ÇirkinlikInşaat

Kerpiç ev

Tozlu ve gürültülü şehir ya da küçük bir ülke yazlık yaşamak seçim karşılaşan çoğu, tabii ki, ikinci seçeneği kabul ediyorum. Amerikan, vb tuğla, tüf, monolitik bir tasarım: İşte bu yüzden her yıl giderek ve yazlık toplulukları ve mevcut yapı malzemeleri çok çeşitli inşa özel evler var

Bir kişinin duvarı, pencere, tümsek ve nişler bir heykel şekli ile bir ev inşa etmek istediğinde durumunda, büyük mimari formlar, hem de küçük yapımında kullanılabilecek en ucuz ve pratik yapı malzemesi - Bu liste adobe içermez.

Bu tip yapı tarihçesi milenyum sahiptir. Adobe ev bile Asuri ve Persleri inşa ve şimdi bu malzeme konumunu geri kazanmak zorundadır.

esas olarak kil, su, toprak, kum ve saman karışımı Saman, artık yeterince daha dayanıklı malzemeler ve gelişmiş teknolojilerin yerinden kullanılmaktadır. Ama rasyonel rahat olmak ve yaşamak utanç değil alacağı rahat bir banliyö evinin düzenlemesi için temel olarak kullanmak zorunda bazı atalarının ve mirasçıları kerpiç ev almak zamanlar vardır.

kerpiç ev insanlar hoş serinlik bulacaksınız sıcak günlerde çok kışın ısı, yaz, gerekmez ile bu binaların sakinleri, bunlar sıcak ve kuru ne kadar iyi bilmektedirler.

Ve kerpiç olarak - bugün köylerde yavaş yavaş bu ilgi uyandırmak başlar neden oldukça anlaşılabilir bir durumdur, herkes tarafından kullanılabilir ucuz ve en çevre dostu yapı malzemeleri biridir.

atalarımızın teknolojisine kerpiç bir ülke ev inşa anlamaya çalışın.

herkes el saman ve çamurdan çözümünü yoğurmak istiyorum ve o zaman blok oluşturmak ve sonra nihai kurutma için beklemek zorunda kalacak: Bu bina malzemesi bir büyük dezavantajı var. Sadece hazırlık süreci birkaç ay sürebilir. Bu nedenle hiç kimse tam kalmak için bir ev inşa etmek alacak, ancak yazlık veya sitede küçük bir bina, bazı riski.

Sonuçta, kendi görünümünü komik kerpiç ev biri, renkli herhangi manzara aydınlatmak ve oldukça eski bir filmden beraberindekiler bölüm hatırlatan rahatlık yarı unutulur.

düz çizgiler ve keskin açıları herhangi sıkı olmadan Onun yuvarlak şekiller, sinirleri yatıştırmaya ve sakin bir aile tatil için yardımcı olur.

Dinlendirici bir uyku bekliyor kiracı böyle bir evde, onlar mükemmel bir sindirim varsa ve aynı malzemeden yapılmış bu pastoral resim şömine tamamlayacak söylenir.

Böylece, kerpiç tuğla şekillendirme sağ boyuttadır, zaten ana eylem başlayabilirsiniz. arzuları ve bina işlevselliği bağlı seçilir , duvarların kalınlığı sonra evde, bölgeye "bağlı" bir proje geliştirmek amacıyla ve dikkate bölgenin bütün özgül koşulları alarak. Kısacası, malzeme ve vakıf, duvarlar, bodrum inşaat belirlemek ve zemin ve atmosferik sularda koruma yapıları geliştirmek için gereklidir.

sorular zemin, tavan, duvar ve çatı için tüm evler için hemen hemen aynı olduğundan, tüm az ya da çok açık ve net ama çevrenin kış çevresel sıcaklık dalgalanmaları doğrudan bağlı kerpiç evlerde duvarların kalınlığı. Örneğin, ülkemizde Avrupa kısmında olduğu için, ortalama sıcaklık eksi 30 ° C yarım metre kalınlığında dış duvarları, hava boşlukları ya da taş işçiliği tutulması gibi yalıtım önlemleri, her türlü almak unutmadan inşa kerpiç evi bu bölümlerinde yalıtım duvarlar kurum içinde.

İyi bir çatı ayarlayarak, sahibi o bütün teknoloji ile yerine getirmiştir eğer onun kerpiç ev, tabii ki, en az yarım yüzyıl boyunca duracak şüphe edilemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.