MaliGayrimenkul

Konut kompleksi "Bahar" Aprelevka: adres, oluşturucu, fotoğraf Apartments yorum

Moskova'da değil, aynı zamanda banliyö konut sadece Şimdi hızla artan ve Moskova Çevre Yolu dışında gayrimenkul sermaye daha az popüler değildir edilmektedir. Bu binaların ana avantajları: İyi bir çevre, Avrupa standardı daire, düşük fiyatlar. Tüm bu avantajlar Moskova çevre yolu sadece 27 km mesafede dikilmiş konut kompleksi "Bahar", var. İnşaat ve faaliyete kuyruğa ayrılmıştır LCD koyarak. Sadece inşa edilirken ilk insanlar taşınmaya ikinci hazır ve üçüncü sırada yer yaşıyor. Biz kiracı ve gayrimenkul yatırımcıları görüşlerine dayalı, avantaj ve kompleksin dezavantajları hakkında genel bir bakış sunmaktadır.

konum

Naro-Fominsk ilçe, şehir Aprelevka, Yasnaya sokak: Konut kompleksi "Bahar" (Aprelevka) Aşağıdaki adresi vardır. Bu köy Kromin LCD'den ayırır. Biraz daha üzerinde hemen arkasında nehir Desna, arazi Alanı Village Martemyanovo yayıldı. Martemyanovo-7 - konut kompleksi "Bahar" inşa ediliyor Bölge, en yakın köye benzerliğiyle denir. kompleksinde başka sokak yoktur - Yasemin. Bu açık çok daha kısa, ama ona biraz binaların posta adresini göstermek oldu. LCD değil büyük kentsel binalar olduğunu civarında, sadece bahçe ortaklık "Emekli" ve "Yeşil Vadi", hem de Kromin içinde yeni bir modern kapılı gelişme. tüm altyapısı ile şehir kendisi hangi kompleks fazla 200 metre değil, Kiev karayolunun diğer tarafında. Karmaşık 27 km uzaklıktadır "Spring" ve Naro-Fominsk 28 km mesafede Moskova Çevre Yolu'na otoyol aşağı gidin.

taşıma erişilebilirlik

Moskova belli bir mesafede bir yerleşim kompleksi "Bahar" inşa etmek olmasına rağmen, Kiev otoyol metro "Salaryevo" istasyonları veya "Rumyantsevo" almak için bir saat birlikte sürücülere sadece dörtte verir. Orada mümkün güvenle araba bırakın ve metro ilerlemek yapar uygun otopark, ile donatılmıştır. toplu taşıma kullanan sakinleri, "Bahar", için, son zamanlarda sadece LCD dışında bir durak yapılmış bir yeni otobüs güzergahı №22, tanıttı. Bu otobüs Eğer Kiev tren istasyonu, Moskova'ya almak için tren ve 50 dakikaya aktarabilirsiniz Martemyanovo Aprelevka istasyonuna köye gider. Buna ek olarak, LCD sadece 1.600 metre hala bir w / e olduğunu. Düğüm - "Açık" platformu. 30 dakika - bir dizi programa otobüs №22 ait Aralığı. çok uygun değil kime olanlar, diğer otobüslerde Moskova veya Naro-Fominsk gidebilirsiniz. Onların durağı (konut konut yere bağlı) 400-700 metredir. 8 rotalar metro istasyonuna "Salaryevo" ve "Güney Batı" go 4'ü, burada durun.

ekoloji

konut kompleksi "Bahar" güzel ve temiz bir yerde inşa edilmiştir. Aprelevka daha önce fabrika kayıtlarına ülke çapında ünlü olmuştur. Şimdi onun farklı binada ofisleri yer alır ve hem bitki fazla 20 yıldır çalıştırılmaz. Şehirde atmosferi kirleten Büyük işletmeler. konut kompleksi "Bahar" ilk aşamasının sakinleri karşılaştıkları tek sorun - bu eski kanalizasyon arıtma tesisi kendi iş yüküyle başa çıkamaz. Birçok ev sahiplerine göre, ilk kez kompleksinde hoş olmayan kokuları hissetti. Şimdi bu tesisleri yenilenmiş, böylece tüm kötü kokuları anlamıyla kayboldu. dişetlerinde yıllık akış, MAC on kat aşıldığı Ancak, sorun, çözülmüş değil ölçüde nehir kirlettiler. Onlar kompleksi yakınında, köprünün yakınında Martemyanovskogo taşıdı. En yakın kolordu gelen "Bahar" 200 metreden az olan Kiev karayolu, için - çevre göstergelerini azaltır ikinci kaynağı. Bu iki öğe hariç, kompleks içinde ekolojik durum oldukça olumludur. Bu inşa ve düzenli doğada ilginç yürüyüşler, piknik yapmak onun sakinlerine kullanılabilir hale getirir park alanında, yakın bahçelerle çevrili ve en önemlisi, temiz hava solumak edildi.

