ModaHediyeler

Anne doğum günü hediyesi

dünyanın en sevilen ve sevgili kişi - bir anne. Bu nedenle ne Anneye doğum vermek büyük bir özen ve sevgiyle ele alınmalıdır için. Onun kafasını biraz şut gerekecektir.

annemizden Yani. Bunu düşünmek ise, ne sıklıkta biz sıcaklık ve sevgi hak ihsan mı? biz onu güzel şeyler anlatıyor mu? ister zor zamanlarda destek için teşekkür ederiz? küçük torunları ile koltuk için, partinin gençlik gidene kadar? Eğer derde girerse o her zaman olduğu için mi?

Tüm şükran, bizim anne için orijinal bir hediye de ifade edebilir. Unutma, çocuklukta anne yaptıklarını hediyeler? Biz 8 Mart tarihinde sakar çizimleri boyalı, anaokulunda paneller heykel? Şimdi, yetişkin ve sevgi ve minnettarlığı biraz modası geçmiş ifade bu şekilde. Fakat birçok el yapımı iş çevirdiler. Bir kupa veya T-shirt bir fotoğrafı, tematik baskıların üretimi, her boyuttaki baskı afişleri: Neredeyse her süpermarket, sen hizmetlerin çeşitliliği ile bir çadır görebilirsiniz.

yavaş yavaş el yapımı hediye fikri fotoğraflarıyla getirilen modellenmiş annemin portresinin resmin içine akar. büyük şehirlerin merkez sokaklarında küçük bir ücret karşılığında bir kalem kroki yapacak serbest sanatçı, faaliyet gösteriyor. Ve hangi sırayla gerçek portre olur? değil her annenin mütevazı bir yaklaşım, böyle bir hediye ederken. Bazı tereddüt edebilir.

Biz orijinalliği bahsediyoruz ve annemi bir mutfak robotu ya da bulaşık makinesi vermeyecek ediyorsanız, el yapımı dükkan dikkat edin. Bu mağazalar farklı kişiler tarafından bizzat yapılan çok özel ürünler satmaktadır. Sadece o pahalıya mal olacak.

kendi elleriyle bir şeyler yapmak için - o zaman ruhunu koydu. Belki de bazı yetenekleri vardır? Sen boncuk orijinal kolye, işlemeli bez, alışılmadık bir gölge bir lamba yapmak örgü? Yoksa bir marangoz kazançlar var mı? Bir tanıdık Turner varsa Ve - sen annesinin adını taşıyan bir madalyon oymak ona sorabilirsiniz.

Orijinal fikirler bununla da bitmiyor. Annemin hediye dikkatle onuruna onun doğum günü keyfi gezileri de planlanabilir By. bayram ve kutlamaların organizasyonu yapan özel şirketler vardır. Bu şirketler profesyonel bir fotoğraf ve video çekimi olan özel komut dosyaları geliştiriyorlar. Böyle bir şirket ile bir tatil organize edebilir, ama kendini deneyebilirsiniz. Çok basit - kafe kaldırmak ve en pahalı ve yakın arkadaşları arayacak kadar. Zaman senin tebrik konuşma geldiğinde, bir mikrofon ve kendi anneler için bir şarkı hazırlanan bir ses kaydının elde edebilirsiniz. Hayal sınırları yok!

Belki annen - flamenko ve İspanyol motifleri hayranıyım? Onun sanatçılar Alış - bu korkunç mutlu olacak! Gerçi, büyük olasılıkla, o Rus platformunun temsilcilerimizden aşığı idi. Bu durumda, konuk yıldız çok para uçabilir. Bu nedenle, çiftler yıldız vardır. Bu kesinlikle bir elmas değil, göz ve kalp çok mutlu.

Anneni ne kadar sevdiğinizi düşünün ve hediye hakkında karar size gelmek için emin olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.