BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Home "Skype" ne yapacağını, kullanılamaz, "Z" ile "A" dan talimatlar

Birçok kullanıcı mesajında "Ev" Skype ile karşı karşıyayız "kullanılamaz." Bu durumda ne yapmalı? Birisi Birisi hemen işletim sistemini sıfırlar, panik başlar. Bazı bilgisayar servis merkezleri dahil, onları sorunu çözmeye yardımcı olmak için. Sadece durum çoğu zaman kendi olabilir düzeltmek için. Bu ana sayfası kullanılamaz anlamak için yeterlidir "Skype'ın" Aynı uygulamada, ardından gidermek. Yani, tavsiye vermek var nedir?

yeniden başlatma

Örneğin, uygulamayı yeniden başlatın. Oldukça sık kullanıcıların ilgilendikleri, neden ilk başladığınızda "Ev" Skype "kullanılamaz" yazar. Bu en yaygın sistemik başarısızlık olarak, bu diğer değil. Bu kullanıcı problemlerine hatta çok küçük ve algılanamaz, herhangi birinden gerçekleşebilir. Sonra da panik gerekmez.

Bu bir uygulamayı kapatmak bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sonra oturum açma girişimini tekrarlamak en iyisidir. Çoğu durumda, işe yarıyor. Ve herkes için zararlı olabilir can sıkıcı uyarıları görmez. Bazen olur ve herhangi bir değişiklik almak kalmamak olabilir. Hala bir mesaj "Ev" Skype "mevcut değildir." Olacaktır Ne yapmalı?

Internet

Örneğin, Internet kullanılabilirliğini sağlamak. Oldukça sık, kullanıcılar ağ bağlantısı kesilmiş olan fark yoktur. Ve bu uygulamaları ve programları ve çalışır izin vermez. Bu bir bilgisayar ağı yok alametlerinden biridir - Ve bugün mesajın türüdür.

Bir tarayıcı kullanarak kontrolleri yapmak en iyisidir. Aç ve sonra Internet üzerinde herhangi sayfasını ziyaret deneyin. O çalışmıyor? Ardından, servis sağlayıcı dediğimiz ağını öğrenirler. Belki istasyon kaza ile İnternet'e erişimi engelledi hangi oluştu. her şey yolunda ise, ekipman performansı emin olun. Çok, tamam mı? Ve hala bu tür "Ev" Skype gibi bir mesaj açılır "kullanılamaz"? Bu durumda ne yapmalı? Resmi netleştirmek için yardımcı olabilir daha tekniklerini Suschesvuet.

virüsler

Anti-virüs sistemi kullanılarak bilgisayarı taramak için güzel olurdu. Sonuçta, bir kural olarak, işletim sisteminde bir enfeksiyon engelleme uygulamalarının yanı sıra kırmak yeteneğine sahiptir. Yaklaşık her üç kullanıcı, tüm virüsler neden oldu, bizim mevcut sorunlarla karşı karşıya.

Eğer test ile tamamladıktan sonra bilgisayarı dezenfekte. Ve tedavi olamaz bu tehlikeli nesneler özel navigasyon tuşları yardımı ile çıkarın. Bu konuda zor bir şey yoktur. Dahası, sistemi yeniden ve programı "Skype" yeniden önerilir. Sen oturum açma girişimini tekrarlayabilirsiniz. Büyük olasılıkla, önceki manipülasyon kullandıktan sonra, tam güçle uygulamayı yeniden kullanabilirsiniz.

bu tarayıcı buysa

Ama sadece programda, "Ana" Skype uyarı karşılaşabilir "kullanılamaz." Buna resmi Skype web sitesi, hem de tarayıcı ise?

Çözelti, basit bir adımdır. Bu tarayıcıyı yeniden yüklemektir. Bu yardım etmedi? Sonra tamamen kaldırmak ve sonra diğerine değişir. Uygulamaya saklanan veri aktarımı için arzu edilen bir durumdur.

Buna ek olarak, bilgisayar korsanları Skype web sitesinde yapılabilir. Onlar da mevcut ana sayfa yapmak zorunda kalan "Skype'ın." uygulamada ve tarayıcınızda gibi. Burada güçsüzdür. Oturup İdaresi hizmetini kurtarmak için beklemek zorunda. Ancak o zaman bugünkü problemini rahatsız etmez.

bilgisayar iletiyi görüntüler eğer nadir durumlarda, "Ev Skype kullanılabilir değil", işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerekir. Bunu yapmadan önce, sistem yöneticinize başvurun - Az önce bir şey kaçırmış olabilir ve bu performans uygulamaları engeller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.