SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Aescusan". kullanma talimatları

İlaç "Aescusan" at kestanesi meyvesinden elde edilen bir ekstrakt içeren bir ilaçtır. Buna ek olarak, tiamin içermektedir.

Hazırlık "Aescusan", talimatlar için kullanımı hangi biz tanımak ile düşünülen planlanmış ilaç piyasaya ilaç sanayi içinde formu tabletleri veya çözüm. Seçim şekli deki ilaç bağlıdır.Agregasyon amacı uzmanı ve hasta istekleri. ilacı "Aescusan" (tabletler) nitelendiren, talimat onlar kaplı ve yirmi, elli veya yüz parça halinde paketlenmiş olduğunu gösterir. çözeltisi dozajı yirmi mililitredir.

Hazırlık "Aescusan" vücut üzerinde antiexudative ve antioksidan ve anti venotonik ve kapillyaroprotektornoy etkilerini verebilmektedir. hastalıkların tedavisinde başlıca etkisi vardır bileşeni, Escin triterpen glikozitler grubuna ait bir maddedir. Bu eleman, at kestanesi ekstresi bileşimine dahil edilir. Estsin adrenal korteks hormon üretim miktarı uyarır ve prostaglandinlerin sayısını artırmak kabiliyetinden dolayı venöz ve kapillyaroprotektornoy özelliklerde uygulamaktadır. Buna ek olarak, bu etken madde, kendi kırılganlığını azaltmak doku metabolizmasını iyileştirmek ve kılcal durumunu iyileştirmeye yardımcı olur damar kasının kasılma fonksiyonunu normale getirir.

onların organizma üzerindeki farmakolojik etkisini inceleyen Hazırlanması "Aescusan" talimatı nedeniyle lizozomal enzimlerin etkisiz hale yeteneği kapillyaroprotektornoy etkisi üretmektedir. Bunun bir sonucu olarak, damar duvarında mukopolisakkaridlerin bölme işlemi durdurulur.

Hazırlama "Aescusan" sinaptik yarıkta nabız normale döner ve ayırma norepinefrin nörotransmitter artırır. Buna ek olarak, ilacın vana durumu üzerinde olumlu bir etki ve lümen damarlarda bir artışa sahip damarlar, durgunluk gelişimini azaltır.

gövdesi, Escin, hazırlamaları için anti-ödem etkilerinin geçirgenliği olan bariyer plazmolimfaticheskogo azaltılması ve çıkış azaltırken, lenf kuru tortu geliştirmek için imkanı vardır. prostaglandinler escin salınımını arttırmak yetenekli antiexudative vücut üzerinde çok az etkiye sahip olduğunu.

Anti-enflamatuar ilaç nedeniyle beyaz kan hücreleri ve damar duvarlarının geçirgenliği nedeniyle Escin ve sterol bileşikleri hareketini azaltma yeteneği farklıdır. yeteneğinin, tiamin Bileşiminde varlığına antioksidan koruyucu formülasyon sergiler sağlamaktır. Bu madde sert oksijen formları ve hücre zarı imha işleminin miktarını azaltan bir hidroksil grubu, etkisiz hale getirebildiği.

Kullanım ana alanını belirtir kullanım için ilaç "Aescusan" kitabı venöz yetersizlik, kronik ayıları, tedavi sırasında aynı zamanda, aşağıdaki hastalık semptomlarının altında önerilir:

  • baldır kaslarında kramplar;
  • Bacak ödemi;
  • hemotomlar ve damar "yıldız";
  • alt ekstremitede ağırlık hissi;
  • Venöz hastalıkların bir sonucu olan cilt, kaşıntı.

Buna ek olarak, ilaç bacaklarda postthrombophlebitic sendromu ve trofik değişiklikleri sırasında kullanılan, ameliyat sonrası şişme ve yumuşak dokularda lokal enflamasyon ve hasta hemoroid muzdarip olup olmadığını.

Kullanım metodunu tayin iç gösterir kullanım için ilaç "Aescusan" talimatlar. Damlalar yıkamak ya da su içinde çözülmüştür. preparat bu formun kullanımı yemekten önce üretti.

İlaç "Aescusan" bir yemekten sonra uygulanan (tabletler). İlacın alımı süresi üç aydan değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.