TeknolojininBağlantı

Aylık ücret (MTS) olmadan tarife planı: ne seçilir? Hiçbir aylık ücret MTS ile en ucuz tarife

yüzleşmemiz gereken hangi Çoğu mobil tarife planları, bir aylık ücret düşündürmektedir. Bu kullanıcı düzenli SMS mesajları göndermek, çağrı yapmak internet trafiğini kullanabilmek için operatörün ortaya faturalarınızı ödemek zorunda olduğu anlamına gelir. her sey degildir gibi Elbette bu durum.

İnternete tek çağrı tamamen aramaları almak için belirli bir mobil operatör numarasına bağlı olması gibi veya derdi insan vardır. Sürekli ve düzenli oldukça kârsız bunu yapabilmek için, ödemek. Aboneler genellikle aylık ücret ile bir tarife planı aradığınız nedeni budur.

MTS, Rus telekom segmentinin lideri olarak, bu tür tarifeler sağlamak için hazırdır. onlara bugünün makalede ele alınacaktır.

Hiçbir aylık ücret ile iyi ne oranları?

en gerek kalmadan iyi planlar düzenli olarak kullanmaları için bir ücret ödemek ne bir açıklama ile başlayalım. Prensip olarak, bu açıktır - 300 ruble, mesela saat hesaplarını doldurmak için her ay aboneyi zorlamayın. O bir çağrı 2 günde, SMS ya da internet kullanımının günlük (ve hatta bir kerelik ücret tüketilen olmuştur trafik miktarı için) için, sadece, örneğin tüketilen hizmetler için ödeme yapar.

Böylece, bu yaklaşım, belirli durumlarda kaydetmenize izin verir. Sonuçta, aylık ücret (MTS) olmadan tarife planı seçerken, sen aslında kullanmayın ek hizmetler için ödemezsiniz. Yani, sonunda daha az ödeme.

İkinci nokta - abonelik ücreti insanların psikolojik tutum. Yani bizim doğanın doğasında var. Operatör belirli bir miktar para yatırmak tanıtır Eğer kişi biraz iç karartıcı. Evet, bazı hissetmek istemiyorum , bu hissi belirli bir miktar ödeme yapmak ayda bir kez varken. Böyle abonelerin mantığı basit: "popolzovalsya hizmetler - ödenir. Ama önceden katkıları yapmayacaktır. "

Bu daha az ciddi olmakla aylık ücret ile MTS tarife abonelik ücreti ile planların daha başarılı olmasının nedeni de açıklar.

aylık ücret olmadan Dezavantajları tarife

Biz bakış ekonomik açıdan bu duruma bakarsak, kullanıcı için gerçek bir fayda kurmak rağmen, biz başka türlü biliyoruz. Aslında, daha karlı bir aylık ücret tarifeleri ile. Bunun nedeni oldukça basit - operatörü gelecek ay haberleşme hizmetleri harcama tam olarak ne kadar para biliyor. Bu nedenle, belirli bir anlamda katkınız güvenmeye yapabilirsiniz. Buna ek olarak, ödeme yapmak abone, toptan hizmet satın; Düzenli ödeme yapmadan bir durumda ise aslında perakende onları tüketir. Açıkçası sen operatör temin aramalar ve SMS için tüketilen İnternet trafiği dakika nihai maliyetini etkilemektedir.

Eğer hiçbir aylık ücret ile MTS tarife gerek nedenle, onlar gerçekten sizin için özel olarak çok faydalı olup olmayacağını düşünün. Eğer gerçekten tek görevleri gerçekleştirmek için bir oda gerekiyorsa bu soruya olumlu bir cevap sadece.

MTS tarifeler

Eğer bakarsak ücretleri ölçeğine o operatör aşağıdakilere dikkat edin: bütün planlar iki sabit ödeme oranları içeren ilki gruplar, ve ikinci ayrılır - onlarsız. Abonelik ücreti ile planlar daha kârlı olduğunu açıktır. Bu bile üstünkörü muayene görülebilir. Kullanıcı, böyle bir plan üzerinde olmak, sonuçta çok daha çok alır.

Öte yandan, biz konuşacağız hiçbir zorunlu ödemeler ile "serbest" planı vardır. İlk ve ikinci grupların planı kapsamında sağlanan hizmetlerin paketi karşılaştırmak Evet, eğer daha, tabii ki, kullanıcıların abonelik ücreti dahil tarifeler, alırlar. Ama bu yazının teması - bu veriler yalnızca düzenli ödeme ve bu nedenle şimdi bulmak mümkün olmuştur olanların her kısa bir özetini tutmak gerekmez planlıyor. Bütün bu oranlar aylık ücret ile MTS yıl desteklemek ve daha da (oda bazı etkinlik olurdu) olacaktır.

"Ülken"

Bu tarife nedeniyle genellikle aramaların maliyeti 1 ila 5 dakika (BDT sayılar yanı sıra Vietnam, Kore ve ABD) 4.5 ruble fiyata tahsil edilir gelmektedir gerçeğine diğer ülkelerden aboneler ile iletişim kullanıcılar hedefleniyor; 1.5 ruble - 6 ila 10 dakika arasındadır. Biz Azerbaycan ve Belarus çağrıları bahsedersek, onların maliyet dakikada 9.5 ruble seviyesinde olacak. Avrupa'da yapılan aramalar çok daha pahalı, böyle konuşma aboneye Dakikada 49 ruble mal olacak.

Moskova aboneleri ile iletişim kurmak için ilk 5 dakika boyunca dakikada 2.5 ruble ödemek zorunda kalacak. konuşma ve 1.5 ruble - Her. İlk 5 dakika ile 1,5 ovmak her biri için 3 sigara Rus Rublesi maliyetine çağırır. - Bir sonraki için.

megabyte başına 9.9 ruble ve 2 6.5'e ruble - - SMS ve bu konuda internet oldukça pahalıdır her mesaj için.

