HobiDikiş

Nasıl dizeleri bir çanta dikmek için? elleriyle hediyeler ve otlar için çantalar

dizeleriyle Bez torba - küçük takı arasında değişen ve çeşitli öğelerin hacimli koleksiyonu ile biten hemen her hediye için en çok yönlü paket.

Mükemmel bir çanta, bu kolay bir iş olduğunu birçok notu bulmaya çalışıyorum. Bu renk doğru boyutu değil, desen sevmiyorum, sonra sana yakışmıyor. Tabii ki, bu dünya ölçeğinin trajediler isnat edilemez, ancak amaca uygun olarak tam dekore hediye sunmaktan güzel!

Dikin ya da değil dikmek için?

o dikiş makinesi üzerine dikilen hediyeler için torbalar altında olmasına rağmen, onlar iyi tür ekipman olmadan inşa edilebilir. Ancak, ürün düzensiz görünmüyor böylece çok küçük bir düzgün dikiş yapmak zorunda.

elinde bir iğne ile kendini belli ve bir yol vardır vermedi olanlar için. Onlar sadece bir hediye merkezinde koymak daire, (bölümlerde yeterli uyku almaz iplik) kiriş kenarları toplamak ve güzel bir dantel kravat kumaşı kesip olabilir. Tabii ki, bu paket bir kese olmayacaktır.

Ne dikiş için gerekli olan

hediye ambalajı imalatı için hazırlanmalıdır:

 1. Kumaş.
 2. renk veya aksine Konuları (master planları gibi).
 3. İğne, makas ve ölçme bandı.
 4. Güzel kordon veya kurdele.
 5. nakış ve diğer malzemeler için Aplikler, boncuk, iplik: Dekoratif elemanlar.

Herhangi bir biçim torba - bir dikdörtgen. yanlarından uzunluğu ürününün büyüklüğü planlanan olup olmamasına bağlı olarak değişir. Seçilen bez torba kesip çok uygundur.

Meslekte uzman bir kişi, aynı ürünlerin bazıları gerekiyorsa, her adımda otomatik işlemi hızlandırabilir. Örneğin, demire, dikmek ve bağcıkları sağlamak, daha sonra birkaç kutu, eğitimli hepsini ayırırlar gereklidir.

o işlemeli torbochek imalatı söz konusu olduğunda, bakım dekor drawstrings ile bir çanta dikmek için nasıl önce alınmalıdır. Nakış aksi halde, o zaman çok rahatsız edici olacak yok, bir kesim dikdörtgen üzerinde gerçekleştirilir.

Malzeme seçimi

Eğer bağları olan çantayı dikmek önce, doku belirlenmesi gerekir. paketleri en şık ve en uygun organze olduğunu. Bununla birlikte torbalar diğer malzemeler (pamuk, keten, yün veya sentetik) biraz daha zor organzeler dikin. Bu kumaş döküyor sürekli "yüzen" ve kapanır. Bu, tüm dikişler ilk iyice eğitilmiş ve demir, ancak o zaman bir daktiloda prostrachivat gerektiği anlamına gelir. Bütün kenarları özenle overlok veya zikzak cezası işlemek zorunda olduğu ek şeffaf organze, In.

Böyle karmaşıklık korkar forewoman, biz de güzel pamuk bez yapabilirsiniz. Şimdi mağazalarda şaşırtıcı renklerle çeşitli malzemeler satan. Burada en iyi şey 30 cm parçalarını satın alabilirsiniz birçoğu. Bu, aynı veya farklı büyüklükte birkaç torbaları için yeterli olacağıdır.

dizeleri bir çanta dikmek için: adım ana sınıfı

Dikim işlemi torbochki bu ve aşağıdaki paragraflarda açıklanacaktır. Tüm adımlar fotoğraflarla sunulan, bu yüzden yeni başlayanlar için bile zor olacağını birbirine dolaşmış.

 1. bahçenin çevresinde overlochit dikdörtgenin İlk.
 2. Daha sonra ikiye katlamak (ya da iki aynı dikdörtgen kombine bir büyük başarısız ayırırlar varsa) ve kenarları boyunca dik. yan ve alt kısımlarını: durumunda kombine iki parça üç partiye dikilir nerede. Bu adımı gerçekleştirerek, satır kenarından 5-6 cm bir mesafede sona olduğuna dikkat edilmelidir.
 3. Overlochennye ancak çapraz bağlanmamış kenar sokmak içinde ve demir pürüzsüz. kumaşı deforme etmemek için, önce tack podvorot can.