Proje Açıklaması

Ve kiracılar ve yatırımcılar çok cazip konut kompleksi "Bahar" (Aprelevka) bulabilirsiniz. Moskova bölgesi Şimdi farklı LCD müşterileri onlarca sunuyor, ama bu bir 2013 yılında kompleksi kazandı "gayrimenkul piyasasının Kayıtlar," kazanmıştır. o 16 multisection gövdeleri katlar 6-12 toplam inşa planlanmaktadır onun ayrılan 35 hektar arazi, Altında Düzenlenmiş. Hiçbir park bölgeleri vardır rahat bir avlu oluşturmak üzere düzenlenmiştir. Park sınırları dışında inşa edilecek. genel plana göre, bu araçların 2500 birimlerini barındıran bir çok düzeyli olacak. Yerel alan planı, banklar yüklemek, yeşil yerlerini güzelleştirme çiçek yatak kırmak için. Her avluda çocuklar için zaten renkli bir oyun alanı ile donatılmıştır ve için sporseverler bisiklet yolları inşa oyun alanları oluşturuldu. Kompleksin bütün alan kapılarla donatılmış, bu giriş, bir kontrol noktasından gerçekleştirilir çit dikkat çekicidir.

Konut kompleksi dökme tuğla teknolojisi üzerine inşa ediliyor. Cephe seramik karolar ile bitirmek. Hepsi muhteşem cam balkon vardır. Evlerde Giriş alanlarda yüksek hızlı asansör güvenliği ile donatılmış, aydınlık ve geniştir.

topraklarında altyapı

sebepsiz Konut kompleksi "Bahar" benzer konut projeleri arasında en iyi olarak tanıdı. Onun yaratıcıları ana plan rahat bir yaşam için gerekli olan tüm sosyal nesneleri içerecek şekilde çalıştık. LCD toprakları 2018 yılında ilk öğrencilerini ağırlayacak bir süpermarket, küçük bir bakkal, iki çocuk yuvaları, okul hızla inşa ediliyor, inşa etti günü. Gelecekte, büyük bir alışveriş merkezi var açılacaktır. Vücudun bazı birinci katları (hepsi değil) de bir diş kliniği, çocuk kulübü ve kafeterya koyacaklarını ofis alanı, getirdi. konu sapmak üzerinde kompleksin sakinleri göre. diğer kurumlar koşuşturma bir sürü olacağı korkuyorlar çünkü, çocuk yuvaları ve okullar - Bazı sosyal tesisler ihtiyaç olduğunu, diğerleri onun LCD sadece en gerekli topraklarında görmek istiyorum inanıyoruz.

Yerel Alan

Konut kompleksi "Bahar" Bir sonraki zaten yaşamış içinde altyapı var şehrin bölgelerine inşa ediliyor. Yani, LCD 500 metre anaokulu, iki süpermarketler, bir hastane acil odası, kredi bankası, restoran ve sahip içinde bankaya "Revival", dükkanlar, çeşitli kafe, restoran, №4 okul, klinik inşaatı 1000 metre içinde. Tüm bu tesisler sakinleri "Bahar" yürüyerek oraya gitmek böylece yakın, ancak bazı rahatsızlık verir kalıcı yüklenen Kiev karayolu geçmek zorunda olacaktır.

konut kompleksi "Bahar" Daireler

Bu LCD alanında ve düzende hem dairelerin büyük bir seçim vardır. İlk aşamada biz stüdyo alanı 21-28 m2 sundu. Diğer hatlar aşağıdaki daire seçenekleri kullanabilirsiniz:

- tek odalı;

- tek odalı;

- yatak odası.

31 m2 ila 97 m2 Onların alanı.

Lay-LCD çok farklıdır. Bir kategori 9 m2 ila 15 m 2 daireler klasik mutfağı alana sahiptir. tasarımcıların başka kategorisi bir mutfak-oturma odası vardır. banyolu ile tek yatak odalı daireler birleştirilir. iki ve üç ayrı olup, iki banyo ve iki banyo versiyonları vardır.

inşaat yüksek kalitede her düzeyde çalışmaları nedeniyle, bu kiracı ve yatırımcılar konut kompleksi "Bahar" (Aprelevka) yüksek puanı vardır. tamir olmadan dairelerin Fotoğraflar makalesinde sunulmuştur. LCD Konut sadece kaba bir görünümde temin ama "anahtar teslim" olabilir. Her dairede Üreticileri çift cam firması REHAU radyatör, su ölçüm sayaçları, kapı ve resim pencereleri monte. Onların yüksekliği 2.9 metre tavan yüksekliğine sahip 2,2 metredir.

İstenirse, kiracı dekorasyonu olmadan daire almak ve bu proje ile çalışan bir yüklenici inşaatçılar ekipleri kiralayabilirsiniz. malzemeler ile onların hizmet 1 m2 başına 9000 ruble.

