SağlıkErkek sağlığı

Erkeklerde ise depresyon tanımak daha zordur Neden

erkek depresyonla ilgili ilginç bir gerçek vardır. Bu temel sağlık grubunun doktorların çoğunluğu sorununu tespit edemez çıkıyor. Neden böyle oluyor? Bu soru, Harvard Tıp Okulu Uilyam Pollak klinik psikiyatri doktoru tarafından cevaplanır. üzüntü, gözyaşı, yorgunluk: Uzmanlar depresyon kadın semptomlarının ortaya çıkması için benzer görünümlü kalması. Ama gerçek işaretleri bir adam tezahür depresyon olduğu, bu tür iş, sinirlilik, dürtüsellik ve saldırganlık ile saplantı olarak niteliklerdir.

teşhis zorluğu

Dr Pollack teşhis sistemi eskimiş olduğunu ve birçok hasta sadece hastalığın erken belirtileri tezahürü aşamasını atlamak vurguladı. Erkeklerde depresyon çok zor teşhis etmek nedeni budur. Yukarıda açıklanan belirtilerin kendinizi bulursanız, size doktorunuz randevu gerekir.

Eğer egzersiz Büyük depresif durumu dayanabilir biliyor muydunuz? Ayrıca biraz zihninizi yeniden organize edebilirsiniz. bu yönergeleri izleyin.

Patlayıcı öfke kurtulun

Zamanla onların oluşma sahnede olumsuz duyguları tanımayı öğrenebilir. Eğer sinirli ve kızgın olsun başlarsanız, bunu neden kendinize sorun? Böylece, bu halde sizi getirdi olayı belirleyebilir. Ayrıca, kendi kafasında küçük bir "kazı" hayal kırıklığı, üzüntü veya acı olabilir hissetmek. yalnız durumu analiz etme, eşim veya yakın bir arkadaşı ile neler olduğu hakkında konuşmak. Yani kontrol edilemeyen öfke bir saldırı kendinizi kurtarmak nasıl.

Sessiz kalmayın

Bir kadın sana olan ilgisini kaybetti diyorsa, sessizce oturma. Onun üzgün olduğunu nasıl görebilirsiniz, ama nedenini anlamıyorum söyle. o artık karşılıklılık hissediyordu veya bu ağrıya neden olduğunu miydi? Bir şey düzeltebilirsiniz Sonra sorun.

duyguları hakkında daha fazla konuşmak

Bazı insanlar bir adamın özellikle bu olumsuz duyguların eğer duygularını üzerinde durmak sevmez inanıyoruz. Ancak öyle değil. Ve yeni çalışmalar bunu doğrulamaktadır. Eğer sorunlu bir şey akraba veya arkadaşla karşılaştım, bu nedenle, diyalog onu davet ve kalbe kalbi konuşun.

sessizlik içinde Meditasyon

Erkekler, dikkatli ve meditasyon vardır o utanç verici bir şey dikkate. Nedenle bir mantra kullanarak değil, sürecini kolaylaştırmak için her zaman mümkündür. Sadece kuytu bir yerde sessizce oturup beş dakikalık bir süre varlığına yansıtmaktadır. günlük olarak böyle bir prosedürü olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.