Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Adım kılavuz adım: yazı için "Android" nasıl değiştirilir

Seçici yazılım arayüzü yazı, varsayılan, iyi bir tasarım ve okunması kolay sahiptir. Akıllı telefonunuzun ayarlarını sık sık yazı için "Android" değiştirme hakkında merak içine Bununla birlikte, fanlar kazmak.

"Android" -, işletim sistemini özelleştirerek varsayılan yazı 10 kullanıcı arabirimi değiştirmek için imkan vererek son derece esnek. İstenirse, stili ve önceden yüklenmiş yazı tipinin boyutunu hem değiştirebilir. Bazen bile çok akıllı telefonun sahibi tarafından hazırlanan yapmak kolaydır, ancak bir takım yöntemler teknik incelikler bilgi gerektirir.

yazı tipi boyutunu nasıl değiştirilir

Telefonun ayarlarını kullanarak Boyut tüm üreticileri değiştirmeye izin verir. çok kolay olun. Sadece telefon veya tablet ayarlarına gidin ve alt menüye "Ekran" ı seçin. genel ayarlarına O ilavesi küçük çok büyük yazı tipi boyutunu değiştirmek için yeteneğidir. boyutunu büyütmek göz yorgunluğunu azaltmak ve azalış masaüstünde imza kısayollar için daha rahat hale getirir için.

telefon ayarları aracılığıyla boyut, şekil dahil özellikleri, tüm değiştirmenizi sağlar yazı tipi stili için "Android", ve hatta şeffaflık nasıl değiştirileceği kolay yolu - kullanıcı arayüzü üzerinden yazı 10 değişiklikler.

tabletinize veya akıllı telefonunuza yazılımın görünüş olarak değişiklik yapma kök hakları olmadan birçok fırsat vardır. Asya telefonlarının sahipleri için Aralarında en fırsatları. Onlar için ayarlarında öncesi yüklü yazı tiplerinin bir seçim mevcuttur. Herkes için, Kök-hakları olmadan işleme cihazı değiştirme meselesi fırlatıcı ayarlayarak veya Çal Market'ten çözüldü.

ayarlar menüsü

Nasıl ayar menüsünü kullanarak "Android" yazı tipini değiştirmek için? Samsung ve LG ve bazı Çinli üreticiler tarafından yayımlanan Mobil araçlar zaten metin görüntüleme alternatif seçenekler temel firmware seçiminde entegre edilmiştir. Onların sahipleri için çok basit:

 1. ayarlarına gidin.
 2. "Cihaz" bölümünde, "Görüntü" gidin.
 3. öğe "Yazı" ı tıklayın ve yazmaya istenilen deyimi seçin.

önceden tanımlanmış yazı herhangi beğenmezseniz, Samsung deposunda uygun bir uygulama bulabilirsiniz.

ile için "Android" yazı tipini nasıl değiştirilir

Çal Piyasası zaten tasarım tema uygun ilginç harfleri içeren, mevcut derileri büyük miktarda indirmek için. Onları takma, standart yazı, ancak bir yazılım telefon kabuk genel görünümünü sadece değiştirebilir. yeni bir tema yüklemek için bir kaç basit adımı gerçekleştirmeniz gerekir:

 1. Çal Market gidin.
 2. kategori "Kişiselleştirme" uygulamaları bulun.
 3. favori tema seçin ve kurun.
 4. Gadget ayarlarına gidin.
 5. Altında "Cihaz", "Konular" menü öğesini tıklayın.
 6. yüklü tema bulup geçerlidir.

Eğer yeni bir tema uygulanmasını beğenmezseniz, her zaman aynı şekilde değiştirebilirsiniz.

başlatıcısı kullanma yazı tipini değiştirmek için

, Bir başka uygulamada, telaffuz, başlatıcısı "Android", birkaç kişi fırlatıcı hakkında hatırlanması gereken yazı tipini değiştirebilir veya hakkında merak. Fırlatıcı - Belli bir yolu uygulama başlatma kontrol eden bir programdır. görünüşteki değişiklikler açısından bile başlatıcısı başka marka elektronik görünümünün programı imajını değiştirmek yapabiliyor. Ve daha sonra, tablet "Android" konulu yazı tipini değiştirmek bu yöntemi kullanmayı deneyin nasıl hakkında düşünüyorsun.

telefon arayüzü tasarımında önemli bir değişiklik yapma fırlatıcı önemli sayıda vardır. Bu yazıda yazı ikame başlatıcısı GO Launcher EX örneğinde bakacağız:

 1. TTF-dosyayı seçin.
 2. ../sdcard/GOLauncherEX/fonts: bunu kopyalayın.
 3. başlatıcısı başlatın.
 4. Ekranda ', üç nokta göreceksiniz onlara tıklayın ve menüsünü açın.
 5. öğe "Tercihler" menüsünü tıklayın ve ardından Ayarlar sekmesini tıklayın.
 6. "Görsel Ayarlar" ı tıklayın, bir sekmeyi "Yazı" gerekir.
 7. Mevcut seçenekleri bulabilirsiniz seçmek için dosya sistemini Tara "yazı arayın."

