ve onu geliştirmek için hayatın hemen her gün hakkında şikayet etmeyin, ama her yürürlüğe altındadır.

İçe kapanık ve dışa dönük düşünmek

Eğer olumlu üzerinde düşünme biçimlerini değiştirmeye anlamak önce, psikolojik makyaj anlamamız gerekir. iç dünyasına yöneliktir çözüm hangi kişilik, - içine kapanık. Adam şu anda onu nelerin gerekli olduğunu anlamaya çalışır. O değil rahatsızlık teslim şartları veya kişileri direnmeye çalışıyor bilgilerle çalışır. Bu durumda enerji akışı hakaret şeklinde dışarı çıkmak ve içeride kalır etmez.

Dışa dönük gerekli tüm testler üstesinden gelinmesi için farkında ve bireyin mükemmellik vardır. Bazı özellikleri veya artan uzmanlık değiştirmek yardımcı olacak onlarla Cope. Bu yaklaşım o bir sonraki seviyeye gidebilir hayatının okulda insana karşılaştırılabilir. Böylece, pozitif ve negatif düşünme Bir dışa dönük ya içine kapanık olarak kişiyi ayırt söyleyebiliriz.

Negatif düşünce Özellikleri

Modern psikoloji geleneksel olarak negatif ve pozitif üzerine düşünme sürecini ayırır ve bunu bireyin bir araç düşünmektedir. nasıl kişi de sahibi olan, hayatı değişir.

Negatif düşünce - insan beyninin yeteneği düşük seviyeli, geçmiş deneyim ve başkalarının kimliğine dayalı. Bir kural olarak, hatalar ve hayal kırıklıkları gibi olduğunu. Sonuç olarak, kişi haline gelir büyük, daha yeni zorluklar ekleme ve düşünme daha negatif hale gelirken, negatif duyguları biriktirir. Bu tür içedönük özelliğidir.

negatif tip kişi için hoş olmayan gerçekleri inkar dayalı düşünme. Onlar hakkında düşünerek bir durum tekrarlamaktan kaçınmak için çalışır. özelliği bu durumda onun için hoş olmayan ve pozitif fark etmez şey görür daha da gerçeği yatıyor. Sonunda, bir kişinin gri renkte hayatını görmeye başlar ve bu harika olayların tam olduğunu kanıtlamak için çok zordur. Negatif düşünce olan kişiler her zaman bu görüşünü çürütmek için gerçekleri çok bulacaksınız. Onların bakış açısına doğru.

Negatif düşünce Özellikleri

Negatif vurgulayarak, bireysel daima suçlu arayan ve neden o kadar da kötü bir sebep bulmaya çalışıyor. Ancak onlardan eksiklikleri bir çok bulgu, yeni yükseltmeleri reddeder. Çünkü bu çoğu zaman göz ardı ait nedeniyle geçmiş sorunların görünür olmadığı iyi bir şanstır.

Negatif anlayışa sahip insanların temel özellikleri aşağıdakileri içerebilir:

 • hayatın olağan şekilde yaşamak arzusu;
 • Tüm yeni negatif yönlerini bulmak;
 • Yeni bilgiler için arzu eksikliği;
 • Nostalji için şiddetli istek;
 • daha zor zamanlarda ve bunun için hazırlık bekliyor;
 • Kendi ve başkalarının başarısında tuzaklara belirlenmesi;
 • Ben ilgisi ile, bir kerede her şeyi elde etmek istiyorum;
 • diğer insanlar ve işbirliği eksikliği karşı olumsuz tutum;
 • gerçek hayat olumlu yönleriyle eksikliği;
 • o ömrünü geliştirmek mümkün değildir neden güçlü açıklamaları vardır;
 • cimrilik maddi ve duygusal.

Her şeyi asla olumsuz bir tutum olan bir kişi tam olarak ne istediğini biliyor. Onun arzusu - şu anda senin hayat kurmak için, bu kolaydır.

İyimser - Hayatta başarı

Pozitif düşünme - adamı çevreleyen her şey üzerinde sermaye dayanan düşünce sürecinin daha yüksek bir gelişme aşaması. Optimist sloganı şudur: "Her başarısızlık - zafere bir adım daha." insanlar negatif düşünme vazgeçmek zaman Bu gibi durumlarda, kabul bireyler istenilen sonucu elde etmek için çok çaba olarak iki kez yapıyoruz.

Pozitif düşünme, kişilik deneme yeni bilgi elde etmek ve çevresindeki dünyadaki ek fırsatlar almak için bir şansı var. Adam sürekli gelişen ve hiçbir korkular onu caydırmak değil. Odak bile kişinin arızalarda, olumlu üzerinde olduğu için o bir fayda bulur ve sayımlar yetmezliği ile öğrenmiş oldu budur. Görüntülenen düşünme tür genellikle dışa dönük karakterize etmektedir.

