Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Kirill Kyaro: kişisel yaşam, biyografi, filmografi

Güçlü duygular olmadan Onun asıl gülümseme, yumuşak ses ve garip gözler. Ama onun oyun büyüleyici iken. O seyirci buna inanıyor bu aktörlerin biri. Bu Kirill Kyaro, var kişisel yaşam açık değil kamu - olduğunu. O nadiren partilerde görülür. O alışılmadık bir şekilde seçer. Biz adım adım rollerde görmedim. Nasıl bu adamın kariyerini başlatmak için? Ve nerede kariyerine başlamadan?

ışıklı yıldız

onun yeğeni Shtehelya, şan oynadığı film "Tasfiye", sonra ünlü Kirill Kyaro uyandı. Onun tahmin edilebileceği Kişisel hayatı ilgilenen izleyici oldu. Adam bu onun kız arkadaşı olduğunu saklamıyor. Onun adı Julia Duz olduğunu. Geçmişte, reklam Estonya Rus tiyatro yönetmeni oldu ve boş zamanlarında ahşap oyuncak yaptı. Uzun bir çift birlikte, ancak ilişkiyi resmiyete dökmek için acele etmeyin. rasprosy sorunsuz yanıt verir ve sessizce Kirill Kyaro üzerinde: "Hayat - Bu Kalbimin ciddiye işgal edilmiş olduğunu söyleyebiliriz benim kişisel olduğunu ve iyi düşünüyorum ..." O kişi Kirill Kyaro naziksiniz. Onun özel hayatı - bir gizem, ancak çok sorunlu tuzlu ayrıntıları elde etmek. Onların ilişkisi o değerleri ve Julia ile ilişkisi, onu bu arada, öyle Moskova, yerleşmek yardımcı ilk kez orada değildi inanmaktadır. En iyi arkadaşı ve ortağı - Cyril kişisel ve profesyonel, güzel kadın arasında seçim yapmak zorunda değildir.

bir ipe dünyası

Başka nasıl gizemli Kyaro hakkında bilgi toplamak için? kimin kişisel hayat çok kararlıdır Kirill V., erkek güzellik kanunları uymuyor, ancak özgünlük ve tekilliği var. İçinde her şey uyumlu ve doğaldır. aktör genellikle Moskova ve Talin yakınları arasında çalışan, hareket yollarının çok. Tallinn tiyatro ayrılıdığı o açıklama yapmadı, ancak zaman Moskova kariyerinde büyüdü çünkü bu, doğru bir karar olduğunu göstermiştir. Çok zeki aktör - Kyaro Kirill Valerevich. Onun kişisel yaşam dizisi "Sniffer" ve "İhanet" konulu rollerine özellikle ilgi taraftar değildir. İşte o bireyi değil, aynı zamanda ilginç bir adam da getirdi. "Yoklayıcısındaki" rolünden ötürü Kyaro kategorisinde "En İyi Erkek Oyuncu" Film ve Televizyon Üreticileri Derneği ödül için aday gösterdi.

Sverhchutky burun, ya da serin aktör. "Sniffer"

Kirill Kyaro kişisel yaşam çok sakin ve ölçülü, onun kahraman gibi biraz. dizisinde, o eşsiz yeteneği var - sverhchutkim burun ve koku suç ortaya çünkü. İstisnai olarak koku algılayıcısı onun menü, faaliyet ve ilgi alanlarını bilmek, tamamen bir kişi ortaya çıkarabilir. O bir mazeret olmaması veya varlığından gizlemedi. Ama hediye Sniffer - hem onun laneti. Hikayede, araştırmacı ile arkadaş ve sık sık ona yardımcı olur. Araştırmacılar yakınlık genellikle zarar verdiği ve kendisi ve ailesi.

başarıya ulaştıktan sonra

Onun uzun ve her yerde - aktör "Beezer" Kirill Kyaro. Kişisel yaşam dağıttı. Bir kız arkadaşı yardımcı oldu. Rolleri değiştirmek için gerekli olduğunu ve "hile" yardımına geldi. dizisinde, o parlak döküm üyesi hazırladı. Kyaro kahraman Asya kocası oynadı. Onun rolü o Kyaro Kendisi gibi görünüyor, belirsiz. kahraman bile Cyril aradı. O aldatıcı, hafif mütevazı ve sıradan. O video oyunları düşkün ve eşi seviyor, ama o gerçekten ergenlikte değiştirmeye zarar vermedi fark etmedi. Eleny Lyadovoy oynadığı Eşi, sadece sempati olduğunu seferde üç severler ile kocası o vefasız olsa. dizi sırf durumun kendisi ve karakterlerin belirsizlik hayatını dönüşmüştür. Bu kimse mükemmel olduğu ortaya çıktı ve kendi değişiklikler her. Kyaro kendini bir adam, ve oldukça ilginç gösterdi.

