HobiDikiş

Yumurta üzerinde Oyma - kırılgan sihirli

en el doğal malzemelerden yapılmış olanlardır. Çok popüler şu anda yumurta kabuklarından yapılan işler. üzerinde Oyma eggshell mermer veya kemik çalışmalarına çok benzer.

Daha önce sık sık Mozaikler malzemesi olarak kullanılan kabuklar, onların özellikleri bu eşsiz doğal materaialom de dekorasyon ürünleri için kullanılan onlara antik bir görünüm verir. Çatlaklar, yumurta kabuklarını oluşturmak renkler, benzersiz ve lezzetli iyiydi. Böyle bir dekoratif malzeme herhangi bir tasarıma ve binaların ve mutfak eşyaları için kullanılabilir. Fakat modern fenomen yumurta kabuğu üzerinde oyma. Bu nedenle, özel araçlar olmadan iplik parametrelerini gözlemlemek mümkün değildir.

Yumurta kabuğu - yeterince yoğun malzemenin kırılganlığı rağmen, ucuz yaygın ve. Bu harika özelliklere sahip yumurta dış kabuk bizim günlerde sanatçılar tarafından kullanılan. nazikçe kabuğunda 2 delik olun ve sonra bir kapta yumurta içeriğini dışarı üflemek için ince bir iğne kullanılarak - tasarım basittir kabuk hazırlayın. Sıcak soda yıkama kabuğu, su, ve daha sonra kurutulur. Yumurta kabuğu el sanatları büyük kırılganlığının rağmen her zaman çekmiştir ve bakışlar hayran çekecektir.

o, uzun böyle bir faaliyette bulunan uğramış insanlar bakınız nasıl çalıştığını anlamak için, özellikle yumurta kabukları olguya Oyma. Onlar sana biraz beceri dersleri verebilir. Bu ustalar dış yumurta kabuğu ile çalışırken daha sonra size yardımcı olacaktır ipuçları ile paylaşacak. Kabuk su soğutmalı minik matkap, yüksek hızlı freze, matkap kullanmak gereklidir, ince ve zarif döndü üzerinde Örneğin, iplik için. yumurta kabuğu üzerinde iplik özel aletler olmadan imkansızdır.

Böyle ilginç bir minyatür çok uzun bir süre boyunca saklanabilir. Ve usta, sanatçı veya oyma sayesinde, kabuk whimsically ışınları, çünkü her zaman gerçek bir başyapıt oluşturabilirsiniz ilham sular altında bile basit bir adam, ilginç resimler gösterir. Ve sonra usta her kabuklarından oluşturabilirsiniz karar verir. çalışmak ve devekuşu ve ördek ve kullanmak için kaz yumurtaları. Özellikle gelişmiş sanatçılar bıldırcın yumurtası üzerinde minyatürler yapıyor. Ve hatta bu yumurta kabuğu kolayca kulelerin hatları ve güzel bahçeler içinde hayvanların ve insanların yeni görüntüleri dönüştürülür. Ama sonra, taşlama ve görüntüleri taklit başlar oyulmuş işlenmesinden sonra sanat eseri çağrılacak. Ama bile neşter tüm gereksiz parçalar ve kırıntıları çıkarmak için yapar. iş zaten tam hazır olduğunda, o zaman son ve en ilginç aşamaya geçin. Için bu yarı-mamul ürünün, sen ustaca vernikli gerek zaten yaptı. Ve şimdi de kurutulmuş emin olmak için işini bırakın. Bu minyatürler şıklık ve ıslah konusunda aşağı değildir yumurtalar Faberge.

Gördüğünüz gibi, yumurta kabuğu oyulmuş hiçbir ekstra maliyet gerektirir iyidir. çok daha pahalı herhangi bir malzeme diğer. Yumurta kabuğu herhangi bir ek maliyetler gerektirmez, ama kesinlikle, çok dikkatli ve uzun bir süre için çalışmak gerekir.

Tabii ki, her bir işlem yapma teknolojisi oldukça farklı olabilir. Bu sonunda neler görmek istedikleri bağlı olacaktır. Ama her iş, her şeyden önce, çok çalışmanın bir adam gerektirir.

Ve olursa olsun yumurta kabuğu size yapılmış bir minyatür ne olacağını. Bu hepsi gerçek yetenek tarafından desteklenen, sizin ellerinizle yapılacağını, en önemlisi mitolojik hikaye veya mutlu bir kirpi olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.