ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Nasıl ellerinizle nakış için bir makine inşa etmek: Sürecin özellikleri

Eğer iğne yapmak için seviyorsanız, o zaman sadece elle nakış için bir makine inşa etmek gerekir. kolaylaştırın. Burada materyalin gelince tüm yeteneğine bağlıdır olduğunu. Sen plastik boru veya için satın alabilirsiniz ahşap çıtalar.

gösterilen tasarımın avantajları,

Bu nakış makine, elleri bu talimatları hakkında yapılan unutulmamalıdır, pek çok olumlu niteliklere sahiptir. Bu, örneğin, örneğin:

 • Basit bir yapı;
 • Cihazın düşük maliyet;
 • makine boyutları (yükseklik ve genişlik) seçimi;
 • tüm ihtiyaçlarının dikişçi hesap;
 • hafif;
 • gücü.

resimli inşaat İnşaat sırasında, bunun düzeltilmesi gerektiğini sayede hangi boyutta kumaş tasarlanmış olmalıdır çerçeve üzerinde, kendini tanımlar. Gerekirse, ek aydınlatma ile makinenizi donatabilirsiniz. Buna ek olarak, kolayca cihaz kanepe veya manuel tip yapabilirsiniz.

Hangi malzemeler iş için gereklidir?

ellerinizle nakış için makineyi üretmek için, öncelikle gerekli tüm araç ve gereçleri almak gerekir. İhtiyacınız olanlar:

 • matkap;
 • bolgarka veya yapboz (şeritleri veya tüpler kenar);
 • bağlantı elemanları (cıvata veya vida);
 • ahşap çıtalar veya borular (bu durumda da bağlantı parçaları ve bağlantı elemanları elde etmek için gerekli olan);
 • bacakta kauçuk yastık (eğer yapı, zemine monte edilecek).

Prensip olarak, bu malzemeler makine yapmak için yeterli olacağını nakış orta yapılır.

tasarım üretimi için talimatlar

bağımsız olarak seçilen malzemenin, bir ürün ile temsil edilen imalat temel adımları düşünün. Daha sonra elleriyle makine nakış yapmaya başlamak için gereklidir.

 1. İlk çerçeve yer alacak sayaçları, üretim başladı. biraz daha uzun, 6 - ahşap kısa olmalıdır 2 tanesi kaburgalar, ve dinlenme gerektirir. Tek bir yapıda toplanmalıdır. o cıvata veya vida yardımıyla olmalıdır bağlayın, ancak bu destekler dirençli ve dayanıklı olduğunu böylece yapılmalıdır. Eğer borusundan ellerinizle nakış için makineyi toplamak için yapacaksanız, prensip aynıdır. Sadece elemanları gerekli parçaları ve kelepçeleri bağlamak için.
 2. Şimdi kumaş ekli edileceği bir çerçeve yapmak gerekir. Bunu yapmak için, 4 demiryolu bağlamanız gerekir. Bunların uzunluğu kare boyutuna bağlıdır. Sen ayak üzerinde monte edilmiş özel kiriş, yüklemeniz gerekir. Kolayca nakış boyutlarına dayalı boyutunu değiştirmek, böylece çerçeve, uzatılabilir olması gerektiğini unutmayın.
 3. Gerekli sürgülü şeritler yapımı için boşluk yuvaları demiryolu almak. Bu durumda, yaklaşık 2 cm girinti kenarlarında mevcut olması gerekir. yarıklar küçük bir ahşap ürünlerinin içine yerleştirilir, ve bunlara bir tahta çivilenmiş. Bu şekilde artırabilir ya da çerçeveyi azaltabilir.
 4. Şimdi bacaklara hazırlanmış parça eklemek. Bunu yapmak için, yan rayların orta kesiminde cıvataları vida - böylece yukarı veya aşağı çerçeveyi döndürebilirsiniz. elemanın kenarlarında konumda tutacak ekli klipleri olmak.

Temel olarak, şimdi nakış için makine yapmak için biliyorum. Bu kılavuz eserin temel kursu gösterir. Ek tesislerin inşaatı, hem de kendi seçtiğiniz ürünün tasarımı. Tabii ki, herhangi bir eylemden önce kağıt makinesi üzerinde çizmek ve tüm gerekli hesaplamaları yapmak gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.