yaşamın geçmişinden

Kimdir Kirill Kyaro? Biyografi, kişisel yaşam ve aktör hatta çıkarları az bilinen. Güzel isim - gerçek bir şey. Kyaro o zaman aitti Tallinn, Estonya SSC, doğdu. O okul oldukça ortalamasına gitti ve kimyada üç tane vardı. bir röportajda "Sniffer" gazetecilere istihdama anlamsız tutum ve kimyasal elementlerin yeniden öğretilen tablonun rolü olduğunu. Hatta götürdü ve şimdi bazen kimya yapan. annem anaokulunda çalıştı ve babasının bir deniz kaptanı oldu: Aile Kyaro ortalama oldu. ebeveynlerin çocuğu potansiyel müdür gördü, ama çok yanlış. Etkilenen baba genleri - Cyril hareket yollarının hayal.

aile hayatının ilk deneyim

Tiyatroda ilk aşkı Kirill Kyaro araya geldi. Kişisel yaşamı, eş, çocuklar - her şey henüz gelmedi gibi görünüyordu. Anastasia eşi grubunda en yetenekli ve en inatçı oldu. Onun uzun süre elde etmek. Tabii tamamlanmasından sonra çift tiyatro Armen Dzhigarkhanyan birlikte oynadı. Ne yazık ki, tiyatro onları beslemek, ama TV'de yarı zamanlı iş kurtardı vermedi. Sonunda, yeterince para Moskova ve operasyon gerekli vize bir daire kiralamak. Sonra yarı zamanlı çalışma bitti ve çift karısının yakınları ile hareket etmek zorunda kaldı. Toscha işler-in-law ile memnuniyetsizliği dile ve böylece yarık eşleri geliştirilmiş. Toscha preslenmiş ve Kyaro Estonya'ya gitti. Ve böylece yalnız Kirill Kyaro oldu bu oldu. Kişisel yaşamı, eş, çocuklar - hep birlikte büyümedim. Nastya çocuk onlar başlamak için zaman yoktu.

Geri başkentte

Bu 5 yıl sürdü ve Moskova Kirill Kyaro döndü. Filmleri, kişisel yaşam ve televizyonda çekim çok daha aktif olarak doldurulan haline gelmiştir. Darbe ve deneyim ve yaşam zorlukları. kasıtlı - Kyaro sakin ve yumuşak, ama aynı zamanda olmuştur. Tallinn yılında bile bir garson kazanmak başardı - müşteriler "Kyaro" spesifik gitti. Birçok Cyril arkadaşları daha sonra sinemaya gittim. Kyaro seçmelere gitmeye korkuyordum vermedi. Bu ortak oynadığı bölüm bir sürü oldu. Bugün Kyaro filmleri fazla altmış film yer alıyor. Filmin yönetmeni "Güvercin" Sergei Oldenburg yetenekli aktör ve bir insan-tatil Svintsov adlandırılan. Filmde "Git, geri gelmez" filminin beri Kyaro hiçbir makyajlı, oynadığı yaşlı adam, dönüşler üzerine kurulmuştur. Cyril çok onun kahraman öğrenilen çünkü hayatında "Sniffer", yeni şık bant başladıktan sonra. Özellikle, onun sağlığını aldı ve dikkatlice bir parfüm ve kokuları hakkında genel ciddi seçmek başladı. Serinin sonunda Kyaro Beezer de elbise şeklini bile kabul etmiştir. dizi sonra "İhanet" Kyaro "moda" aktör haline geldi. Gazeteciler o sevgili değiştirip değiştiremeyeceğini rasprashivaya ona işkence. Kyaro tüm soru ve espriler cevaben usulca gülümsüyor. Ona göre, gösteri tüm sorular çok daha anlamlı ve daha doğru bir kişi yapabilir daha vardır cevap verdi. Özellikle, gerek bu ihanetin gerçeği yapmak - her zaman başka bir kişiye neden acıdır. Ve bu acı hep döndü. özel hayatı tüm iyi aktör olarak. Onun favori tutar ve çıkarlarını takdir eder. Ana çift, stok köpek - Basit bir isim venia ile myagkoshorstnogo İrlanda terrier. sevgilim kulağın arkasında olgun buğday rengi ne zaman onun pochosyvayut sever. Talline Kirill ise düzgün gönüllü yardımcı engelliler için evlerinden, çocukları destekliyoruz. Moskova'da yaptığı yardım çalışmaları hakkında, az bilinen, ama aktörün alçakgönüllülük verilir, bilgi görünmeyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.