Gıda ve içecekAna yemek

Nasıl istiridye yemeye? görgü ve pişirme sırları kuralları

Fransız mutfağının bilenler onlar üreme olmadığında en iyi şey aylarında istiridye tadı olduğu söylenir. Böylece onların eti nisan eylül döneminde en hoş. istiridye yemek ve onları pişirmek için nasıl, okumaya öğrenmek için.

Bu toplama ve hazırlama yöntemlerinin zaman sen deniz hayranı haline veya sonsuza dek bunlardan vazgeçmek olacaktır bağlıdır çıkıyor. Biz pişirme deniz derinliklerinde keşfeden için tüm en önemli şey topladık nedenle bugün, sen kabuklu deniz ürünleri rafine tadını fırsatı kaybetmek istemem.

Nasıl istiridye yemeye hayatta?

Ne yazık ki uygar adam duymak, ancak Avrupa'da yaşayan istiridye yemek verdi. Tabii ki, onlar, hazırlanan kızarmış, haşlanmış ve konserve değil, aynı zamanda onları canlı yiyeceksin!

kabuklu deniz yeme Bu şekilde ancak, tüm kendine saygısı kurumlarda kullanılan, nispeten yakın zamanda ortaya çıktı. Ama canlı bir istiridye yemeye gidiyor biri için, bu ilk deneyim sadece Asya restoranda absinthe ve biber sosu ilk cam ile karşılaştırılabilir.

Daha da stres Bunu için tasarlanmıştır karanlık cihazların çok sayıda görünce deneyim ve aslında istiridye hayatta olduğu gerçeğini kabul etmek gerekir dışında hiç önemli yoktur.

Oyster - yollu gıda

Canlı yumuşakçalar sipariş ettiyseniz, onların tazeliğini kontrol edin. Ben kabuk kırık varsa, kabuklu deniz artık hayatta olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca, birbirlerine karşı iki kabukları vuruş yapabilir. Ses suyu olmalıdır içinden boğuk edilmelidir.

Tipik olarak, kabuklu deniz zaten buz parçaları ile kaplandı, büyük tepside otopsi getir. İstiridye "içki" ekmek snack, genellikle yağ tabakası ile kaplıdır. Ayrıca popüler bu durumda tuz, zeytinyağı, arpacık ve karabiber ile kırmızı şarap sirke sos. Sadece bira - Deniz Champagne "Brut", örneğin "Chablis" olarak Hollanda ve Belçika'da bir beyaz şarap aşağı yıkayın!

istiridye yemeye nasıl

Eğer kabuklu deniz kabuklarında bulundular, sonra onları kontrol etmek için nasıl kurallarını uygulayın.

Bir kağıt havlu ile lavabo almak, akşam yemeği düşürmemeye amacıyla, iki flap birleştirilir bir yerde keskin bir kenarı olsun özel bıçak noktasına slip. tarifname meydana için, yan bıçak döndürün ve hemen birlikte kanatlara sahip kas kesti. Geleneksel mutfak aletleri anında viraj ya da kırılabilir.

istiridye hayatta olduğundan emin olmak için, (limon her zaman bu yemeğin servis edilir) limon suyu ile damla. Canlı kabuklu deniz titreme. Ayrıca, istiridye sunulduğu çavdar ekmeği, karabiber. Ancak, 1 kez 12'den fazla birim Konseyi bağırsak problemleri önlemek gerekmez.

Biz kendilerini istiridye hazırlamak için deneyin

Doğal olarak, deniz hayatta yiyemem. Orada büyük bir tatma tarifleri bir sürü ve bir bugün paylaşır. Biz istiridye fırında teklif! Üç kişiye kadar ele alacağız.

Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

  • 18 istiridye.
  • tereyağı 30 gram.
  • yeşil bir ışın.
  • peynir 50 gram.

, Tuzlu suda lavabo yıkayın açığa ve derin yaprakta yumuşakça bırakın. Tuz ve parmesan gibi zor peynir sürün. eritilmiş tereyağı gezdirilir. 10 dakika boyunca pişirmeye fırında koyun. Eğer istiridye yemek önce, yeşilliklerle onları serpin. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.