Olumlu bir zihniyet Özellikle bir kişinin

aşağıdaki gibi Kişilik, sadece olumlu çevreleyen her şeyde görmeye tarif edilebilir:

 • Sonuçta avantajlarını bulabilirsiniz;
 • o gelişmiş özellikleri gibi yeni bilgileri aldıktan büyük ilgi;
 • hayatlarını iyileştirmek için huzursuz arzu;
 • fikirlerin, planlama oluşturulması;
 • arzu hedeflerine ulaşmak için çok çalışmak;
 • etrafında insanlara nötr ve pozitif tutum;
 • Başarılı insanların gözlem, böylece hesaba onların deneyim ve bilgi katmak;
 • Bir ille gerçekleştirilen planlanan neden sorusuna yanıt arayabilir;
 • bu amaçlar doğrultusunda rahat tavrı;
 • (Oran duygusu ile uyumlu) duygusal ve maddi açıdan cömertlik.

Yukarıdaki dayanarak, güvenle sonucuna varabiliriz insanların keşifleri ve başarıları - olumlu bir bakış açısını kişilerin sıkı çalışmanın sonucu.

Nasıl iyimserlik oluşturmak için?

Için düşünmenin gelişimi, her durumda, faydalı bir şey çıkarabilir sayede, tek olumlu kendisini ayarlamanız gerekir. Nasıl yapmalı? Sık sık olumlu affirmations tekrarlayın ve iyimser insanlar, iletişim, dünya görüşlerini öğrenmek gerekiyor.

onlar farklı şekilde getirilir gibi modern insan için, hayat bu yaklaşım oldukça tanıdık değil. Çeşitli önyargılar ve onun çocukluk türetilen olumsuz tutumlar vardır. Şimdi biz onların alışkanlıklarını değiştirmek ve çoğu zaman başarılı olmak için istekli, onlar hiçbir şeyden korkmam olduklarını çocuklarına anlatmak ve kendilerini iman gerekir. Bu olumlu düşünmenin bir oluşum var olduğu için iyimser bir eğitim, sayesinde.

düşünce gücü - tutum temeli

şimdiki nesil eğitimli ve birçok insan bunu bilir düşünce malzemedir: Bütün bir kişinin o sonunda vermek daha yüksek bir güce ne düşündüğü. onu istediği olsun, önemli olan belirli düşünceler gönderir olmasıdır. onlar defalarca tekrarlanması durumunda her zaman gerçek oldu.

Eğer olumlu düşünme nasıl değiştirileceğini anlamak istiyorsak, Feng Shui destekçilerinin öneriler izlemelidir. Öncelikle, hep pozitif düşünmek gerekir. İkincisi, konuşmasında ve düşüncelerinde olumsuz parçacıkların kullanımını dışlamak ve olumlu kelime sayısını artırmak için (kazancı, kazanmak, var). Her şeyin dışarı çıkmalıdır ve sonra olumlu tutum gerçekleştirmek için o sıkıca ikna edilmeleri gerekir.

Eğer iyimser olmak ister misiniz? Değişimin korkmayın!

Her kişi günlük hayatta kullanılan alır ve birçok değişimin çok korkar. Hatta her durumda konsantre olamıyorum bir fobi haline dönüşebilir. Dikkat etmek gereklidir olumlu nitelikleri bir kişinin oldukça olumsuz inançları odaklanmak yerine, alacak. Onlar sadece uzağa götürmek gerekir.

Örneğin, başka bir iş taşımak mümkündür. Karamsar olduğu son derece endişe verici ve bu tür düşünceler, şu akıl olarak, vb düşünme olumlu bir yol var bir kişi, "Ben bunu yapamam", "yeni bir yer çalışmıyor" vardır: .. "Yeni iş daha eğlenceli getirecek", " Ben "Ben başarının önemli bir adım daha yapacağız."", yeni bir şeyler öğrenmek Bu hayatında yeni zirveleri fethetmek için bu zihniyet ile oldu!

Ne kişinin kendisi bağlıdır hayatında değişikliklerin sonucu olacaktır. Önemli olan -, pozitif düşünceye sahip yeni bir güne başlamak yaşam ve gülümseme zevk. Yavaş yavaş tüm dünyada daha parlak olacak ve adam başarılı olmak için emin.

Pozitif düşünme Tibet sanatı: düşünce gücü

Christopher Hansard düşünce sürecinin mevcut haliyle yaklaşık eşsiz kitap yazdı. Doğru düşünme insanın kendisi, ama çevre sadece hayatını değiştirebilir söylenir. Kişilik tamamen o koydu ne büyük bir fırsat hiçbir fikri. Gelecekteki rastgele duygu ve düşünceler tarafından oluşturulur. Antik Tibetliler manevi bilgisiyle birleştirerek, düşünce gücünü geliştirmeye çalışmışlardır.

Pozitif düşünme sanatı bugün hala geçerlidir ve yıllar önce olduğu kadar etkilidir. Bazı alakasız düşünceler şu anda diğer çekmek. Bir kişinin hayatını değiştirmek isterse, o kendinle başlamalıdır.

Tibet sanat: negatif başa neden gerekli olduğunu?

K. Hansard göre, bütün dünya koca bir fikirdir. hayata kötümser tutum etki derecesini anlamak için - ilk adım enerjisini kullanmaktır. Bundan sonra - yollardan istenmeyen fanteziler sınır dışı çalışma.

