Gıda ve içecekAna yemek

Manuel sebze kesici - Mutfağında gerekli bir özellik

Bütün o ilk biz yeni bir tarif öğrenme, dikkat? Tabii ki, bitmiş yemeğin fotoğrafta. İkincisi, uygun dekore edilmiş ve döşenmiş olup olmadığını Dürüst olmak gerekirse, hatta en rafine incelik, salatalık ve domates olağan salata kaybederler. Lezzetli, ama aynı zamanda güzel değil sadece çürümüş skeet yemeğiniz - bir sanattır. Ama her zaman çanak güzelce dekore çıktı olduğu ortaya çıktı. Hayır, hayır, evet ve el herhangi ev kadını titremeye ve ortaya çıkan parçalar yanlış hizalanmış ve çarpık. Ve burada yardımına (manuel veya elektrik) sebze kesici gelebilir.

Bu ürünün avantajları kullanım bakım kolaylığı ve kullanım kolaylığı içerir. Önemli ölçüde pişirme harcanan zamanı azaltabilir.

Ne daha uygun sebze kesici - manuel veya elektrikli - her kadın kendisi için karar verir. Eğer büyük miktarlarda pişirmek varsa, o zaman, tabii ki, daha iyi elektrik seçin. yemek pişirmek için gerekli süre çok büyük değilse, o zaman görev oldukça baş edilir ve her zamanki sebze kesici, manuel.

Bu mutfak yardımcısı metresleri tasarımına bağlı olarak çeşitli olduğunu.

En basit modeli - sebze kesici küpler. Bu sizin yumuşak gıdaların tarihleri kesecek teller, bir kare veya yuvarlak ızgara olduğunu. Bunu yapmak için, sadece sebze üzerine basın veya sağa doğru çevirin - ve güzel pürüzsüz küpler bir kapta uçarlar. Her sebze bu şekilde kesilebilir değil: o manuel sebze kesici yanında, aynı zamanda başka bir dezavantajı var. Onun çekiciliği ve kesilmiş parçaların sınırlı forma eklemez. Ve biz tuğla ve yüzük, dilim, spiraller, yıldızlar ne gerekmiyorsa?

Bu tür bir başka bitki kesici alet (manuel) sağlayabilir şekilleri çok çeşitli, ancak ovoschederzhatelem ile donatılmıştır. Bu ellerinizle dokunmadan ürünlerini kesmek için izin verir. Ayrıca bu ürünle paleti ve paketleme dahildir. doğranmış sebze bir form sorumlu Son.

elle mekanik dilimleyicilere isnat edilebilir yazın. Onlar parçalama sebzeler oluştuğu üzerine basarak, bir sap ile özel bir kap vardır. Bu modelin avantajı parçalarının boyutunu ayarlamak için yeteneğidir. Kolu basarak sık küçük parçalar olsun.

kılavuzuna ek olarak, aynı zamanda orada elektrik kesme makinası. Bu karıştırıcılar, gıda işlemcileri, et kıyma, parçalama için memeler gibi donatılmış bazı modellerde, hem de et öğütme içerir.

Modern piyasa bunu hemen yok ve seçme anlamaya, modeller dilimleyicinin çok çeşitli doludur. Bu nedenle, herhangi bir seçim için önemli şeyler düşünülmelidir.

  1. Bir alışveriş yapmadan önce, bıçak bileme olasılığına dikkat edilmelidir. Ne yazık ki, tüm modeller bu özellik vardır.
  2. memeleri sayısı da sebze dilimleme seçiminde önemli bir rol oynar. Bazı modellerde sadece iki sunulan diğer 8 yemler kadar var.
  3. bıçakları yapılan hangi malzemeye dikkat edin. Sadece paslanmaz çelik seçin.
  4. Tercih arzu bilinen markalara verilmektedir. Onları biraz daha pahalı bekletin, ancak daha uzun ömürlü ve servis yapın. Örneğin, iyi "Berner" bitkisel kesici kurulur. Bu çeşitli vardır "al", "eğilim" "klasik" ve "pro". nasıl seçilir - bu size bağlı, ancak modellerin herhangi mutfağınızda yer gurur hak ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.