GüzellikSaç

Saç rengi paleti "Londa" - görkemli çeşitlilik

Stilinizi ve imajınızı değiştirin - tüm bunlar çok ilginç ve güzel. Bu işlemin çoğu saç renginde bir değişiklikle başlar . Ama boya almak ve tüm gölge değiştirmek çok basit değildir. Hangi boya uygulamak daha iyi ve hangi rengi seçmek gerektiğini bilmek gereklidir . Saç renkleri paleti "Londa" her tuhaf istemci için farklı renk tonları geniş bir yelpazede sunar. Buna ek olarak, bu boya evde bile saçları boyamak oldukça kolaydır. Saç rengi paleti "Londa" da 91 ton var. Burada en cömert gençlik fikirlerine mükemmel uyum sağlayacak 9 tonlu karışık ton bulacaksınız.

Saç rengi paleti "Londa" nın ne gibi avantajlar sağlıyor?

Palet, VITAFLECTION mikrosferiyle profesyonel benzersiz boyalar içerir. Londa saç boyasının renkleri çok ısrarcıdır ve lekeden sonra uzun bir süre yeni bir ton koyacaktır. Boyalar doğal mum ve lipidlerle doludur. Bu boya pahalıdır, "Londa" saçlara zararlı değildir. Aksine, lekelenme sürecinde kaliteli bir bakım yapacaklardır. Ve hatta gri saç rengi "Londa" profesyonel% 100 resim sağlayacaktır. Uygulandıktan sonra, parlak, yumuşak saçlar ve saçınıza ilk renkte olduğu gibi uzun süre dayanacak doğru gölge elde edersiniz.

Londa saç rengi paleti nasıl kullanılır?

Saçınızı renklendirmeye başlamadan önce emülsiyon yapmanız gerekir. Bunu yapmak için, tüpün içeriğini ve sıvı özel bir geliştiriciyi karıştırın. Pürüzsüz olana kadar tüm malzemeleri iyice karıştırın. Emülsiyon hazırlandıktan hemen sonra saçın boyanması önerilir. Saçlara boya uygulandıktan sonra. Elbette, tüm yüzeyin her saçta dikkatle işlenip boyandığından emin olmanız gerekmektedir. Saçı seyrek dişlerle özel bir tarakla taramak ve boyayı eşit dağıtmak en iyisidir. Bileşimi en az yarım saatten fazla saçınıza uygulayın. Sadece saçınızın köklerine dokunmanız gerekiyorsa, boyayı yaklaşık 20 dakika boyunca saçınıza bırakın.Alıcı saç boyasından uygulandıktan sonra gerekli süre geçtikten sonra derhal ılık su ile yıkayın. Her saçın iyice durulanması ve sonra nemli saçlara nemlendirici bir krem sürülmesi gereklidir. 10 dakika tuttuktan sonra, derhal ılık su ile yıkayın. Saç boyamadan sonra dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Besleyici, her yıkamada daha iyi uygulanması için parlatır. Rengin daha uzun süre kalmasını isterseniz, özel bir kalıcı krem kullanmanız önerilir. Aynı zamanda, yıkama sırasında saçlara uygulanır ve 10 dakika sonra yıkanır.

Saç rengi "Londa" incelemeleri

"Londa" boyasını şimdiye kadar kim kullanmıştı, hepsi mükemmel kalitesini belirttiler. Boyamadan sonra renk çok uzun süre dayanır ve yıkanmaz. Boyama işlemi çok kolaydır, bu da bu boyaların sadece salonlarda değil evde de uygulanmasını mümkün kılar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.