MaliKişisel Finans

Ne kadar ülkenin farklı bölgelerinde bir mühendis kazanır?

Mühendis meslek ekonominin hemen hemen tüm sektörlerde çok popüler olarak kabul edilir. Bu etkinlik bir dizi yol tarifi vardır. Bu mekanik, petrol şirketleri, tasarımcılar olabilir. Uzmanlık mühendisi maaş bağlı farklı olabilir.

profiller

İşgal yönlere kümesidir. çok bir mühendis kazanır Nasıl, bu uzmanlık bağlıdır. Rus uzmanları gelirin aşağıdaki türleri hakkında sahiptir:

 • Sondaj uzmanları - 119 000 ruble;
 • Yağ - 100 000;
 • tasarımcılar - 100 000;
 • yönlü delme uzmanları - 96 000;
 • teknoloji sondaj - 95,000;
 • Jeofizik - 65.000;
 • Gıda teknolojisi alanları - 60 000;
 • etkinlik arttırıcı maddeler, - 57.000;
 • kimya mühendisi - 34.000.

Tüm uzmanlık ekonomide gerekli çünkü her küre, bir taleptir. Ücretler hiç farklı bir deneyim, iş türü, görev listesi bağlı.

Yani, personel kaynak endüstriler arasında en yüksek gelir. kimyagerler, inşaatçılar ve gıda teknisyenleri Düşük maaşlar. çok mühendisin kazancın nasıl nedenle, halen işletmenin kapsama bağlıdır. 37.000 ruble .. - uzmanlar için orta gelir 35

Bu mesleği birçok sanayi talep olduğu için mezun olduktan sonra, her uzman bir iş fırsatı vardır. Özellikle bu yana gelir artışı garanti kariyer planlaması olasılığına sahiptir.

Moskova'da ücretlerin düzeyi

Rusya Maaş farklı bölgelerini Mühendis. Bu geçim düzeyi, sektör ve diğer faktörler için talep tarafından belirlenir. Ama farkına rağmen, meslek her yerde popüler olmaya devam etmektedir.

Moskova'da mühendisler Kaç kazanmak? Başkentte, bu profesyonellerin gelir yüksektir. Onun ortalama boyutu 48 000 ruble. Tyumen'de ve ülkenin diğer petrol ve gaz bölgelerde ortalama maaş 40 000 ruble.

dikkate madenciliğinde uzmanlık değil, aynı zamanda diğer alanlarda sadece alınan ortalama geliri belirlemek için. Çünkü gerçeği olduğu sermaye yukarıdaki gelir Moskova'da teknolojist maaş, inşaatçılar ve gıda sektöründe çalışanlar daha genel düzeyde olduğunu. Tümen uzmanları Sondaj, mühendisler ve petrol işçileri olmasına rağmen en ödedi.

Diğer bölgelerdeki Ücretler

Ne kadar St. Petersburg bir mühendis kazanır? çalışanların gelir 40 000 ruble aralığındadır. ulusal ortalamanın üstünde kuzey sermaye ücret. Ne kadar diğer bölgelerde bir mühendis kazanır? Uzmanlara aşağıdaki gelirler:

 • 34 000 ruble - Khabarovsk;
 • 33.000 - İrkutsk;
 • 32.000 - Samara;
 • 30.000 - Nizhny Novgorod;
 • 29.000 - Novosibirsk.

Moskova, St. Petersburg istatistikleri ve petrol ve gaz gerektiği bölgelerinde de görülebileceği gibi, Volga Federal Bölgesi. Bu altyapıyı geliştirdi ve bu nedenle umut verici olarak kabul edilir gerçeği nedeniyle olduğunu.

Yararları spesiyalleri

Yeterince yüksek ücretli bir iş, aynı mesleğe prestijli kabul - diğer meslekler ile karşılaştırdığımızda, mühendis sonucuna varabiliriz.

Çok zaman alıcı - Bir derece lehine bir seçim yapmadan önce Oysa, hesaba bu işi almak için gereklidir. şirketin ve çalışanların gelirini etkileyen olarak uygulanması için, bilgi ve büyük bir sorumluluk gerektirir.

baş mühendis maaş

Ne kadar kazanıyor baş mühendis? , Volgograd 100 000 - - 65 000, Yekaterinburg - 85 000, Krasnoyarsk bölgesindeki - pozisyon 5 yaşındaki deneyime sahip işçiler gerektirir unutulmamalıdır 87 000. Moskova'da böyle bir uzman için orta gelir St. Petersburg 110 bin ruble olduğunu . Zorunlu şartlar yüksek öğretim varlığını içerir.

Çalışan bina kodları, devlet standartları, tüm etkinliklere işlerlik kazandırmak düzenlemelere aşina olmalıdır. Görevler Modern yazılım mühendisliği sistemleri ve yönetim uygulamalarının bilgisini içerir. deneyim başvuru yokluğunda 60 aralığında maaş almaya hak kazanabilir - 80000 ..

1 yıl deneyime sahip personelinden Biraz daha yüksek gelir. İşverenler tamamlanan projeler ile adayları seçmeye olasılığı daha yüksektir. Faydalı bir deneyim Eşleştirme operasyonel tesislerin belgeler oluşturur. pozisyon için bir başvuru sahibi iş gezileri için hazır olmak. Genellikle ticari amaçla kullanılacak bir kişisel araba gerektirir.

büyük ölçekli işletmelerin çalışanları tarafından alınan en yüksek gelir. Daha önce 500 kişilik bir kadroya yönetilen Değerli profesyoneller. çalışanların azami gelir 180 000 ruble olduğunu.

Maaş Yazılım Mühendisi

İnternetin Aktif gelişme aslında yol açmıştır işgücü piyasasında oluşan uzmanları çeşitli eksikliği olduğunu. Açık maaş yazılım mühendisleri , tecrübe beceri kullanılabilirliğini etkiler. Uzman programlama dilleri, İngilizce yeterli olması gerekir. Daha yüksek eğitim de önemlidir.

Ne kadar bir yazılım mühendisi kazanır? Böyle tecrübeli bir uzmanın gelir 170.000 ruble olduğunu. Gelir adayın daha gereksinimleri, yüksek. Ayrıca yazılım mühendisi görevlerini çalıştıran bağlıdır.

eğitim mühendislerinin diğer birçok alan vardır. Bu bir inşaatçı, mühendis, kadastro uzman elektrik mühendisi, mekanik mühendisi, petrolcü olabilir. Uzmanları demiryolu ve biyomedikal alanında ihtiyaç vardır. Tüm hedefler Her zaman popüler olan, bu nedenle herhangi bir alanın bir kişi bulmak zor olmayacaktır. Dahası, her bölgede kariyer büyüme beklentisi var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.