KanunYasal Uygunluk

Nasıl hesaptan araba kaldırmak için?

Eğer kayıtlarından alınan araba kaldırmak için nasıl bilmiyorum, o zaman bu yazı tam size göre. bu size uzun zaman alacak son derece zor prosedür olduğunu düşünmeyin. dikkate ilgili trafik polisi alarak arabadan uzaklaştırıldı İlk olarak kesinlikle yerine uygun olduğu hatırlanmalıdır nereye taşıtın kayıtlı sahibi. hesaptan araba kaldırmak için başka bir bölgede de mümkündür, fakat bu prosedür biraz daha karmaşıktır ve daha fazla zaman alır. Araç sahipleri ayrıca birkaç bireylerdir bir durumda, bu işlem sadece bunların her rızasıyla yapılır. Diğer sahiplerinin beyanlarını yanı sıra yabancılaşma hakkı için avukat noter gücünü - Bu durumda, kasadan arabanın çıkarılmasını yürütmektedir kişi, ilgili belgeler olması gerekir.

trafik polisi hesaptan otomobilin kaldırılmasını uygulanmasında nüansları bir dizi çok sık olduğunu. Sadece kasadan araba kaldırmak bilmek her zaman bazı ya da diğer öngörülemeyen durumlar olabilir, çünkü, yeterli değildir. Araba bir ceza davasında veya tutuklanması halinde kanıtı ise personel ofisleri ödenmemiş cezalar varlığında böyle bir prosedürde aracın sahibini reddedebilir ve alabiliyorum. Tüm bu bilgiler çok dikkatli bir şekilde kontrol etti. hesaptan araba nasıl kaldırılacağını öğrenmek için, ilgili servislere geliyor, arabanıza ilgili bu tür tüm sorunların çalışanlarının farkında koymak gerekir.

hesaptan arabasının çıkarılmasına yönelik tedbirlerin uygulanması için gerekli belgelerin sayısı taşıma ücreti ve ödemiş olduğu gösterecektir makbuzunun bir kopyasını içerir ürün verilerini bu araç için. Ne zaman olması bir ihtiyaç ve seri numaraları. Bireylerin kaygılar Bu liste. otomobillerin kayıtlardan silinme işlemi yasal kişiyi taşıyan, gerekli dokümanların listesi artar. İşte ihtiyacınız olacak bir noter belli kişi bu prosedür, tescil belgesi ve kimlik numarasının bir kopyasını, kayıt otomobillerin kaldırılması için sırasını yürütmek için izin vermek vekalet, bir kopyası kuruluşun tüzüğü, kasadan çıkarılması için bir uygulama, hem de örgütün kurucularından koleksiyonu derlenmektedir protokol,.

Bu listeden görebileceğiniz gibi, tüzel bir kişiye daha hesaptan araba kaldırmak için çok daha zordur. Eğer kredi satın alındı kayıt araç, kaldırmak, o zaman ek olarak, tüm ödemelerin tam geri ödeme, sözleşme, kredi paranın iade edilmesi belgesi üzerinde bankadan bir sertifikasına sahip olmak gerekir, araçtaki anlaşması taahhüt ve noter yapar özel özü.

Varsa tüm prosedürler ve ücretler ve para cezaları veri ödenmesi sonra, trafik polis memuru, uygun notlar, hesap kartı, araba taşıma toplama ve taşıma numaralarının bir makbuz ile araç tescil belgesinde size ellerini verir. herhangi bir araç ile ilgili olarak Sökme İşlemi hesabına yaptığı açıklamada kadar zaman almaz. Ortalama olarak bu zamanınızı birkaç saat sürer. Ama bazı durumlarda, kayıt silme birkaç hafta sürebilir.

Şimdi sen kayıtlarından alınan araba kaldırmak için biliyorum. genellikle kaydında koyarak katılan ve arabasını çıkarmak olan bu sürücüler, davanın bütün nüansları bilir. Tabii ki, bu prosedür son derece zor gibi görünebilir yapmak. Ancak zamanla, her zaman kayıt olmadan ülkenin yollarda hareket edemez aracın kaydını kaldırılır beri kayıtlara geçmesini koymak nasıl da hesaptan araba kaldırmak ancak nasıl sadece öğrenecektir. Ancak, trafik polisi personelin sadece sözlü olarak bunu hatırlatmak ve sonra ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.