ÇirkinlikInşaat

Gazbeton Evi: artıları ve eksileri binanın

O kadar çok kendi elleriyle bir ev inşa etmek istiyor ve bazen rüya çünkü bunu uygulamak için fırsat eksikliği bir rüya olmaya devam etmektedir. Mali zorluklar, psikolojik engellemeler olabilir ve sadece bunu nasıl yapılacağına ilişkin bilgi yok insanlar var. Ama şu anda size en uygun maliyetle kendi elleriyle bir ev inşa etmek nasıl birçok seçenek vardır. Ve para kazandıracak sadece bu bina, yaratıcı bir süreç olacaktır. Evin çok sıcak ve çünkü inşaat sürecinde ruh ustası katılan gerçeği daha güzel olacak. kendisi ve ailesi için içinde yaşamak zorunda çünkü her şey niteliksel yapılacaktır. Sadece fiyat ve kalitesine göre yapı malzemelerinin seçiminde bazı çaba gerekecektir. Sadece sahibi yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek imkanı ile arzularını birleştirebilirsiniz. Bu nedenle, bu insanların malzemeyi incelemek için teklif olduğunu. Bir rüya gerçek Gerçek olasılık - gaz beton tek katlı ev. Avantaj ve böyle bir yapı dezavantajları aşağıda tartışılacaktır.

Beton bloklar neyden başında belirlenmesi gerekir. Bunlar çevre dostu malzemeler (çimento, dolgu maddesi, alüminyum tozu, kireç, su) imal edilmiştir.

Gazbeton Evi: avantajları ve dezavantajları malzeme seçiminde

"Buradan da bir ev inşa etmek?" - Bu kendi evlerinde kurulması hakkında karar verildikten sonra doğar ana sorudur. Piyasada bugün bir tuğla, beton bloklar, Gaz bloklar, soba, odun sunuyoruz. birinci malzemenin üzerine beton blokların avantajı:

  • Gaz bloklar - çevre dostu bir üründür;
  • Bir maddenin bir duvar 5 kez tuğla, sırasıyla vakıf kolay yapılır daha, kaseti kullanabilirsiniz çakmak;
  • Yukarıdaki tek bir birim fiyatı, fakat genel, kübik kapasite, tuğla yapımı ile karşılaştırıldığında daha ucuz olacak.

dezavantaj olduğunu: nevlagoustoychiv gazlı, ancak düzgün vakıf için oluk sistemi, pencere erik ve mutlaka iyi drenaj düzenlemek eğer, avantajları bu dezavantaj telafi.

Gazbeton Evi: ısıtma sistemleri ve enerji tasarrufu tasarımında avantajları ve dezavantajları

aşağıdaki gibi bir avantajdır. Gaz beton yüksek bir ısı kapasitesine sahip bir ısı yalıtım malzemesi olarak kabul edilir. buna bir el, sonra, tuğla ile karşılaştırıldığında, ısı hissetti. ısıtma evleri gerektirir için O, sırasıyla daha uzun tutan az enerji tuğla veya taş daha maliyetlerini.

Bu yapının tüm izolasyon parametreleri çok olumlu çünkü bunun dezavantajları üzerine bir şey söylemek pek mümkün değildir.

Gazbeton Evi: Tasarım yapımında avantajları ve dezavantajları

  • Burada da, bu olumlu çözümler not edilebilir. Onun ceket isteğe bağlı olarak başka malzemeler. Bu ev, modern inşaat açısından çok estetik görünüyor.
  • Ayrıca çökmeye değildir gazbeton, herhangi bir tasarım kararları için uygun herhangi bir şekil vermek için delinmiş, rendelenmiş, testereyle edilebilir dayanıklıdır.

maliyeti fiyatlandırma yaklaşımı değiştirmektedir bu avantajları ve evin yapımında gaz beton dezavantajları, esas alınmıştır. tuğla blokları daha pahalı ise, tasarruf temel atma inşa etmek, hem de bir evde ısı tutmak için zaman azaltmada maliyetleri de hesaba diğer malzemelerden yapılmış olanlar daha iyidir. Çok somut yararları gaz beton evi var: inşaat ve operasyon fiyat tuğla inşa benzer bina daha düşüktür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.