Şaşırtıcı olan negatif düşünceler o doğmadan önce (rahimde) bir kişinin ele geçirmek ve hayatı boyunca etkisi olabilir! Bu durumda aksi takdirde sorunların sayısı sadece artacak, çabuk onlardan kurtulmak gerekiyor ve basit anların tadını yeteneği kaybolur. Olumsuzluk her zaman tüm çok karmaşık arkasında maskeli, bu yüzden maruz kalmaz. Kurtuluş sadece düşünme olumlu bir yol olacak, ama çabaları yeni bir seviyeye ulaşmak için yapmak gerekir.

Egzersiz №1: «engellerin ortadan kaldırılması"

pozitif düşünme K. Hansard Tibet sanatı kitabında birçok pratik önerilerle okuyucuyu sağlar. Aralarında hayatında engelleri yok etmek yardımcı basit egzersizler vardır. Perşembe sabahı (Bonn kurallarına engellerin kaldırılmasına gününde) bunu yapmak en iyisidir. Bu algoritma aşağıdaki (arzu daha uzun ise) 25 dakika çalışır.

 1. Bir sandalyeye veya kat rahat bir pozisyonda oturun.
 2. soruna odaklanın.
 3. Büyük bir çekiç etkisi ile küçük parçalar halinde ufalanmış veya ateşten bir alev yandı o engeli düşünün. Şu anda sizin yüzeyine çıkan sorunların altında gizleyerek, negatif düşünceleri izin vermelisin.
 4. Kötü herşey nedeniyle pozitif enerji sonuçlanan patlamaya tahrip olduğunu düşünmek.
 5. egzersiz tamamlandıktan sonra daha yüksek güçlere akış sayesinde yukarı kaldırarak, sessizce oturup gerekir.

Eğer en az 1 hafta ara ile 28 gün boyunca ihtiyaç egzersiz yapmaya devam edin. pozitif düşünme gelişme daha güçlü, bu sürer fazlası.

Egzersiz №2: « "bir pozitif bir negatif durum dönüşümü

dünyanın olumlu bir algı ile bir adam bazen kendi avantajı için kötü bir şeyi düzeltmeye ilerlemeye devam etmek ihtiyacı ile karşı karşıyayız. düşünce sürecinin yeterince güçlü pozitif enerji ile mümkün olun.

Öncelikle bir bireyin sorunun nedenini ve ne kadar sürer, (sorunun ilgili) diğer insanların tepkisini görmek için anlamak zorunda: bunlar, ne kadar olacak etkisi pozitif bir negatif olay çevirmek eğer sonucu olabilir ki, onun ortadan kaldırılması inanır mısın. Tüm bu soruların dürüst ve düşünceli cevaplar sonrasında kullanılan aşağıdaki tekniği verilecektir.

 1. sessiz bir yerde oturun.
 2. hoş kokusu ile çevrili yanan bir ateşin, önce Günümüze.
 3. Sorunun nedeni alevlere düşer ve düşünce gücü ve yangının yüksek sıcaklık ile erimiş olarak düşünün.
 4. Zihinsel olumlu ve faydalı bir şeyin nedenini dönüşümü.
 5. durum başkalarıyla yerine portakal alev bir yangın haline ışığın göz kamaştırıcı mavi-beyaz sütun görünür değişiyor.
 6. Yeni bir nesne omurga vücuda girer ve baş ve kalp dağıtılır. Artık pozitif enerji dünyasında bir ışık kaynağıdır ve giden.

Bu egzersiz sonrasında, sonuç uzun bekleme kendisini tutamaz.

Egzersiz №3: «aileniz" için iyi şanslar

Tibet pozitif psikolojisi düşünme iyi bir iş, arkadaş arayan akrabaları yardımcı ve mutluluğu bulmak için izin verir. Önemli olan - sadece parası getirilmesi ve samimi niyetler (değil dikkat edilmelidir) açıkça emin olmak. Eğer bakım (engelsiz) alınması gerekir kişinin zihinsel enerjiyi göndermek gerekir egzersiz yapmak. Sonraki görebilir ve hayattaki bütün engelleri güçlü fikirlerin etkisi altında yok nasıl hissetmem lazım. Bundan sonra, iyi şanslar çekiyor pozitif enerji uyanmaya başlar insan kalbi, zihinsel enerjinin beyaz ışın gönderin. Çok yakın arkadaş yaşam gücünü uyarılmış. Tamamlandıktan sonra yüksek sesle eller 7 kez slam gerekir.

"Aileniz için bir servet oluşturma" egzersiz, Pazar başlayarak hafta boyunca olmalıdır. Üç kez tekrarlayın. Sonra yardım yönlendirilir olduğunuz kişi yeni zirvelere ulaşmak yolunda ilk adımlarını yapmak ve doğru olanı yapmaya başlayacaktır.

Üç birbirine elemanlar hayatını artıracak - Yukarıdaki başarı, pozitif düşünme ve insanın irade toplam üretiminin temelinde yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.