ÇirkinlikInşaat

Nasıl laminat parke bırakmaya?

Sanayi Şimdi farklı zemin kaplamaları geniş bir yelpazede sunuyor. laminat tüm bu bolluk ortasında özel bir ilgiyi hak. muşamba - - doğrudan rakip fiyatı ile karşılaştırıldığında bu bir dizi avantaj vardır:

  • Bu tür eşit maliyetli kaplama modelleri ile karşılaştırıldığında daha yüksek aşınma direnci;
  • sadece birkaç saat içinde kendin olabilirsin küçük bir evde laminat parke lay;
  • yalıtım özellikleri hatta ek derz, yüksektir;
  • laminat Taşlama burada ahşap döşeme, linolyum pahalı olarak örneklemek için ve bir daha tanınabilir.

Seçim Böyle bir laminat zemin lehine yapılmış olduğunu varsayalım. - Makul soru ortaya çıkıyor laminat parke bırakmaya nasıl? Açıkçası, küresel ağda talimatlar ve tavsiyeler, ve hatta pek çok ile açıklayıcı videonun büyük bir numarası vardır, ama onların ana dezavantajı birçok durumda tamamen bazı önemli noktaları göz ardı olmasıdır. Bir kişinin laminat parke bırakmaya öğrenmek istiyorsa Örneğin, o markalı pahalı markalara kabul edilebilir talimat verdi. Ama orta ve düşük fiyat noktaları yeterince kapalı. Üst seviye laminat parke satın izin, bu laminat kendiniz döşeme ve kaldırım taşı tasarruf döşeme olarak okunacaktır olası birisi olduğunu mantıklı.

Bu yüzden uzmanlar öneriler ve kendi deneyimlerini düşünün ve laminat bırakmaya ilişkin yönergeler sunmak için bir makalesinde çalıştı. Onun ayırt edici özelliği - esneklik. Bu noktalar yol için ve laminat markaların bütçesi için geçerlidir. Eh, başlayalım.

Odanın alanı bilerek, kolayca paketlerin gerekli tutarı hesaplayabilirsiniz. Şimdi ilk önemli nokta: Eğer ayna yalıtım rulo satın almalısınız - Böyle desteği gereklidir. Sadece gulkost azaltmaz, aynı zamanda paneli izole etmek. Zemin mükemmel düz değilse Ayrıca, (metre başına 2 mm'den az düzeylerindeki değişim olabilir), bunu üzerine sunta, OSB, kontrplak levhalar ve düşünmek gerekir.

laminat döşeme verilmelidir önce paketleri en az 3 gün süre ile oda uzanın. Gerekirse seviyesini hizalayarak, yaprak üzerindeki zemin yüklemek - Bu ikinci önemli noktadır. Kat (kaviteler, kuyu) daha büyük eğrilik, daha yüksek bir sapma kilitler ve küçük ama şeritler arasında önemli boşlukların meydana gelme olasılığı. Şimdi, yalıtım ses yalıtımı dışarı rulo. Lamine bölmesi ışık paralel bağ dikişleri düşen böylece yığın önerilir. Biz en görünür yerde (genellikle bir kapı) ile başlar. 10 mm daha duvardan çekilmek ve birinci panel yerleştirin. saniyeler sürer ve birinci ucuna bindirilerek, daha sonra üçüncü bir - henüz odanın uzunluğunu verir. Tüm güncel modeller kilitleme bileşik ile gelen, bu yüzden zorluklar genellikle değildir oluk ve zıvana dilinin vb doğar Son şerit yapı alanı ve aşırı kesme kapalı testeresi (o 10 mm duvar) aracılığı ile şeridin dikkat 180 derece ters çevrilir. Sonuç odanın tüm uzunluğunun büyük bir şerittir. Üçüncü önemli nokta: bunu yapmak için değil, çünkü sık sık tavsiye edilen girinti, daha fazlasını yapmak için her ne kadar. Taban genişliği boşluğu kapatmak için yeterli olabilir. Benzer şekilde, aşağıdaki şerit toplar. Sonra kilitleri bağlayın. döşeme özel bir resim grubu olması durumunda, fazla memenin ve şerit üzerine çekiç dokunarak sıkı bir yerleştirme temin boydan boya bir panel hazırlanması mümkündür. eklem görünür olmamalıdır. Böylece tüm odayı gizleme. ikinci grup (duvardan 10 mm) genişliğinde azalır. kilitleri kapatarak, çekiç kışkırtmak. Sonunda öyle bir kaide kurmak. Son bir öneri: sert bir adam büyük bir uzunlukta bir şerit yerleştirmek için, bu yüzden en az bir asistana sahip olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.