Bazı rampaları GO Launcher EX olduğu gibi esnek ayarları olabilir akıllı telefon ve hepsi performansını düşürebilir unutmayın.

Yolları rota-haklarını kullanarak, yazı tipi stilini değiştirmek için

Yazı tipi seçeneklerini değiştirmek için aşağıda açıklanan için onların cihazda kök erişimi olmalıdır. alındıkları zaman düzenleyebilir ve sistem dosyaları ve klasörleri değiştirmek, hem de kök ayrıcalıkları işlemesi için istekte bulunan uygulamaları yüklemek için hazır olacaktır. bunun bir güzergah-yasa yapmak zor görünüyorsa, sadece yürüyerek yola unutmayın. Alma sınırsız erişim hakları sadece yazı tipini değiştirmenize izin değil, aynı zamanda standart uygulamaların kaldırılması üzerine kısıtlama kaldırır, "Google" veya mümkün ölçüde cihazın dahili belleği artırmak için yapar üreticisi.

en kolay olarak Kök-haklarından için "Android" yazı tipini değiştirebilir? Tabii ki, özel bir uygulama yardımıyla. Çal Piyasası rue tablet ve akıllı telefonlarda yazı tipini değiştirmek için birkaç uygulamalar yüklenebilir. Onların avantajı kurulum ve önizleme yeteneği kolaylığıdır. Bize en popüler iki düşünelim.

yazı tipi Yükleyici

Öncelikle, dikkat ve çaba TTF-yazı layık bulmak ve kök klasöründe bir hafıza kartına kaydedin. Daha sonra "Play Store" app yazı tipi yükleyicisi yüklenir. Ayrıca hiçbir zorluk teşkil etmektedir:

 1. menüsüne girin ve madde "Backup" seçeneğini seçin.
 2. arıza durumunda bir yedeğini alın.
 3. Ek, sekme "Yerel" gidin bulmak ve kaydedilmiş TTF-yazı tipini seçin.
 4. yüklemek ve pop-up penceresi onaylamak için tıklayın.
 5. Uygulama yeniden başlatma cihaz çökmesini ister.

Ayrıca seçtiğiniz ve Yazı Installer toplanması mevcut yazı tipi ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, sekme "Sunucu" gidip katalogda seçenekleri göz atın. gibi tıklayın ve "Önizleme" ya da sadece set tıklayın. Yazı Installer kurulumdan sonra cihazı yeniden başlatır.

iFont

kazanmak mobil araçlar Samsung arka sahipleri. O standart değil, genişletilmiş haklar uygulamayı kullanmak mümkün olacak. diğer cihazların kullanıcıları kurulum kök haklarına dikkat etmek zorunda iFont ile çalışmak.

bir uygulamada mevcut yazı tiplerinin seçimi için Prosedür:

 1. Uygulamayı yükleyin ve açın.
 2. "Çevrimiçi" sekmesinde, uygun bir yazı tipini seçin.
 3. indirmek için İndir bağlantısını tıklayın.
 4. Sonra kurulum için ayarlayın.
 5. Açılan pencerede, Sistem Modu tıklayın.
 6. senin değişiklikleri uygulamak için yeniden başlatın.

İndirdiğiniz TTF-dosya işlemi kullanıyorsanız biraz farklıdır:

 1. çıkarılabilir disk ../sdcard/ifont/custom cihazda programı klasöre koyun.
 2. ayarları ve Değişim Yazı Modu modunu değiştirmek için Ayarlar uygulamasına gidin.
 3. Sen Samsung var? Samsung Modu yükleyin.
 4. Sistem Modu - Bir rota hakları ile bir akıllı telefon sahibi.
 5. senin TTF-dosyayı yüklemek seçmek elle Özel sekmesine gidin ve.

Hem uygulamalar ücretsiz ve milyonlarca kullanıcı tarafından işler hale getirilmesi için "Google Play" alışveriş test edilmiştir.

Uyarı! Sistem dosyalarını erişmek herhangi eylemleri gerçekleştirmeden önce, cihazın yedeğini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.