Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl güzel katlanmış havlu: ipuçları, fotoğraflar

Güzel katlanmış havlu olumlu duygular neden olabilir. dolap, yatak veya banyoda rafta - her yerde onlar estetik ve uyumlu görünüyor. güzel havlu katlanmış nasıl emin değil misiniz? Bu makaleyi okuyun!

Nasıl bir kuğu havlu yapılır?

Kuğular - bağlılık ve sevgi ile ilişkilidir güzel soylu kuşlar. gururlu kuşun bir çift Katlanmış havlu, size sevilen biri için romantik bir sürpriz sağlayabilir. İki büyük banyo beyaz havlu alın. Sen malzemeyi kullanmak ve farklı bir renkte, ancak sonuç o kadar etkileyici değil bakacağız olabilir.

yatay yatağa kumaşı yerleştirin ve zihinsel iki eşit parçaya bölün. Alt taraf köşeleri merkezine katlayın. merkezi makaralarına kayar Katlanmış bir el. Bir ortak keskin uçlu iki silindir olmalıdır. sivri uç - kuğu burun. Yavaşça bir kuş formunda bileşim katlayın. İkinci bir havlu ile bir arzu varsa, kanatları oluşturun. Aslen katlanmış havlu ayrıntıları ile takviye edilebilir: mum gül yaprakları. Ve iki kuş birbirlerine başlarını açmak oluşturabilir. boyunlarını kalp anahat yaratacak eğilir. Çok nazik ve romantik görünüyor.

Nasıl bir tavşan şeklinde bir havlu katlamak için?

Küçük kare şeklindeki tekstil ürünü de konabilir bir tavşan şeklinde çocuğun çok zevktir. Nasıl güzel bu küçük komik hayvan olarak havluyu katlanmış? Sıkı plait içine büküm ve yarım kat. kenarlarından biri, kat ve alt parlak şerit bağlayın. Bu hayvanın baş ve kulakları. İstenilen garnitür havlu edin. gözleri ve tavşan ağzını Tutkal (veya renkli iplikle onları nakış). Tavşan ikinci yöntem ile yapılabilir. Çift kablo demeti, kenar katlama ve (ilk yönteminde olduğu gibi) bağla. Bu tavşan bir çocuk için yapın ve bir hediye olarak bile mevcut olabilir.

çocukları mutlu ve fil, fare ya da maymun havlu dışarı olabilir. Uçuş ve fantezi sınırsızdır, sadece biraz çaba gerekiyor! öyle kolayca çocuğu lütfen.

Nasıl bir gül şeklinde bir havlu katlamak için?

gül şeklinde Havlu ev ve misafirler şaşırttı banyo dekore edebilir ve aynı zamanda büyük bir hediye olabilir. Küçük bir havlu (tercihen kırmızı pembe veya beyaz) atın. Tekstil güzel sınırında ise sınır dışarı yerinden. Böyle bir şekilde, sınır ya da sıradan bir dikiş ise, havlu turnike döndürün.

Bir havlu alın bir demet haline yarısında and roll bir atkı gibi katlayın. Artık salyangoz olarak ortaya çıkan yedekte büküm ve ürünü kaldırmak gerekir. Bu yaprakları ve gül hazır eğmek kalır! Artık bir çiçek şeklinde havlu katlanmış nasıl güzelce biliyoruz. Renk ve havlu sayısı ile Deney ve gerçek bir başyapıt yaratacak. boncuk ve pul ile havlu ürünleri süsleyin, o zaman çok farklı renkler oynayacak.

Nasıl bir kalp bir havlu katlamak için?

Önemli diğer bir banyo vardır ve ona sürpriz için sabırsızlanıyorum? yatakta kalp şeklinde havlu katlayın ve kesinlikle ayakta alkışlayarak yoluyla düşecek!

yatakta bir havlu serin. kenarının iki hafifçe bir koni şeklinde katlanır. Onun uç silindir havlu ortasında durmalıdır. yeter ki bir araya gelmediği gibi kenarına yerinden. Şimdi yavaşça kalp şeklinde rulo yatıyordu.

bir mevcut olarak havlu Katlama

güzel bir hediye havlu katlanmış nasıl emin değil misiniz? Bizim ipuçlarını kullanın ve başarılı! Eğer küçük havlu çok verirsek - Bunlardan bir kek yapmak. Oldukça basit. Güvenli, sıkı içine her havlu rulo katlayın. havlu dairesel katman birbirine Açığa. Üst en geniş alt katman - dar. Eğer çok havlu değil verirsek, endişelenmeyin. Sevimli kek bile iki havlu atılması ile oluşturabilirsiniz. Nasıl güzel havlu katlanmış?
bant ürünü katlayın ve sonra twist. Büyük ve küçük havlu bir pasta oluşturmak için izin verecektir. İstenen olarak Dekore. boncuklar, Rhinestones, çıkartmalar, düğmeler, kurdeleler ve tekstil çiçekler Fit.

Ayrıca vermek havlu gül şeklinde olabilir. daha gül Vida ve güzel bir sepet içinde onları paketi. hazır bir ömür hediye için unutulmaz - sabun, şampuan, mücevher atın. Bu aile ve arkadaşlar ve iş arkadaşları olarak bulunabilir.

Arkadaşlarınızın gözlük vermek ister misiniz? Onlarda sizin sıkıca katlanmış el havlusu koyabilirsiniz. Dondurma veya kek formunda ürün rulo da mümkündür.

Nasıl bir havlu güzel ve kompakt katlamak için?

Sadece sevimli değil küçük hayvanlar ve çiçekler göze hoş bulunmaktadır. Birçok ev kadınları söz konusu fazla ilgi şunlardır: dolabımda ne güzel katlanmış havlu? En popüler yolu - Amerikan silindir. o tek bir kutuda çok sayıda ürün koymak ve bunları kolayca alabilirsiniz çok uygun yani havlu tutun. Birçok ev kadınları tam keten dolaba alanı düzenlemek. Nasıl güzel havlu rulo katlanmış?

Sonra yarım tekrar yatay yarısında havlu katlayın ve. Şimdi sıkı bir rulo halinde dikdörtgen katlayın. Eğer dolaba lüks istiyorsanız, şerit rulo bağla. Bu şekilde Havlu katlama biraz zaman alır (klasik stil daha az zaman alır). hep sırayla olacak havlu ruloları Gardrop, ama çok rahat ve sevimli görünüyor.

Şimdi hediye için havlu katlanmış nasıl güzel bildiğinize sevilen ve günlük yaşam için senin sürpriz yapar. güzel bir havlu koymak önce, tamamen kuru olduğundan emin olmak için emin olun. Hatta hafif nemli bez tatsız kalıp için bir zemin ıslahı haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.