Böylece, aylık ücret MTS olmadan tipik tarife planı yurtdışı görüşme olarak konumlandırılmıştır. mümkün olduğunca ülke içinde bunları kullanın, ama daha az karlı. Bu arada, ücretli plana geçiş de o 150 rubleye mal olacak. Sadece Moskova ve Moskova bölgesinde (MTS) sakinleri için "Ülken" görür. çağrıları ondan yapılacaktır yalnızca bir abonelik ücreti tarifesi olmadan bir sene etkin olacaktır.

"Süper MTS. İl »

Bu oran aynı zamanda sadece sermayenin aboneleri ve Savunma Bakanlığı bağlanabilir. bölge içinde ücretsiz görüşme 20 dakika - O ilginç bir teklif öneriyor. Ancak, plan dahilinde diğer hizmetler oldukça pahalıdır. Bu açıkça değil en ucuz tarife MTS aylık ücret ile.

Yerel numaralarına 21 dakikalık çağrı 1,5 ruble olarak kullanıcıyı mal olacak sonra Aramalar; 5 ruble (MTS) - alanı içinde diğer numaralar (değil MTS) çağrı yapmak için, dakika başına 2.5 ruble ödemek ve başka bölgelerden abonesi ile konuşmalıyız. Başka bir bölgeden diğer operatöre Aramalar Dakikada 14 ruble fatura edilecektir. Bir önceki tarife olduğu gibi internet, megabayt başına 9,9 ruble maliyeti. aylık ücret MTS bir tarifeye geçiş da 150 ruble abone mal olacaktır.

"Süper MTS"

Bu plan ancak Moskova ve Moskova bölgesinde sakinlerine sadece bağlanabilir fark, yukarıda açıklanan şeyin bir analog olduğunu. Rusya genelinde belli ki mevcut O ve aramaların maliyeti aynı formül kullanılarak hesaplanır.
zorunlu ücretinin olmaması ve abone bölgenin başına ücretsiz görüşme 20 dakika - biz tarife "Süper MTS" hem kısaca bahsetmek, yalnızca 2 avantajları belli olacak. Çok belli ki şişirilmiş fiyatlarla, düzenli bir tahta olmaması için belli ki bu sayede operatör, tarafından sağlanan diğer hizmetler.

Kırmızı Enerji

"Super" ile katma değerli hizmetlerde benzer tarife Kızıl Enerjidir. Ancak, MTS yerel numaralarını ücretsiz 20 dakika kullanılabilirliğini anlamına gelmez. Ama, bu plana göre, abone düşük maliyetle çağırabilir - dakikası sadece 1,6 ruble onun bölgeden tüm numaralara. Bu, özellikle, diğer operatörlerin sayıları geçerlidir.

Bariz bir alternatif: Kullanıcı ya da ağ numarası ( "Süper MTS") veya hiçbir ile bölgedeki tüm numaralara ucuza çağrılar (bu tarife planı) ücretsiz aramalar abonelik ücretleri. MTS, bu tür seçimler yapmak için izin kullanıcıya ek rahatlık sağlar. Diyelim ki en sık telefonda kimlerle iletişim bağlı olarak bu iki plan da çok karlı olabilir, diyelim.

Saniyede

Biz yukarıda belirtilen iki eşit ele alacağız üçüncü paket, olarak anılacaktır "saniye saniye." Hiçbir aylık ücret ile tarife - O da bir MTS olan grubun bir üyesidir. Ancak, bu farklı fatura planı görüşmeleri - bu bir saniyede oluyor.

Bu alanda herhangi bir sayı ile konuşma her saniye sen 5 sent ödemek zorunda olduğu anlamına gelir. Böylece, basit hesaplamalar tarafından, bir dakika pahalıya patlar 3 ruble çağırır kurulabilir.

Konuşmanın birkaç saniye yoksun kullanıcılara aylık ücret MTS bağlayın olmadan bu tarife planı çok önemli bir şey söylemek ve hemen kapattı etmek. Bu durumda, ek hizmet maliyeti "Süper MTS" yanı sıra burada, ve Kızıl Enerji (diğer numaralar, internet ve SMS çağrıları).

Nasıl seçilir?

Bu cep telefonu operatörü MTS de kullanılabilen tüm tarifeler. abonelik ücreti olmadan internet tümü üzerinde vardır ama değeri çok yüksektir. Düzenli ödemeler ile ücret bağlamak için çok daha avantajlıdır. SMS aynı anlama gelir. Neyse paketler hiç telefonda az veya hiç konuşma konuşan sadece bu yararlanır. Ve böylece hiçbir aylık ücret ile yeni MTS tarife olacak kadar uzun olacak.

Veya lisans ücreti nedir?

Bunu zorunlu ücreti olmadan hizmet ücretleri için maliyeti ne kadar gördük. Gördüğünüz gibi, hizmetlerin maliyeti oldukça yüksektir. Karşılaştırma için, "Akıllı Mini" oranı bölgenizdeki MTS sınırsız arama yapmak için sadece 200 ruble sağlar, Rusya'da 1000 dakika ücretsiz numaralar MTS konuşmak, 50 ücretsiz SMS göndermek ve mobil internet 500 megabayt geçirirler. 10 rubleye mal olacak diğer operatörlerin numaralara arayın.

lisans ücreti veya "ücretsiz bir yedek" yana? Siz karar verin. Bölgenizdeki diğer ağların aboneleri ile iletişim için Kırmızı Enerjisini almak daha iyidir iken, sigara uygun "Süper MTS" nin ağına aramalar için. Saniyede çok az diyenlere ilginç görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.