SağlıkTıp

Kendi kendine masaj Hakkında

Bu yazıda tehlikeleri veya kendine masaj yararları hakkında konuşacağız. Vatandaşlarımız her zaman saygı ve geleneksel tıp saygı duymaya devam edilmektedir. o zaman, World Wide Web ile bir araya geldi beri, geleneksel tıp popülerlik arttı. Bu nedenle, giderek kendinden masaj iyileştirici özellikleri hakkında duydum. Bu aslında Şimdi eğer biz öğrenmek.

Bizim sağlık - elimizde. Bu modern tıbbın genel düşüş dikkate alındığında, çok popüler bir görünümüdür. İnternet yayınları ağrıyı hafifletmek için masaj gereken alanlar hakkında konuşmak. geri Baş, boyun, kollar, omuzlar, baldır kasları - Bu bölgeler. gerçeği için, bir uzmana döndü - bir chiropractor. Kendi kendine masaj konuda onunla konuşurken sonra bazı şüphe yok. Dr yetkili olarak bu alanlara ilişkin olarak, kendine masaj çok zararlı olabilir belirtti.

kaslarda ağrı oluşumu ile ilgili Tıbbi sorular da önemlidir. Ne kadar dikkatli orada yumuşak dokularda pik yükte, mikrotravmaya masaj yapmak. Bu durumda, bir organizma, ve bunun yoğunluğu tedricen artar ve on gün sonra ağrı görünebilir özel maddeler ayırır. Kim on yıl önce egzersizleri ile ani başlangıçlı ağrı ilişkilendirir? Ama oksijen eksikliği dayanmaktadır başka görüş vardır. Kalbin dolaşımdaki katılım yüzdesi küçük, sadece 10-15 yüzde bir sır değil. Kalp, beyin ve akciğerler arasındaki kan geride bırakmaktadır. Tüm çalışmalar oksijen çizgili kasta olmasını sağlamak için. ağrı ortaya çıkmasına yol açan kas spazmları, azalmış kan akışı ile ilgili bir aşırı yük ya da hipotermi, bir sonucu olarak. Ve ilk ve ikinci durumda, ağrı biz yanlış bir şey vücudumuz için yapıyor olması bizi anlatıyor. Ve bu durumda o bunu ciddiye alıyoruz yalnız yetkisini bırakmak en iyisidir. Bu durumda, masaj sadece zarar. Adlandırılan ani başlangıçlı kas ağrısı değil hatırlamak önemlidir.

Şimdi yapılamaz neler bahsedeceğiz.

boyun ağrısı. Nedenleri - çok. Ve en önemlisi, masaj yaklaşık% 50'si kesinlikle yasaktır. Eğer tonik ve rahatlatıcı teknikler arasında ayrım yoksa yanında, yerine analjezi, sen görme yorgunluk, ilgisizlik, kayıp olsun.

kol ve omuzlarda ağrı. Açıkça egzersiz nedenleri listeden hariç tutabilir ise ağrının nedeni büyük olasılıkla, bir servikal omurga problemleri olduğunu. Bu durumda, en makul uzman kişi tarafından itiraz.

buzağı ağrı hemen hemen her zaman damar sorunları ile ilişkilidir. Vasküler hastalıklar masaj kesinlikle yasaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.