ModaGiysi

Nasıl mağazalarda bir vizon kürk seçmek için

Kürk ceket, bildiğiniz gibi, bir gelir imzalayın ve lüks için özlem ama dönemde bir zorunluluk çok soğuk kış günleri ise ibaret değildir. Özellikle popüler çünkü hayvansal ürünlerin vizon kürk yapılmış modeller gerçekten şık ve güzel bak bulunmaktadır. Buna ek olarak, onlar da küresel bakım gerektirmez. Ancak, önümüzdeki yıllarda size sürebilir çok yüksek kaliteli ürün sonucu almak için bir vizon ceket nasıl seçileceği hakkında soru sormak için gerekli giyim sonraki makaleye satın almadan önce. Özellikle, birçok parametreye türleri ve şekilleri büyümesini bağlı olacaktır formu hangi geleceği şeklindeki giysi üst belirlemek için başlamak için. Biz ince formları ile uzun boylu kadınlar hakkında konuşmak Tabii ki, eğer, bu durumda istenen model için arama kesinlikle hiçbir zorluk yapmaz. Moskova'da ya ve uygun bir şekil için başka bir şehirde herhangi bir vizon kat avantajları vurgulayacaktır. Eğer yüksek büyüme iftihar edemez, o zaman her durumda tercihinin çok gür seçenek vermek olmamalıdır. görsel yüksekliğini büyütmek olacaktır kısaltılmış ürün dikkat edin.

Seçilen tarzında ne kadar rahat ve sizin için uygun olduğunu belirlemeye çalışın. birinde "dur" için uydurma veya en az üç dakika bir başka örneği sırasında, yapmak için. tek yolu, herhangi bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz iyi bir vizon kürk, nasıl seçileceği sorusuna bir yanıt bulmak mümkün olacak.

Ancak, stil ek olarak, kürk kalitesi dikkat emin olun. palmiye ürünlerinin yüzeyi üzerinde yürütmek için başlatmaya deneyin - kesinlikle hiçbir iz ve iplikleri bırakılmamalıdır. Buna ek olarak, kürk olmalıdır hızla yumuşak ve dokunma pürüzsüz hala elini gerginlik ve çatlama sonrasında. Eğer gerçekten ilgileniyorsanız, vizon ceket nasıl seçileceği, kürk modelinin tüm yüzeyini kontrol etmeyi unutmayın: herhangi kel yamaları ve aglomere parçacıklar içermemelidir. Gerekli kalite iyi bir ürün - tek tip ve pürüzsüz malzeme, herhangi geçişler ve olaysız. Kaba kürk villi olmamalı böyle bir ürün satın almak, evlilik için olduğu düşünülür.

Ancak bu nasıl bir vizon kürk seçmek için söyleyecektir tüm ipuçlarını değildir. Bu sahte gerçek kürk ayırt edebilmeleri dikkat değer. Çoğu zaman, çağdaş dürüst olmayan satıcılar, yerine bu vizon teklif kurgu, tavşan veya Dağsıçanı yapılmış. Ancak, sahte diğer hayvanların çok kısa ve homojen olmayan kürk için kolay belirlemek için. ayrıca bir vizon ceket nasıl seçileceği sorusu gidebilirsiniz hangi ürünün maliyetine dikkat etmeyi unutmayın. Bütün bu derilerden ürünler çok daha pahalı modelleri prefabrik parçalardan yapılmıştır olmasından kaynaklanmaktadır. Ama İkinci seçenek doğru bakımı ile herhangi ceket hakiki vizon görsel çekiciliği kaybetmeden, birkaç yıl süreyle sürecek çünkü, daha düşük kaliteli olması olacağını sanmıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.