SeyahatUçuşlar

Havaalanları Krasnodar bölge: etkinlikler ve açıklama

Krasnodar Kray havaalanları nelerdir? onlar için iyi nelerdir? Bu ve diğer sorulara biz bu makalede cevap verecektir. Aslında, Krasnodar bölgesinde Aşağıda açıklanan dokuz hava kapıları vardır. Krasnodar bölgenin güney segmentinde yer en popüler Rus tesisi alandır. Birçok Rus astropika bu bölgesinde bakın ve haklı olarak çok - burada batıda kıta ile karışık doğuda gerçek subtropikal iklim vardır.

Karadeniz ve Azak, bu nedenle her türlü harika plaj tatil için bir yer bulur - Bu alan her iki denizlerle çevrilidir. Birçok insan gibi havaalanlarında ile Krasnodar bölgenin şehir, bu tandem çok uygundur çünkü.

Havaalanları

Krasnodar bölgesini ünlü? Anapa ve Soçi'de ve Krasnodar ve hatta Gelendzhik havaalanı vardır. Anapa, Krasnodar ve Soçi etnik terminallerde. Ayrıca metropollerde Armavir Labinsk, Slavyansk-na-Kubani, Yeisk, Kurganinsk içinde havaalanlarını not edebilirsiniz. Ancak bunların çoğu tarımsal amaçlar, askeri uçak veya onarım panoları, ya da başka tamamen kapalı kullanılmaktadır.

Krasnodar Kray Dört temel havaalanı (Sochi, Krasnodar, güney Rusya'da bir lider terminal operatörü - Şirketin "Basel Aero" öncülüğünde Gelendzhik, Anapa).

Pashkovsky Havaalanı

Hiç Krasnodar'da bir çapraz ulusal havaalanında gittiniz? Aynı zamanda ikinci bir adı vardır - paszkowski. Krasnodar şehrinde bulunan bu etnik federal havaalanı. Kentin doğusunda bulunan, kendi merkezine 12 km yer alır.

Krasnodar havaalanı kompleksi bütün Rus yolcu trafiğinin yaklaşık% 3.5'ini vermektedir. İlk başta buna, ancak, ortalama saatte yaklaşık 750 yolcuları çok küçük gibi görünüyor. Havaalanı ulusötesi ve yerli uçuşlar hizmet iki terminalleri, ve üç pist vardır. Bu göksel kapıları hoş bir yolculuk beklentileri için gereken gümrüksüz mağaza ve her şey ile donatılmıştır. Bugün havaalanında hatları üzerinde 30'dan fazla havayolu ulaşımı işletmek 62 (ki 17 - etnik).

Soçi Havaalanı

Krasnodar bölgenin en iyi havalimanı güvenle Hava Limanı Soçi çağrılabilir. Kesinlikle modern altyapısı ve iç donanımları her TMA kenarına arasında ilk sırada yer almaktadır.

Dahası, Soçi hava kapısı en iyi on Rus TMA teknik donanım arasında yer almaktadır. Bunlar kronik, 1941 yılında inşaatı ile askeri havaalanını başlayan sivil içine sonradan döndü. Soçi Hava rıhtım bugün hizmetlerini aglomerasyon şehir, yakındaki arazi, aynı zamanda Abhazya sadece sağlar. Bu 2014 Olimpiyatları için güncellendi. kapasitesinin genişlemesi ve yenileme ile saatte yaklaşık 4000 kişiye yükselmiştir.

Charter ve 40 havayolu düzenli uçuşlar metropolünü çalışırlar. Rota ağı 60 uluslararası ve yerli yerlerinden oluşmaktadır.

Gelendzhik ve Anapa

Ne iyi Havaalanları Krasnodar Krai Anapa ve Gelendzhik? Bunlar küçük, ama yaz aylarında turist akışının çok normunu aşar. Yerel insanlar genellikle bu TMA "cebe" bakın ama aynı zamanda her şehir için bir sene yaklaşık 3 milyon yolcuları taşımak.

Anapa havaalanı kompleksi "Vityazevo" denir ve bir sivil statüsüne sahiptir. Hava Limanı Gelendzhik sadece yerli uçuşlar taşır, ama burada diğer Rus şehirlerden ulaşmak çok uygundur. Gelendzhik havaalanı kompleksi genişletilmiş ve 2010 yılında güncellendi.

diğer havaalanları

birçok şehir dağılmış Krasnodar Bölgesi havaalanlarında haritası. Armavir kentinde havai hatları yerel havaalanı Armavir yer almaktadır. Bu Krasnaya Polyana mezrasında batı eteklerinde, 6 km kuzeyinde kent bulunmaktadır.

Kurganinsk - şehir Kurganinsk karmaşık uçak yerel çizgiler Havaalanı. Labinsk - - Thrust, Labinsk şehre oranda O rota Ust-Labinsk solunda, kentin güney kesiminde yerleştirildi. Şu anda hiçbir etkisi yoktur.

LABINSK civarında havaalanı kompleksi hava yerel hatlar Labinsk olduğunu. Kentin kuzey-doğu eteklerindeki. Slavyansk-on-Kuban ilçesinde eski havaalanı hava yerel çizgiler Slavyansk-on-Kuban yerleştirilir. Bu 1990'larda kapalı ve havacılık bir açılış pad gibi çalışır kullanılır.

Yeisk

Nedir Eisk havaliman? Bu Yeisk metropol, Krasnodar bölgesinin sakinleri sayısında beşinci batı ucunda yer almaktadır büyük havalimanı tabanlı kolektif olduğunu. Eskiden olarak bilinen "Yeisk-Central."

havaalanının işletmecisi Rus Donanması ise, yeniden eğitim ve karışık teknikte donanma havacılık Rus savaş kullanımı için Merkezini dayanır (PLS Rus Donanma ve 859 inci ÜFE). Operatör TMA - LLC "Yeisk Aero". Havaalanı Ortak yerleşim - FATA, Deniz ve Hava Kuvvetleri.

Bu kitle yerelleştirme olmadan uçağın araçların her türlü kabul eder. Fazla hava girişleri - 20 m, çağrı işareti "volkan", daire yüksekliği - 150-600 metre, ICAO kodu - URKE (URKE).

2012 yılından bu yana, 12 Aralık, havaalanı sivil havacılık uçakları kabul etmez. insanlar 2016 yılında tekrar taşımak planladı.

onarımlar her türlü Airfield karmaşık uçağı Yak-42, Airbus A 340, Boeing 747, CRJ-200, Tu-134 ve ayinde tahta yanı sıra helikopterleri sürebilir önce. inşaat oyun bölgesini gerçekleştirildi yana "Azov Kent" reorganizasyon Yeysk terminalini üstlendi.

2012 Mayıs - 2012 yılı Mart ayı güncellenmesi iki pistin ilk devreye tarihini ayarlandı. Ancak, yukarıda belirtilen şartları rağmen, taban şeridi Kasım ayında, 2012 yılında devreye edildi ve Eylül 2012'de onun uçuş ile başladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.