KanunPatent

Nasıl patentin geçerliliğini kontrol etmek. patent kontrol yöntemleri

Rusya Federasyonu topraklarında çalışmak amacıyla, göçmenler bir iş için bir patent satın almanız gerekir.

Bugüne kadar, bu belgeyi tahrif mümkün olduğunca hafif umut verici ve daha düşük fiyatlarla elde birçok vicdansız şirket var. Bu durumda, patent sahibinin üzerinde çalışmak göçmen yanı sıra yasal ve gerçek kişiler olarak ortaya çıkabilir.

vergi ve diğer yürütme organları ile cezalar ve daha fazla sorun önlemek için, potansiyel başvuru bir patentin geçerliliğini kontrol etmek nasıl farkında olmalıdır.

Belgenin Görünüm

Nasıl patentin geçerliliğini kontrol etmek? Başlamak için görsel dokümanı değerlendirmektir. Bir patent bunu yayınladı organizasyon, su işaretleri ve Rusya Federasyonu bayrağı mührü ile bir form yayınlanan resmi belgedir.

patentin ön tarafında Name hakkında bilgiler göçmen ve onun fotoğraf. Seri ve sayı olarak belgenin ön yüzünde belirtti.

nasıl ve nerede toprak bölümü bir izin belgesi Flip tarafında zorunlu şart. Bir yabancı vatandaş sadece patent verilmiş olan bölgede emek faaliyeti gerçekleştirebilir akılda tutulmalıdır. Diğer şehirlerde, belge kullanılamaz.

çalışmak için bir patentin geçerliliğini kontrol etme banknotlar dedektör görsel inceleme daha geçerlilik daha eksiksiz bir tablo sunar. ultraviyole ışınları ön tarafı ve arka yüzündeki yazıt "FMS" yeşil renkte görünür çizgiler olur. Sahte ruhsatlarla işaretler mevcut olabilir, ancak, orijinal aksine, onlar bulanık ve belirsiz olacaktır.

FMS aracılığıyla kontrol ediliyor

Nasıl uzaktan bir patentin geçerliliğini kontrol etmek? Güvenilirlik ve çalışma izninin geçerlilik, Federal Göç Servisi resmi web sitesini kullanarak seri numarasını kontrol edebilirsiniz. hızlı ve maksimum rahatlığı ile gerekli bilgileri elde etmek, böylece kaynakta Veri sürekli güncellenir. Kullanışlı ve bilgilendirici FMS hizmet doğrulama patent ile.

Bulunan, veri tabanında listelenen patent iptal ya da İstek üzerine: üç yanıtının bir ile elde edilebilir. Bir göçmen verilmiş veya patent genişletilmiş ve ödeme yaptınız, ancak para henüz hesabına havale edilmemiştir olması mümkündür. durumda onay ödeme aracına bakarak başvuru doğruluğuna emin sonradan testi, ve kelimeleri tekrarlamak gereklidir.

Sistem patent olasılığı yüksek olan, bulunamazsa anlamına geliyorsa belgesi geçersiz.

Federal Göç Servisi yardımıyla Yürütülen patent Rusya Federasyonu varlıkların topraklarında kaçak çalışan için ceza, işverenlerin korur denetler. artan ilgi ile maliyetler iş, Rus vatandaşı olmayan resepsiyon personeli ile ilgilidir çünkü 2017 yılında bir ince rakam, bir milyon ruble aştı. Bazı durumlarda, zalimler faaliyetleri bile 90 gün boyunca askıya almıştı. Cezalar durumunda bu etkinliği erişilebilir altında göçmen aktivitesinin belirtilen izin türüyle denk olmadığını anlamak önemlidir.

Federal Göç Servisi dağılmasından sonra dizi patentin geçerliliği resmi web GUMV üzerinde yapılabilir denetler. mekanizmayı kontrol aynıdır.

Bu kaynaklardan elde edilen bilgiler referans amaçlı olduğunu belirtmekte fayda vardır. gerçekleri ve İçişleri Bakanlığı toprak bölümleri başvurmalısınız yabancılara ve patent ile ilgili sorunları çözmek için resmi bir karar kurmak için.

kişiler

patent bireylere değil, aynı zamanda Rusya'da faaliyet gösteren yabancı şirketlere sadece verilir çalışmak. yükleniciler ve alt yükleniciler sözleşme yapılmak bu durum göz önüne alınmalıdır. Gerekli belgeye yokluğunda cezaları ve ceza sistemi ile karşılaşılabilir. Nasıl yasal kurumları ile çalışırken bir patentin geçerliliğini kontrol etmek? mekanizmayı kontrol edilmesi bireyler için aynıdır.

geçerlik

göçmen Rusya Federasyonu geldikten sonra 30 gün içinde gereklidir gerekli belgeleri elde edin. performans ve 2 aydan bir yıla kadar değişen istihdam uygulanması için patent terim. Bundan sonra belgenin gerekli uzantısıdır. yurtdışına çıkış uzaması için gerekli değildir. iletişime geçtiğinizde IMC patent eylem ve ödenen katkıların vadede bilgi alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.