BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" lav sonsuz bir kaynak yapmak için?

"Maynkraft" bir sürü oyun insanlar er ya da geç kolayca belirli bir kaynağı ayıklama hakkında düşünüyorum. yorgun dünyayı keşfetmeye özellikle Bu sorular ortaya çıkmaktadır. Lav birçok öğeler oluşturabilirsiniz geçtiği çok yönlü bir malzemedir. Ayrıca fırın için mükemmel bir yakıt olduğundan, lav sonsuz kaynağını nasıl sorusu hep oyunculara ilgili ve ilginç olacaktır.

kova

Bu lav sonsuz kaynağını yapmadan önce gerekecektir ilk şeydir. Minecraft olarak aktarma sıvısı kova kap içinde tek başına olabilir.

Bunu yapmak için, aşağıdakiler gereklidir:

 • fırın maddeleri toplamak.
 • demir cevheri kazıp. Bunu yapmak için, en azından bir taş kazma gerekir.
 • Cevher tavlama fırını - böylece bir demir çubuk olsun. Bar da golem nakavt ve zombiler edilebilir. Veya demir blok sökmeye.
 • Şimdi ustalık panelini açın.
 • Üç külçe daha düşük ortalama hücre çizgileri yerleştirin ve aşırı yuvaları ortalama olarak. hazır Kova.

Hepiniz kabın dört birimlerini gerekir. Şimdi sen lav sonsuz kaynağını yapmadan önce, gerekli olacak başka ne görelim.

akışkan

Yapım önce zindana gidin. Senin görevin - lav bulmak için. onu karşılamak yapabilirsiniz hemen her seviye ve hatta yüzey. Yer altı bir portal varsa, o oraya gitmek. Orada bir sorun olmadan bulmak mümkün olacak.

Lav göl dört kova kepçe. lav "Nehir" bir kova içine dökün ve sonra yüzeye yerleştirilen bile bu sürecin başlıca özelliği, bir "kaynak" olsun, olmasıdır.

parke taşı

Eğer lav sonsuz kaynağını yapmadan önce gereken en son şey - yanmış olamaz blokların belirli sayıda. bu ideal çakılların için. üretim ile ilgili sorunlar olmayacak şekilde, yüzeyde O'nun fazla. inşaat için toplam 93 blok gerektirecektir. Lav üzerinde aşağı giderken kötü durumda, Aşağı Dünyada arnavut bulacaksınız.

inşaat

Son olarak, ana aşamaya ilerleyebilir. Peki, nasıl lav sonsuz bir kaynak yapmak için? Binamız beş bloktan ve yüksekliği altı blok tarafından beş ölçme bir alanı işgal edecek. Buna ek olarak, merdiven veya standının çeşit gerekecektir. "Yaratıcı" modu ve uçuş Or.

 • 5x5 zemin büyüklüğü ve iki blok derinliğinde bir çukur kaz.
 • en alttaki tabakasından, kaldırım (25 adet) dökün.
 • Şimdi "havza" biçimini almalıdır. kenarları parke taşları boyunca duvarları (2 kat) güçlendirilmesi. Başka 16 birimleri alacaktır.
 • Şimdi kule inşa etmek gerekir. Onlar zorunlu değildir, ancak ayrıca daha kolay olacaktır. iki blokta taşlarından yüksekliğinde sütunları oluşturun. Toplamda Eğer 8 kaldırım harcayacak.
 • Üst platformun dönüş geldi. "Havuzun" dibine kadar aynı yapın ama bir istisna dışında. Deliğin merkezinde olmalıdır. Üzerinde başka bir 24 arnavut harcayacak.
 • Son dokunuş. Üst platformun üzerinde Make bir duvar oluşturarak başka bir "havuz" dir. Buna ek olarak, bir kez daha taşa havuz kenarında koyun. Bu son 16 blok alacaktır. Şimdi üst tabaka bir haç ortasında boş bir ped olmalıdır.
 • Haçın her kirişin lav bir kova dökün.

İşte bu - önünüzde bir gerçek yangın içinde çeşme "Maynkraft". Nasıl yapmak için lav sonsuz bir kaynak? Çok basit. Nedeniyle dört kökenine sen havuzu dolduracak merkezi delikten akıyor sonsuz bir şelale, sahip olacaktır. Eğer kaynaklar tahliye yoksa, akış durur, asla ve sürekli sadece bir kova su dökülerek, lav havuzundan çizmek veya obsidyen haline dönüştürebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.