MaliKişisel Finans

"Safmar" NPF: bireysel emeklilik fonlarının yorum

Bugün "Safmar" (NPF) ziyaretçilerinin geri bildirim alır ne bulacaksınız. Ayrıca genel örgütün ne tür söz konusu anlamalısınız. Bütün bunlar son derece önemlidir. Sonuçta, sadece bir firma potansiyel müşteri bütünlüğünün çekilmesinden sonra hizmetlerin tedavisi hakkında doğru kararlar alabilirsiniz. Ne lehte ve aleyhte "Safmara" ödeme dikkat? Nasıl Ziyaretçi burada hizmet memnun? Bütün bunlar daha sonra ele alınacaktır!

tanım

Ne şirket tarafından incelenmiştir? "Safmar" - bir devlet dışı emeklilik fonu. Bu emeklilik sigortası, hem de emeklilik finanse kısmının oluşumu için hizmetler sunmaktadır. Hiçbir üçüncü taraf etkinlik yer almıyor.

Bütün bunlar müşterileri memnun ediyor. Bunlar tam olarak şirkete uygulamak için hangi koşullarda söyleyebiliriz. Hiçbir gölge siyaset "Safmar" yapmaz. Organizasyon bankası "Raiffeisen" tarafından desteklenmektedir.

yayılma

APF "Safmar" Rusya'da az sayıda şubeleri bulunmaktadır. şey şirket ülkede çok yaygın olmadığıdır. Bu nedenle, bazı "Safmar" bir sahtekarlık olduğuna inanıyoruz.

Aslında öyle değil. Şirket eğitimi - bu gerçek yaşam devlet dışı benzemiyor emeklilik fonu. Büro Saratov ve Moskova'da bulunabilir. Bu ayrı dallar NPFa.

Ayrıca belirterek değer böyle bu fon hizmetleri banka şubeleri, "Raiffeisen" mevcuttur gerçeği "Safmar" alıcı olarak müşterilerden olumlu geribildirim ki (NPF) 'dir. Bu pozisyondan organizasyon çok ciddiye yayıldı. Neredeyse Rusya'da her şehrin emeklilik tasarruf oluşumu için buraya başvurabilirler.

Yönetim merkezinin adresi

Ana bölme "Safmara" olduğu bazı merak ediyor. Ben çok zor değil sanırım. Şehir içinde emeklilik fonu, - Moskova.

Kanun firmaları gerçek adresi ile örtüşmektedir. Daha açık belirtmek gerekirse, aşağıdaki adreste "Safmar" dir: Plyuschihina Ulitsa, 44/2 .. Bu nereye merkezidir. adresine herhangi küresel iddia veya öneri varsa erişilebilir.

değerlendirme

Ne SPF "Safmar" sıralaması da? Bu, pek çok dikkatini çeken önemli bir nüans vardır potansiyel müşterilere. Gerçekten Rusya'da bireysel emeklilik fonlarının değerlendirmesi sonuna daha yakın olan bir kuruluşla çalışmak istemiyoruz.

Bugüne kadar, "Safmar" değil yüksek oranda sahiptir. sermaye ve örgütlenme rezervlerinin hacmi NPFov arasında 28. sırada yer kaplar. Biz emeklilik rezervlerinin miktarı hakkında konuşmak, o fon 17. sıradadır görülebilir. Ancak hepsi bu değil.

"Safmar" (SPF) derecelendirme iyi firma sıralamasında 15. üzerinde olduğunun alınmayan emeklilik fonları sıralamasında emeklilik tasarrufu açısından. Bu veriler bugün için alakalı olduğunu. Genel olarak çok Liderden o "Safmar" diyebilirsiniz. Ve birçok müşteri memnun olmadıklarını. Bunlar örgütün bütünlüğünü ve güvenilirliğini şüphe etmeye başlar.

güvenilirlik

Ve boşuna. Çünkü APF "Safmar" geribildirim olumlu tür alınan emekli fonu güvenilirliği yüksek bir oranı vardır. Uzmanlar ++ firma iş A'yı tahmin ediyoruz.