Fiyat ve satın alma koşulları

Konut kompleksi "konfor" sınıfına ilişkin bütün göstergelerde "Bahar" (Aprelevka), ancak sermaye bazı mesafede inşa ediliyor, çünkü fiyatları çok uygun ve metrekare başına 74 000 ruble olun. Bu proje için de dahil olmak üzere, çok sayıda banka çalışır:

 1. "UniCredit Bank".
 2. "Mutlak".
 3. "SMP Banka".
 4. "VTB".
 5. "VTB 24".
 6. "Gazprombank".
 7. Sberbank.
 8. "AHML".
 9. "Rosselkhozbank".
 10. "TCB".
 11. "SNGB".
 12. "Zenith".
 13. "Svyaz-Banka".
 14. "Revival".
 15. "Metallinvestbank".
 16. "RNCB".
 17. "Raiffeisenbank".

Mali ortakların Böyle bir sayıya geliştirici güvenilirliğini teyit etmektedir. faizsiz taksit halinde olabilir konut kompleksi bir daire satın alın. Bu doğrultuda banka "VTB 24" çalışır. Başlangıç kasası 35% 'dir. Sigorta masrafları ve erken ödenmesi için komisyon tahsil edilmeyecektir. diğer bankalar ise ipotek sağlayabilir. faiz oranı en az% 15 başlangıç katkısı ile% 10.9 olduğu her yerde, farklıdır. Ayrıca ebeveyn sermaye ve askeri ipotek kullanabilirsiniz. Bugüne kadar, birinci aşamada ve paylaşımlar için daire teklifin ikinci aşamasının kalan 8 daireden satış, gerekli olan şartları satış departmanında belirtmek için.

kim kurar

2002 yılından beri Rusya inşaat pazarında çalışan bir konut kompleksi "Bahar" (Aprelevka) geliştirici Opin veya "Açık Yatırımlar" inşa etmeye başladı. Şirket, uzun ticari gayrimenkul yapan vardır. Onun tamamlanmış projeler - Bir otel "Novotel", iş merkezi "Meyerhold" ve "Domnikov" ve diğerleri, 200 bin m2 tüm. konut kaydedilmiştir arasında LCD "Martemyanovo", "Pestovo", "Pavlovo-2." OPIN geliştirme şirketi çalışmalarının güvenilir, kaliteli, proje süreler uyulması. 2016 yılında ICD sahibi Roman Avdeev, şirket satın alınan ve şimdi çok marka OPIN gitmiş olacak 2017 yılı sonuna kadar, şirketin "Ingrad" ile birleştirir.

inşaat ilerleme

Site "Yay" ve öncelikli olarak 2012 yılında inşa etmeye başladı 4, çoklu-kompleksi (№№ 13 ve 16), 2014 geçirilir ve aynı yıl insanlara anahtarları verildi.

8 binaları içeren İkinciliği, son 2016 III çeyreğinde koymak 2 faza ayrılabilir olması gerekirdi. yuvanın birinci giriş 4 (12 №№ 9). geliştirici başarıyla tamamlandı ve Haziran ayında faaliyete geçti. Ayrıca muhafaza 4 (8 №№ 5) içeren, ikinci faz, teslim çeyrek IV taşındı. Aralık ve Ocak ayında, inşaatçılar balkonlar, kablolama, iç işin cam tamamladı. Nisan ikinci aşamanın yuvanın ikinci aşaması henüz teslim edilmemiştir.

Son 4 konut içeren üçüncü bölümü, plan 2018 yılı IV çeyreğinde içine konulmalıdır.

yorumlar

7.8 10 üzerinden noktalarının yeterince yüksek derece bir konut kompleksi "Yay" dir. zaten onların daireler çoğunlukla olumlu içine taşınmış olanlar geri bildirim. Ünlü kiracı ve projenin gayrimenkul yatırımcıları yararları:

- ekolojik temiz alan;

- uygun taşıma kavşak;

- yapı çalışmaları kalitatif performansı;

- kompleksinin güzel bir tasarım;

- anaokulu ve dükkanlar devreye;

- İyi bir gelişme;

- büyük panoramik pencere;

- büyük oyun alanları;

- çitle çevrili bölge.

sakinlerinin eksiklikleri Notları:

- Kışın hoş serin daire;

- Henüz daire içine soyundan olan değil, ödenmesi gereken çok yüksek faturalar;

- Henüz proje otoparkta bildirilmedi, otopark ile sorunlar var;

- kötü kaliteli koruması;

- Birinci katta ofis ünitesi, projenin her ne kadar konut daire olmalıdır.

Faiz henüz bir dezavantajı dikkat anahtarlarını almamış sahipleri: İkinci aşamada ikinci aşaması için tanınan sürelerin defalarca ertelendi ve sonuç olarak vücut henüz teslim edilmemiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.