TeknolojininVoIP iletişim sistemi

Voip Geçidi yüksek kaliteli ve düşük maliyetli iletişimi oluşturmak sağlayacak

Herhangi büyük bir şirket veya kuruluş telefon görüşmeleri için ödeme yüksek maliyetidir. Ama voip geçidini satın almaktır maliyetleri önemli ölçüde azaltmak için bu makaleye çıkıyor. Bugüne kadar, IP telefon gelişimi hızla ve daha çok kısa sürede amorti ediyor. voip gateway kolay ayarlanır olarak varolan herhangi değişiminin Dönüşüm hızla gerçekleştirilir. Bu yükseltme, uzun mesafe ve uluslararası görüşmeler için hem maliyetlerini azaltacaktır.

Voip Gateway belki farklı ülkelerde farklı şehirlerde sadece şubeleri var büyük şirketler için son derece faydalıdır ve. Bu cihazın kullanımı internet üzerindeki tüm telefon görüşmelerinin çeviri için izin verir. Eğer voip adaptör kurduysanız bile trafik için MBs ödeme olacak eğer, şimdi, çok daha az ödeyecek.

Daha yakın zamanlarda, internet üzerinden iletişim sadece onun kullanıcılarını yapabiliriz. Voip Geçidi Internet ve telefon şebekeleri ve kullanıcılar üzerinden iletişim kurmasına olanak sağlar. Böyle ekipmanın maliyeti küçük ve faydaları neredeyse hemen sonra bağlı olan takdir edecektir.

VoIP ekipman kullanılarak daha ucuz iletişim için, orada birkaç nedeni vardır ve ana olanları şunlardır:

- Geleneksel telefon kullanılan iletişim paketleriyle olan ağ, tüketici maliyeti oldukça pahalı, daha sonra uygulamadan voip gateway ise, iletişim paketleri ile ağları gibi, çok daha ucuzdur zaten harcamış çözümler, olsun;

- Bu ekipmanın kullanıldığı ses kodlayıcıları veya sesli codec kullanımı. Bu onların kullanımı ve daha az trafik olan bir sayısallaştırılmış konuşma sağlar.

IP telefon ve dijital telefon arasındaki farkı anlamak için, diyebiliriz kapasitesinin saniye o 64 kbit / s (ISDN) bir kanalını sağlamak için gerekli iken ilk, yaklaşık 6-13 kbit / s.

iki şekilde uzun mesafe ve uluslararası telefon, akıl hizmet sağlayan geleneksel sağlayıcılarla Normalde iletişim:

- telefon ağını kullanarak, voip istemci sonra pin koduyla kimliğini doğrulamak ve daha sonra istenilen numarayı arayabilirsiniz, sunucu odaları bir dizi gerçekleştirir. Bu yöntemin dezavantajı, geleneksel bir yerel bir numara zorunlu varlığı;

- VoIP Gateway kullanımı olması gerek kalmadan tüm çağrıları verir sabit numara. Kendisinin çalışmaları için yalnızca sağlayıcı vermek bir web kanalı gerektirir. Ayrıca, yerine geçidinin donanım veya yazılım IP telefonlar kullanabilir.

Bu ekipmanın montajı ile kurumsal bir telefon şebekesine oluşturma imkânı sunar. Iç IP tabanlı ağ kullanarak şirket içindeki tüm telefon görüşmeleri yapmak mümkündür. Bu ağlar aşağıdaki fonksiyonları yürütmek:

- Bağlantı IP tabanlı ağlara erişim herhangi bir noktasında yapılabilir, böylece tüm kullanıcıların yüksek hareket kabiliyeti sağlamak;

- Farklı şehirde bulunan dalları arasındaki ilişkiyi elde edilmesi;

- Tüm kullanıcıların sayıların tek aralık birleştirilir;

- bu yaygın tür ses ve video konferans gibi hizmetleri kullanmasına izin verir;

- telefon görüşmeleri işlemek için merkezler oluşturmak kolaydır.

VoIP kullanımı geleneksel telefon ağları kullanarak yapılamaz fonksiyonları bir dizi mümkün kılar:

- fırsat şirketi sözde çağrı Click2Dial web sitesinde doğrudan çağrı yapmak için;

- otomatik sesli muhbir yanı sıra konferans, kullanımı hem ses ve video;

- Taşıma kullanarak tüm cevapsız çağrıları görmek için sesli posta ;

- ağ ve diğerlerinde abone çevrimiçi ve çevrimdışı durumunu belirlemek için yeteneği.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.