Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Nasıl ondan kurtulmak için: her şeyi kontrol etmek Obsesif arzusu?

Etkinliklerin nabzını sahip olan insanlardan biri bulunmaktadır. Sen, yaptıklarının ve her durumda sorumluluk almaya alışkın kontrolünü sürdürmek arayışı içindeyiz. Ama ne bu alışkanlığı verir? onların birincil rolü diğerlerine kanıtlamak için önemli mi?

33 olgu

Başarılı bir iş kadını ve anne rolü birleştirirseniz, kafanın içinde düşünce bir çalkantılı girdabında açın. Sen hemşire o akşam yemeği ve büyük kızı için yiyecek aldım ona kocasını arayıp hatırlatmak, anaokulundan küçük oğlunu aldı kontrol etmelidir, o diş hekimi randevu hatırlattı. Onun yeğenim doğum günü organizasyonu ile görevlendirilmiş senin omuzlarında tüm özelliklere ek olarak. Kim senden başka öylesine ustalıkla kontrol konuları tutan? Hatta ofiste sonsuza meslektaşları raporunu çağıran Sakin olamam. Tüm kağıtlar sonraki gün için masaya olmalıdır ve proje önümüzdeki cuma teslim edilir.

Neden insanlar her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz?

Sen mükemmeliyetçilik için onların davranış eğilimini haklı. Ne yazık ki, sevdikleriniz, arkadaşları ve meslektaşları sonsuz dırdırınla bıktık ne kadar farkında değiller.

Ancak, (diğerleri o kadar anlaşılmaz) mükemmellik için arzu kamu başarısızlık acı korku dayanmaktadır. Önemli kamuoyunu slushkom için. Bu hata payı, sen göze alamaz, nedeni ve sizinle etkileşime insanlar. Korku ve kaygı - bunlar sanrýlarýnýn ana itici güçlerdir. Muhtemelen, bir çocuk olarak insanların ihmali meydana gelen korkunç yangın veya başka bir olayın neden olduğu şiddetli stres, yaşadım. Ve şimdi denetimi ikinci cilt olacak karar verdik. Karşına sana davranış kendi modelini ilham zorba ebeveynlerimi olasıdır.

Bu saplantı yorucu

Sizin patolojik arzu tahammül nedense hala herşey çalışanları kontrol etmek gibi görünüyor, ama hane anlamıyla sizin haberiniz olmadan bir adım yapamıyoruz, boğulma. mani toplam kontrolü yorgun olmasa bile mi? Eğer öyleyse, nasıl iplik elinde kontrol altında tutmak için obsesif arzu kurtulmak için anlatacağım.

Nasıl mani kurtulmak için?

kendini özgürleştirici tedavinin merkezinde yer almalıdır. belli bir miktar harcama ve iç gözlem meşgul.

kişisel esenlik duygusu üzerinde durulacak olan öncelik. Sen özgüven sınırları hakkında net bir fikir olmadan kimliklerini değiştirmeye çalışan olamaz. Şu andan itibaren siz ve sadece sizin baş yargıç olacak. başkalarının özgüvenini tehlikeye atmasına izin vermeyin.

seçkin liderlerinin örneklere bakın

Kontrol Başarılı bir yöneticinin temel ayırt edici kalite bir ilham olduğunu biliyorum ama değil mi? kitap ve dergilerde yararlı ipuçları öğrenin, ünlü film liderlerinin davranışları ile yönlendirilmelidir. Bu ve diğer kaynaklardan, sen kullanışlı birçok bilgi keşfedeceksiniz.

deneme korkmayın

Radikal onların düşünme değiştirmek zamanıdır. Bunun için en iyi uygun yeni hobiler ve aktiviteler olduğunu. gitar dersleri alın - müzik yapma becerisi de beyin eğitilmiştir. ortakları, diğer insanlara güvenmeyi öğretir ile yan uçurum tarafı tırmanma - tırmanma bölümü katılın. yoga veya meditasyon Engage - bu harika dersler ruh, zihin ve beden senkronize. Yeni hobiler düşünce kalıpları da değiştireceği anlamına gelir yeni fikirlerin akışını, sağlayacaktır.

Genellikle kendi içine bakmak

Bir adam elinde kontrolünün konuları tuttuğunda, genellikle davranışları nedenleri farkında değildir. O gerçekten kendini bilinç altında yatan süreçlerin bakarak, bu yüzden alışkanlıktan yaşıyor. Eğer savunmasız yakalandı ediyoruz ve size durumu kontrol etmek için tekrar başlatmak için ezici bir arzu yaşıyoruz biliyorsanız, durdurmak ve kendi içine bak. Şimdi umutlarına motifleri arayın. Belki başarısızlık korkusu üzerine, isteksizlik başkalarına veya diğerlerinde güven eksikliğinin kınama duymak hüküm sürer. Bu ve diğer faktörler özellikle savunmasız hale birini tespit edilebilir arasında. Bu başarısızlık korkusudur. Ama daha size daha fazla dış dünya ile bağlantınız olacak, kendi aklına derin bakacağız.

diğerlerine güvenmekte öğrenin

Daha önce belirttiğimiz gibi, başkalarına güven kullanılmaz. iktidar dizginleri döşeme, sizin dışında hiç kimse durumu daha iyi başa çıkamayacağını anlamak için başkalarını verir. Bu klişe da tehlike duygusu ile ilişkilidir. Bunu engellemek için, yeterince kendi değerlendirmek öğrenmek gerekir.

geri kalanı hakkında unutma

Bazen seyirci geçirmek faydalıdır. Onların kursu almak acil konulara için bir fırsat sağlayın. Düzenli yapmayacaksın, Üzülmeyin, sadece kısa bir zaman aşımı almak. Bütün halinde de kavramak alışkanlığı verin. Hatta Çok kollu Tanrı Shiva mükemmeliyetçi yükü ile baş olmaz. işler kusurlu olsun. Sonunda, eksiklikleri kendi cazibesi vardır.

Diğer insanların duygularına düşünün

Bu zaman zihniniz insanlar düzenli birinin tavsiyesi dinlemek zorunda kim nasıl hissettiğini hakkında bir düşünce olmadı?

Şimdi kendimize bakmak zamanı. Arzu toplam kumanda çevreden insanların hayatlarını koyulaşır. Diğer kişi her zaman suçlu bir çocuk gibi ona çıkışır zaman yetişkinlerin hiçbiri böyle bir kader kabul etmeme. Düzenli olarak emir verdiğini düşünün. Mutlu hissetmek veya onun pozisyonunu nefret mi? manevi zararlardan bakımına yönelik kurallar ve neden diğerlerini değiştirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.