Bugün güvenilirlik en üst düzeyde olduğunu. Bu organizasyon aniden kapatılması anlamına gelir. O emeklilik tasarrufları güvenebilirsiniz. Ve bu nüans çok müşterinin memnun ediyor. Sadece hizmet için başvuran bilgelik sorgulamaya başlıyorlar bazı Rus NPFov sıralamasında dikkate "Safmara" pozisyonunu alarak.

karlılık

Bir sonraki çok önemli bir nokta - bu getirisidir. Bu özel günü birçok potansiyel müşterilerin unutmayın. Ne SPF "Safmar" değerlendirmesi karlılığı yapar?

Sen yüksek diyemezsin. Ancak pek çok organizasyon gerçekten emeklilik tasarruflarını artırmak için izin verdiğini işaret etmektedir. Ve bu da sadece tahsil edilecek para o fona olmasından etmektir.

Bugüne kadar, NPF "Safmar" verim yılda yaklaşık% 8,87 eşit sunar. Bu 2016 yılının ilk yarısında uzmanlar denilen bir göstergesidir. Biz organizasyon ile işbirliği etkisi çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz, ancak meydana gelmez. Bu "Safmar" (SPF) birçok müşterilerden alınan olumlu Çeşidi değerlendirmesi için teşekkürler. Onlar gerçekten şirkette ölçüde emeklilik tasarruflarını arttığını işaret etmektedir. Çok hızlı ama güvenilir ve istikrarlı değil. En gelecekteki emekliler için sadece ne gerek!

müşterilerine Tutum

Karışık görüşleri müşterilere işçilerin oranı için kuruluş tarafından verildi. Bazı "Safmar" kuyruk olmadan, hızlı bir şekilde tüm ziyaretçilere hitap söylemek, herkes önem veriyor. Evrak minimuma indirilir. Çalışanlar evrak profesyonellik sayesinde önümüzdeki yapmaz.

Ayrıca APF "Safmar" negatif geri besleme tipi çalışanlarının işe alır fark edebilirsiniz. Bazı ziyaretçiler astları müşterilerin tedavisi için en iyi yol olmadığını söyledi. Profesyonellik Eğer terbiyesizlik ve boorishness ile karşı karşıya olabilir, hissedilmez. Neyse ki, bu tür şikayetler nadirdir.

müşteriler hakkında Bildirim

"Safmar" (SPC) geribildirim iyi tipi örgüt doğrudan "Hesabım" aracılığıyla kişisel hesabından bir özü sipariş edemez ne alır değildir. Fonun resmi web sitesinde özel bir işlevi vardır, ama çalışmıyor.

Birçok açık bir hesabın durumu hakkında bilgi için "Safmara" dalları seyahat etmek her zaman uygun olmadığını vurgulamak. Yine de, bu bir dezavantaj fazla değil. Özellikle bütün organizasyon güvenilirlik ve karlılık iyi puana sahip olduğunu göz önüne aldığımızda.

Ayrıca, bazı hesabın tüm ifadeler, sen postane talep edebilirsiniz söylüyorlar. Başka iyi yolu bilgi almak için. Sadece çok uzun zaman alır. Diyebiliriz "Safmar" (NPF) o alınan geribildirim çoğu mobil örgütü olmasın.

gizemli geçişler

Değil örgütün iyi görünümleri ilginç bir fenomen toplar. şey bazı yatırımcılar anlaşma olmadan kendi emeklilik tasarruf "Safmar" çevrilmiş şikayet olmasıdır. Bazı dolandırıcılık organizasyonu suçluyorlar. Ama gerçekten mi?

Hiç de değil. Çoğu zaman, bu tür ifadeler bankası "Raiffeisen" nin müşteriler tarafından karşılaşılır. O belli sözleşmeler yapılması "Safmar" emeklilik tasarruflarının transferi hakkında bilgilendirir oldu. Önemli olan - dikkatle koşullarını okumak için. Çalışanlar, kendilerini bu bilgiler açıklanmamıştır. Bu nedenle, dolandırıcılık suçlamaları asılsız. yasaya göre münhasıran hareket "Safmar" ve "Raiffeisen". Bu kuruluşlar iyi niyetli bulunmaktadır.

fırsatlar

NPF "Safmar" müşteri yorumları - pozitif tip fon yatırımcılarına sunduğu olasılığını alır (2015 ya da başka çok önemli değildir).

Genelde benzer firmaların tekliflerine farklılık yoktur. genellikle müşterilerine dikkat tek şey - bu hizmetin hızıdır.

