Ev ve AileAksesuarlar

Bebek battaniye. Bebeğiniz için sağlıklı uyku

Onu sağlık sorunları dert etmeden büyümek ve sonuna kadar geliştirmeye olanak tanıyan neyi vermek, çocuklarının iyi sunmak isteyen her çocuğun ebeveynleri. Tabii ki bu süreçte büyük bir rol uyku ve dinlenme verilir. Sonuçta, bir yetişkinin aksine, bir çocuk değil oldukça bilinçli yaşam hala onun çoğu için bir rüya geçirir.

güvenli ve sorunsuz Morpheus dünyasına atılmak için olabilir çocuk için, bir yüksek kaliteli aksesuarları seçmelisiniz - bebek battaniyesi, yastık ve çarşafları. Bu durumda, her eleman ayrı ayrı belli gereksinimlere uygun olmalıdır. Nesne yapıldığı bütün malzeme önce, hipoalerjenik olması, alerji nedeni ve belirli bir toprak koşulları mümkün gelişme değildir. Bu gibi malzemeler, eko-pamuk, bambu ve mısır lif vardır.

bir bebek örtüsü ya da yastık istenen özelliklere ikinci kategorisi, termodinamik özellikleri vardır. Basitçe anlatmak gerekirse, malzeme hangi israf değil, uyku eleman iyice ısıyı muhafaza edilmelidir yaptı. Yani, yüksek bir termal iletkenliğe sahip olması anlamına gelmektedir.

Tabii ki, çocuk yatak odası seti için büyük bir rol nefes alabilme oynar. başını bir bebek battaniyesi içine doldurulduğu zaman küçük adam boğulma etmez. yani, perde nemin buharlaşmasını önleyemez - Aynı zamanda, ürünün higroskopik iyi olması gerekir. Buna ek olarak, gerekli seviyede sıcak tutmalı.

Elbette önemli faktör bakım kolaylığıdır. Bebek battaniye ve yastık bakım herhangi bir özel tür gerektirmeyen ve deformasyon özelliklerini gösterme, basit ve kapalı giymek kolay olmalıdır. Sonuçta, çocuklar için kendi yatak sık bir hijyenik hazırlık işleminden edilmelidir Zdorovenki büyüdü.

battaniye birçok farklı türü vardır. Bu durumda, her iki yaza ve soğuk kış aylarında öğeyi satın alabilirsiniz. Ayrıca bebek örtüsü doğal veya sentetik malzemelerden yapılmış olabilir (bu durumda, dolgu maddeleri olarak ve yüzey üzerinde de olabilir). Bundan başka, farklı olabilir, ve imalat yöntemi - dokuma veya örme.

battaniye aşağıdaki türleri:

1. Pukhov - hepimizin bildiği gibi sıcak bakmak, vardır. Bu ürün için en iyi dolgu kuğu tüyleri veya Loons olarak kabul edilir. En yaygın bir tüy olduğunu. Bu ürünün negatif özelliği, - nem emilimi.

2. Yün - koyun veya deve yün çok yapılır hafif ve sıcak battaniye. Bu ürünün ana dezavantajı alerji ihtimaldir.

3. Pamuk - artık neredeyse ortak. Bebek yorgan topaklar başıboş içine ürünü doldurur ve kokuları biriken malzemenin kullanımı sırasında, çevre dostu olmakla.

4. Sentetik - bu tür ürünler tamamen doğal olmayan malzemelerden imal edilmektedir. Böyle battaniye en önemli avantajları hipoalerjenik özellikleri ve düşük maliyetlidir. ana dezavantajı - düşük vlagoprovodimost.

Böylece kırıntıları için yatak seçerken çok dikkatli olmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.