ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Ne radyatör daha iyi hakkında birkaç kelime

Genellikle insanlar özellikle ısıtma için daire olan pillerin ne tür sanmıyorum. Zaman geldiklerini düşünmek veya onlar umutsuz akmaya başlar, ya da sahipleri karar verirken, böylece zaten onların hizmet etmiş zaman: revizyon sermaye olmalıdır. Anlaşılır, daha iyi iyiliği için değiştirmek istiyorum.

Ama kaç kişi - bir çok görüşü. Görünüm gerçeği güneşten olduğunu daha adil bir ısıtıcı satmaya ilgileniyor. Ve şimdi, bir kafa şeklindeki tahıl içinde ve farklı bir dizi ayakta radyatörler , (? Bazı kötü, bazı iyi) Hiçbir duygu ama şaşkınlık, neden olmaz. Ancak, hala bir sorun ya da bu şekilde çözülecek.

Başlangıçta herhangi bir şekilde müşteri kendi malları kıpırdamak zorunda sadece programlanmış vicdansız satıcıları, otseit. Ne hakkında onlardan bilgi bir radyatör iyidir, kesinlikle sabırsızlanıyorum. Ot çok basittir. Böyle tüccarlar içinde yaşadığınız herhangi bir evde sormadın, ne de herhangi bir pil şimdi olduğun. Bu boşta merakı değil.

Evinizin merkezi ısıtma değilse ve güçlü bir şekilde çelik plakaların radyatör slip - "Satıcı" üç boyun kovalamaca! Az ya da çok konu kişi usta bizim ısıtma sistemlerinin çok karakteristik, hydroblows farkında olduğunu ve çelik plakalar olduğunu, bunlar sadece çekiç tutmuyorum.

"İstifa" göndermek ve çelik boruların yapım olacaktır. şey normal bir soğutucuyu olurdu, Ah ... tabii, güzel tasarım, ama! Çok bu İnce borular. onlar bizim dairelerinde asırlık hiçbir şekilde olmayın.

Yani, yarışmanın yarı finalleri de daha iyi radyatör "demir tencere" veterany- gitmek Hafif alüminyum radyatörler, akrabalarını, hem de konvektörler bimetal.

Oh ve ağır gaziler - 8 kg ağırlığındadır! Ama bunların güvenilirlik - bir gibi Kalaşnikof. Hesap kusursuz hizmet ömrü onlarca yıldır, yıllardır devam - yarım asır standı yerini alamaz. anlamıyla sıcak soğutucu ısıyı almak zorlamak için Able yeterli değildir (50 ... + 55) ve cömertçe halkına ver. Serin - büyük bir kütle sayesinde - yavaşça.

Dökme demir, pil havayı ısıtan ısı radyasyonu tarafından ve konvektörler - sıcak hava hareketi altında yukarı doğru plakalar arasından. Hava akışı yükselir yüksek, daha güçlü o plakayı ısıtacaktır. Ama bunun için kendilerinin 70 daha düşük bir sıcaklığa kadar soğutma suyunu ısıtılmalıdır.

Demir pil bir ağır, daha sonra giyiyorsa alüminyum radyatör düşük ağırlık sınıfı -. Birleştiren kızılötesi ışınım ve konveksiyon, bu ısıtılmış bir odada yüksek termal rahatlık sağlar. Düşük bir termal atalet alüminyum otomatik sıcaklık ayarı sağlar. Soğutucu sıcaklığı değil - 60 ° C altında. Yani, yüklü ısıtıcılar varsa, bir radyatör daha iyi ne olduğu uzun zamandır çekinmeyin - alüminyum seç: oradaki etkin çalışmanın tüm önkoşulları.

bimetalik radyatör-yakışıklı için dönüş. Dıştan bakıldığında, onlar düşük ağırlık ve yüksek mukavemet, yüksek ısı transferi birleştirerek bu haricinde gerçekten güzel görünüyorsun. soğutucunun kalitesine bimetalik radyatörler zorlu alüminyum yakınları ile karşılaştırıldığında çok daha düşüktür, daha uzun sürmektedir. seçim açıktır - Bu nedenle, dökme demir pil sahipleri çok bir radyatör daha iyi ne düşünmeye değmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.