"Safmar" sunar:

  • Eğer emeklilik açılması;
  • dolum;
  • yataklarının kapatılması;
  • Herhangi bir zamanda başka bir emeklilik fonuna para transferi.

Hizmet tüm özellikleri sözleşme imzalamak okumak için teşvik edilir. Başka bir fona para transferi ile ilgili konularda dikkat etmelidir. şey "Safmar" başka bir kuruluşa para aktarmak için istemcilerde belli yaptırımlar uyguladı olmasıdır. Bu adım genellikle üzgün yatırımcılar büyük bir mali kayıplara yol açmaktadır.

belgelerle çalışma hakkında

Alınan "Safmar" (NPF) yorum müşterilerle çalışanların iş için iyi değildir. Bazı emeklilik fonu hızlı hizmet sunmak yaptığı tespit ettik. Ama böyle görüşler çok yaygın değildir.

Genellikle "Safmar" evrak minimize emeklilik fonu olarak tanımlanan, ancak organizasyonda belgelerle çalışan fakir mesafesindedir. Vatandaşların-mevduat kalır veri işaretli olmadığından emin belirtilmektedir. Ve bu yüzden bazı uyarıları ve diğer menkul müşteriye kadar olmayabilir.

Bütün bunlar emeklilik fonu işlerinde çok vicdani değil fikrini düşündürmektedir. Aslında, "Safmar" çekler, müşterilerinin tüm. Ve bu kişiler üzerinde belge ve bilgi gönderir. ikamet veya ikamet izninin yerini değiştirirseniz elle emeklilik fonuna banka veya "Raiffeisen" veya doğrudan bildirmek gerekir. Aksi takdirde veri aslında yanlış adrese gönderilir. Ama emekli sandığı hatası değil, fakat sahtekârlık ve sorumsuzluk müşterilerinin.

Bir bütün olarak hizmetinde

örgütün çalışma hakkında tüm konuşma olduğunu mu? Bildiğim kadarıyla bu meşru bir şirket olarak? "Safmar" Değerlendirme çeşitli alır. Yukarıdan o fon birçok dezavantajları vardır sonucuna varılabilir. Bununla birlikte, vatandaşların çoğunluğu genel olarak organizasyon en yüksek düzeyde hizmet sunmaktadır vurguluyor. astlarına liderler talep etti. Bu "Safmar" (NPF) çalışanların kazanır çünkü Bazen, yorumlar iyi değildir. Sonuçta, köle için herkes gibi, aynı işverendir. Bu akılda tutmak gerekir.

Bazen insanlar yavaş servis ve ofislerde sürekli kuyruklar şikayet olduğunu fark edebilirsiniz. Onlar mükemmel değildir. Ancak, işçiler tüm ziyaretçilere gereken dikkati göstermeye çalışıyoruz. Biz bireysel emeklilik fonları geri kalanı ile karşılaştırırsanız, "Safmar" onlardan çok farklı değil. Bu her potansiyel ziyaretçi tarafından hatırlanmalıdır. organizasyon, firma eksiklikler hala gerçekleşecek servis çok iyi ve hızlı gelen biz beklememelisiniz.

İşveren olarak

Müşteriler için APF "Safmar" değerlendirmesi nedir açıktır. Ya örgütün çalışanları hakkında söylenebilir? Bildiğim kadarıyla fon iyi işveren olduğu gibi?

Genel olarak, özel bir şey değil. Birisi onu övüyor, bazı yoktur. patron çok iyi ve adil değil, bir sürü iş, küçük ödeme: İddialar standarttır. salma resmi istihdam ve iyi çalışma koşullarının avantajları arasında. "Safmara" karşı aç ve doğrudan negatif astları tarafından ifade edilemez. Ama bu emekli sandığı İdeal işveren olduğu anlamına gelmez. Daha ziyade, sadece çalışmak ve kariyer inşa etmeden para kazanmak isteyenler için uygundur.

sonuçlar

Ne sonuç çıkarabiliriz? "Safmar" - Bu, gerçek emeklilik fonu olan başarılı Rusya'da faaliyet göstermektedir. Bu bazı dezavantajları vardır. İdeal işveren değildir.

Ancak örgüt de emeklilik tasarruflarının oluşumu için gibidir. O ancak sevinmek edemez getiri iyi bir oran sunuyor. Rusya'da NPFy liderleri yatırım yapmak hiçbir arzusu varken "Safmar" dikkat olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.