BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Skyrim. Nasıl Skyrim vampirlik veya vampirlik tüm tedavi.

Oyun dünyanın Skyrim oyuncuların birçok yeni fırsatlar sunmuştur. Sen hastasın, tabii ki, ev, temizlik donatmak için, çocuk yetiştirme ve evlenebilir. Bugün oyuna eklemeler birinde "pick up", bir hastalık, söz edecektir.

Nasıl bir vampir olmak

Tabii ki, sırayla vampirlik tedavi olmak için, önce enfekte almak zorunda. Bunu yapmak için, tabii ki, bir vampir "tebliğ" edilmesi. senin savaş sırasında, o belli bir beceri uygulanacaktır varsa, hastalık, "Sanguinar Vampiris" ile enfekte olacaktır. Bundan sonra, enfeksiyon karakterinin vücuda yayılacak. Bunun kurtulmak, 72 saat olmak üzere toplam verilecektir. Bundan sonra, karakter bir vampir haline gelir. İyi ya da kötü - bu size kalmış.

Vampir olduktan sonra, bütün bir vampir yetenek ağacı keşfedeceksiniz. Planlarınız vampir şeklinde bir konaklama dahil etmezseniz Onlar, tabii ki, ve pompalanan gerektiğini olabilir edilir. Sen vampirlik çeşitli aşamaları olduğunu bilmek gerekir ve bunların her biri üzerinde şeklini değiştirmek, senin "Farsça" başkalarının tutum değiştirir ve yeni yetenekler. oyuncuya bir aşamadan diğerine her 24 saatte, sen susuzluk vampir kanı gidermek şartıyla "atlar".

o bir vampir olmaya başlayana kadar

hiçbir nokta olmadığını Kuşkusuz, sizin planlarında "Vampir olmak", o zaman, bu çok normal vampirlikle için bir çare olarak "Skyrim" oynamanın sorudur. Doğal olarak, bu fikri uygulamak için çeşitli yollar vardır. Öyle görünüyor ki, ilk ve en basit - bu özel sunak olan bir vampir olma iyileşiyor.

Skyrim sorusunu yanıtlamak için, "Nasıl sunak içinde vampirlik tedavi etmek", ilk olarak ne sunak ve bulunduğu bilmemiz gerekir. Enfeksiyondan sonra, acele ve Whiterun almak gerekir.

Orada, meydanda ağacının yanında bir sunak duruyor. Bunu etkinleştirerek, karakter vampirlik enfeksiyon sürecini engellemek mümkün olacaktır.

Ne yazık ki, bu yöntem henüz vampir olma ilk aşamasının etkilerini görünürde yoktur halinde ilgilendirmektedir. Karakter tedavi bu yöntem üzerinde kırmızı gözler ve dişlere sahip Whiterun geldi ise unutulabilir. Yani bulaşmış için dikkatli mücadele tutmaya çalışın.

Vampir olmak istemiyorum!

vampirlik için bir tedavi, özel bir arayış olarak oyun "Skyrim" ile ilgili soruyu cevaplamak için yardımcı olacaktır İkinci yol,. Ancak bu durumda, başka bir hastalık değiştirmek unutmayın. Oldukça "yasal" yolu vampirlik kurtulmak için - kurtadam saflarına katılıyor.

Eğer en az bir vampir olma ilk aşamasını ulaştığında, arayışı "Gümüş Eli" başlatın. Bunun sırasında bir kurtadam sahabe saflarına katılmak ve olmaya fırsat olacaktır. Bu durumda, karakter o bile likontropiey yeniden enfekte bir vampir olmaktan çıkacak. Bu yöntem sürece oyunun insanlar garip bir güçle yumruklarını sana acele etmeyecektir olarak ilgilendirmektedir unutmayın. Bu durumda, şu anda tartışmak başka bir yöntemi, yaklaşacaktır.

son aşama

Daha önce belirttiğimiz gibi, vampirlik çeşitli aşamaları vardır. Bazı noktaya kadar, güvenle şehre ve prensipte Skyrim dünyasında dolaşmak. Kan susuzluğu olmayacak Ama eğer er ya da geç (ve daha doğrusu - 3 gün içinde) Eğer hastalığın son dört aşamasına ulaşır. Bu noktada, karakterin görünüşü radikal değişecek ve peri dünyanın tüm sakinlerinin size saldıracak. İşte böyle bir zalim "Skyrim" dir. Nasıl 4 aşamada vampirlik tedavi etmek?

Bunu yapmak için, bir görevi ve oldukça "çatalı" tamamlamanız gerekir. Bu, bir vampir olduğunu ücrettir. Eğer bir önceki hastalık, büyük bir başarısızlık beklemektense fikrinden tedavi edilene kadar, sonra bir, olmak büyük bir istek görüntülenen olsa bile - Hayır, bu bir kurtadam bir arayış değil. Vampir 4 aşamaları olmak ve bu hastalığın kurtulmak istiyorsanız, ne yapmalı?

Sen Falkreath geçin ve lokali bulmalıyız "ölü bal." söylentileri sahibi ile bahsediliyor. O bir kişi vampirler okuyan edildiğini söyleyecektir. Bu arayış "Şafakta Yükselişi." Başlayacak

Biz vampirleri inceleyen Falionom ile konuşun. İçinde sen siyah taştan ruhunu gerektiğini öğrenecektir. Bu 112 altın maliyeti. Bir erkek sonra ruhları yakalamak için kitap satın aldı. Şimdi Snouhok kale bir ruh için ava gitmek. Orada büyücü bulmak ve satın alınan beceri kullanın. talimatlarını geri Falionu geliyor ve izleyin (size şafak vakti ormanda karşılaması gerekir diyecekler). Sabah konuşma arayışı. Hepsi bu.

Ve ben tembel olur?

Tabii ki, sizin karakter poraziva değil Lycanthropy için herhangi görevler yapamaz. ki vardır, "Tembel" Cevabınız yöntemi ver "Skyrim." Nasıl vampirlik tedavisi için? Konsol - size yardımcı olacak. Elbette, bu görevler geçişi ve şehirlerin zalimce nüfuslu olarak yetişme bir oyun, ama hayır daha az yararlı olarak, eğlenceli ve heyecan verici bir süreç olarak olmayacaktır.

Yani, görevler ve sunaklar, konsolun olmadan "Skyrim" in likontropii kurtulmak için. 000B8780 player.removespell: girin. Bundan sonra, karakter iyileşmiş olacak. setstage 000EAFD5 10, ancak bu bu komut yalnızca bir kez çalıştığı için, çok dikkatli yapılması (vampirlik için bir çare arayışı tamamlandığında) edilmelidir: skor da mümkündür.

ikinci girişim

Böylece, zaten likontropii tarafından bir tedavi arayışı yapılması ve tekrar vampirlik sözleşmeli olduğu düşünülerek "Skyrim." Nasıl vampirlik ikinci kez tedavi etmek? Tabii ki, eğer henüz sunak için acele ilk aşamasını almadık. Karakteriniz bir vampir en az 1 evre hale gelmesi durumunda, o zaman konsolun yardımına koşacaktır.

Oyununuzu kaydedin. Bu hızlı kullanmayın. 000EAFD5 resetquest ve sonra yeni bir tasarruf oluşturmak: O konsolda yazın. indirin. Şimdi konsolu yeniden açıp orada girin: setstage hepsi 000EAFD5 10..

Bu nedenle bugün vampirlik için bir çare olarak ve bu oyunda vampirler kim olduğuna dair bir oyun "Skyrim" anlattı. karakterin iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.