4. Daha sonra kenar ikiye katlanır ve tek parça bir torbada dikiş edilir. Bu nasıl yapılır aşağıda gösterilmiştir.

Uyarı: Birçok usta yanlışlıkla iki bölümden bir dikiş gerçekleştirin. Daha sonra parçalara almaya vardır, bu nedenle hemen bir kenara eğmek gerekir.

delikte son aşamada bant geçirilir. Yani drawstrings ile bir çanta dikmek için nasıl bütün hikaye bu.

drawstrings imalatı

craftswomen doğru renk veya bant yapısını bulamadık durumda, o kuşakları kendilerini dikmek gerekir.

Buna (uzunluk kesenin büyüklüğüne bağlıdır) üç santimetre genişliğinde kurdele kesip edilmelidir. daha fazla çalışma dizisi:

 1. Ve hem kenar sokmak. Viraj bir santimetreden daha az olmalı ve hat kenarına çok yakın koymak.
 2. kumaşın sonraki şerit yarım ve demir, demir katlanır.
 3. Bunu yü açarak, net bir kat çizgisi görebilirsiniz. Her iki kenar merkezine doğru katlanır ve bu durumda düzgünleştirilmesini. Bu sürekli izlerken ve bandı yapmak zor ise, dikişler yağlamak ve ütüleme sonrası Teyellemeyi kaldırabilirsiniz.
 4. Boş katlama çizgisi boyunca katlanır ve zautyuzhennogo ile eklenerek elde edilmiştir. Kenarına yakın dikiş denemek için de gereklidir.

İşte kravat hazırdır. Onun hediyeler için torbalarına dişli ve ucundaki knot yapmak. Bu isteğe bağlıdır, ancak bant kaybını önler. son derece zor ve nankör bir iştir - dikiş ipli organze unutulmamalıdır. Torbalar daha iyi alım-kurdeleler dekore Organze.

aromatik bitkilerin üretimi torbochek

Dikiş torba tarif edilen yöntem mükemmel bitkisel bileşimlerin üretimi için uygundur. özel mağazalar sentetik deziksentantov kovucu güve ve diğer böceklerin çok sayıda teklif olmasına rağmen, birçok ev kadınları çevre dostu araçlar kullanmayı tercih ediyorum.

Onlar kendi elleriyle otlar için çanta dikmek ve otlar birkaç çeşit özel karışımda onları yatıyordu. lavanta, nane, kekik, biberiye, karanfil, tarçın ve sedir yongaları en yaygın olarak kullanılan kombinasyon. Bu çalışmada daha iyi malzemeler ezilmiş ve tohumlar, saplar ve yapraklar değildir. Birçok kız ve kadınların zevk için, ev kullanımı için torbalar hediye paketleme çok daha az dikkat gerektirir. Artık herhangi bir büyük ürün yapabilirsiniz bez kalıntıları kullanabilirsiniz. Kravatlar sıradan kuvvetli iplik hizmet edebilir. kimse içine bakmak olmayacak, eklemler overlok işleyemez göz önüne alındığında.

Pratiklik ve güzellik

(Kendi elleriyle doğal kumaşlardan yapılmaktadır? Ile) otlar Torbalar dolaplarının raflarında ortaya koydu ya askı asılmıştır. Periyodik olarak, onlar temel yağlar serbest bırakmak için ve koku yenilemeye ezmek gerekir. Bu seti bütün sezon boyunca yeterli olduğuna inanılmaktadır, yani, depolama kış giysileri koyarak, onun güvenliği için korku yoktur.

otlar için torbochki süslemek için nasıl

Her şey hayal gücü ve vasıflı işçi yeteneklerine bağlıdır. Sadece kendisini ve ailesini, yani dekor istedikleri gerektiğini olacak bu öğeleri görmek için Olasılıkla.

Tabii ki, bu ürünleri süslemek en doğal biçimde onları terk edemez.

bunun altındaki nakış dikiş, kullanışlı minyatür örnekleri keyfini olanlar için.

güzellik için Striving, pratiklik unutmamak: dikişleri ve askıları güçlü olmalıdır. Aksi takdirde kuru yapraklar dağınık giysiler seçmek için uzun zaman gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.