MaliKişisel Finans

Nasıl para çekmek veya refah ve zenginlik teorisi için

Para üretmek ve çekmek için benzersiz bir yeteneğe sahiptir yeni para. Ama büyük miktarlarda rahat sahibinin varlığının yanı sıra mütevazı sermaye yoksulluğu göstermez göstergesi değildir. çok para kazanmak için bir sanat vardır, güzel harcamanın sanatı vardır. Genellikle beceri ilk bulundurma ikinci başarıyı engeller. ustaca gelir ve giderleri birleştirecek erkek, hayatının gerçekten büyük bir bankacı olacak.

Bugüne hakkında teoriler her türlü bir dizi için kendilerine para çekmek için nasıl.

maliyet kontrolü prensibi

ünlü yazarların zenginliği elde etme ilkelerinden biri incelemek ve birçok insanı etkilemez neden görelim.

Bu onun maliyetlerin sıkı kontrol ilkesidir. O titiz bir kayıt tutma ve günlük giderleri yürütmek için gerekli olduğu gerçeği yatıyor. Buna ek olarak, her ay bütçelerinin en az% 10'unu kenara çalışmalısınız.

Bu ilkeyi izlerseniz, para daha olacak her ay teorik olduğunu. Ve sonuç refah ve zenginlik olmalıdır. Ama bizi gerçekten ne olup bittiğini yansıtmak edelim.

feci sonuçlar

Bir felaket sonucun meydana gelmemesi için, para tasarrufu ile bir zengin adam olmak imkansız olduğunu fark etmek gerekir. tasarrufu süreci çok az para hakkında olumsuz bilgiler geliyor, onlar maliyetleri kontrol etmek gerek, yeterli her zaman vardır. düşünce sürecinin bir sonucu olarak sadece koruma fonları için olası seçenekler üzerinde duruluyor. Nasıl doğru düşüncelerle para çekmek için? Pozitif düşün ve evren o bir sonuç almak istiyor sadece ne bir kişinin verdiğini hatırlıyorum.

refah ve zenginlik Beş Adımlar

1. para çekmek için nasıl anlamak için, bunların fazla kazanabilirsiniz hangi yolda öncelikle düşünmek gerekir. yollar bulmak, bir maaş artışı istemek, ücretli bir işe geçmek için, yeteneklerini geliştirmek, bir işletme oluştur ekstra para kazanmak için. birçok seçenek en önemlisi, arzu onları ışık görmek vardır.

2. zengin olmak için, kendinize uzun zamandır beklenen satın inkar etmek, her kuruş tasarruf, onlara titremeye, sürekli para çekmek için nasıl düşünmek gerekmez. Eğer zengin uyanmak yarın düşünce ile yatmak gerekir. Para - bu sürekli hareket halinde olması gerekir enerji türüdür.

3. zenginliği ile göğüs oturmayın ve açmak için korkmayın. Böylece sadece kendi sermayesini kurtarabilir ama doldurmak değil. göğüs kalıcı olarak kapatıldı, o zaman tek bir kopek almak mümkün olmayacaktır.

Hayal 4. Alış, zevk ve neşe duygusu ile onlar için para veriyor. Hiçbir zaman onlara bekle. Önemli olan - o parayı inanmak her zaman yeterli değildir. Sen çok daha fazla harcanan olacak yakın gelecekte bu konuda düşünmek gerekir.

5. dikkatsizce parayı asla. Bu yaklaşımla, onlar gelmek olası değildir. ideal bir seçenektir para algısı kesinlikle sakin ve nötr olmasıdır. hedeflerinize ulaşmak için bir yöntem olarak değil sadece onları davranın.

Feng Shui için para çekmek için nasıl

1. Onarım dairenizde tüm musluklar. damlayan su zenginliği silsin yeteneğine sahiptir.

kurutuldu yosun veya alg halı parçasının altında 2.. Bu bitkiler para çekmek.

güney-doğu, pota bulunan bir odada 3. koyun para ağacının. Ve güney-batı kırmızı veya kızıl gölge bir lamba asın. Bu renk zenginliği ve tutku sembolize eder.

4. zenginlik alanlarına uzak kutuları çıkarın.

5. Dairenin kuzey köşesinde bir kaplumbağa bir rakam koyabilirsiniz. Bu hayvan eve para getiriyor.

6. salonu parlak ışıklar avize asmak için arzu edilir. Işık evinde iyi enerji çekecek.

7. Düzenli daire havalandırmak gerekir. Rüzgar ve temiz hava pozitif enerji evin etrafında serbestçe hareket etmesine izin verir.

özetlemek gerekirse

evren bol ve hala size bir dolar veya bir milyon dolar verecek. Sen kendin gerçek kazanmak istiyoruz ne kadar para beyan ederim.

Nasıl para çekmek için? Hayatın içine gelmek için layık hedefi, daha sonra refah ve zenginlik olması gerekir.

Sonuç olarak, ben o parayı bunları kabul etmeye istekli olan insanlar gelir eklemek istiyorum. Bu nedenle, tasarruf aracılığıyla para reddetmek ve sizin için gerekli olan miktarda onları almayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.