BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tankların Sunucu Dünyası. Tanklar Dünyası sunucuları nerede?

Massive multiplayer oyunlar bilgisayarınızdan çok fazla gerek duymaz, aynı zamanda çok yavaşlar ve arabayı çalıştırır. Sorun ne olabilir? Aslında oyun için, dünyanın farklı yerlerinde bulunan bu projenin sunucularından birine bağlanmanız gerekir. Ve bu sayede sunucu daha da gelişirse, sinyal de o kadar kötü olur - buna göre oyunun performansı da daha düşük olur. Bu nedenle, bilgisayarınızın yapılandırması talep edilen sistem gereksinimlerinin iki katı kadar yüksek olsa bile, uzaktaki bir sunucuya bağlanıyorsanız zorluk çekebilirsiniz. Aynı şey , zamanımızın en popüler tank simülatörü World of Tanks için de geçerli. Bu nedenle, bu oyundan keyif almak isterseniz, Dünya Tankları sunucularının nerede olduğunu bilmeniz sizin için önemlidir. Bu, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Çekirdek Sunucular

Bu projenin Belarus'tan bir şirket tarafından yaratıldığını hemen söylemeliyim, ancak ana sunucular Rusya'da idi, çünkü burada çok daha fazla işlevsellik var. Bu nedenle, Dünya Tankları sunucusunun bulunduğu yeri öğrenmek isterseniz, Moskova'dan başlamalısınız. Rusya Federasyonu'nun başkentinde, dünyanın en çok sayıda kümelenme bulacaksınız. Beş tanesi var - birinci, ikinci, beşinci, altıncı ve yedinci. Moskova'da ya da bu şehre yakın yaşıyorsanız, bu sunuculara bağlanmak en iyisidir, çünkü sinyal mükemmel olacaktır ve bu özel sorunun neden olduğu güçlüklerle karşılaşmayacaksınız. Doğal olarak hiç kimse size mükemmel bir performans garanti etmez, ancak bu sorun, en azından rahatsız edilmeyeceksiniz. Ama Moskova'da yaşayan değil, oynamak isteyenler ne olacak? Bunu yapmak için, Dünya Tanks sunucularının diğer şehirlerde, hem Rusya'da hem de yurtdışında nerede olduğunu bulmanız gerekir.

Diğer Rus sunucuları

World of Tanks sunucularının Rusya Federasyonu'nun diğer şehirlerinde nerede olduğunu merak ediyorsanız, dördüncü ve sekizinci kümelere bağlanmayı deneyebilirsiniz. İlki Novosibirsk'te, diğeri Krasnoyarsk'da. Bununla birlikte, RU sunucuları listesini sınırlamazlar. Gerçek şu ki ikisi Rusya Federasyonu'nun dışında yer alıyor, ancak aynı zamanda nominal olarak Rus oldukları düşünülüyor. Bu, Almanya'nın Frankfurt kentinde bulunan üçüncü kümenin yanı sıra, yeri Amsterdam, yani Hollanda olan en yeni dokuzuncu kümedir. Böylece, oldukça etkileyici bir bölge zaten karşılandı ve milyonlarca oyuncu tank savaşlarına katılabilir. Ancak bu orada durmaz, çünkü Rusya dışında bulunan ve Rusya'ya ait olmayan başka kümeler de vardır. Dolayısıyla, Tanklar Dünyası sunucularının nerede olduklarını sormanız gerekiyor. RU8, Rusya Federasyonu dışında yaşayan ancak Rus sunucularında oynamak isteyenler için iyi bir seçenektir. Ancak bu seçenek herkes için uygun değildir.

Alman sunucuları

Dünyada Tank Dünyası popülerdir, ancak Almanya bu projede en fazla kullanılan ikinci ülke - burada dört sunucu daha bulunmaktadır. Tabii ki, birçokları Tanklar Dünyası sunucusunun nerede olduğunu bulmaya çalışıyor - RU8 mükemmel bir göstergedir çünkü yalnızca Rusça konuşanlar değil aynı zamanda diğer temsilciler var. Bununla birlikte, doğrudan Almanya'da, dört kümenin tamamı aynı şehirde - Münih'te bulunmaktadır. Buna göre, oyuncuyu bu şehirden ne kadar uzaklaşırsa, bilgisayarın sahibi ne olursa olsun oyunun performansı o kadar kötü olur. Dolayısıyla, şimdi diğer ülkelere dönüp RU9 sunucusunu hatırlamaya değer. Dünya ve Tank sunucularının bulunduğu ülkeler Almanya ve Hollanda'dır. RU9, Amsterdam'da bulunan bir Rus sunucusudur, ancak Hollanda'da da sadece Hollanda kümeleri bulunmaktadır.

Hollanda

Dünyadaki diğer ülkelerdeki Tank sunucuları Dünya ile ilgileniyorsanız, kesinlikle Hollanda'da bulunanlara dikkat etmeniz gerekir. Tabii ki, Rusya Federasyonu sakinleri için bu çok uygun bir seçenek değildir, çünkü bu kümeler mevcut olanlardan en uzak olanları arasındadır. Bununla birlikte, birisi tatile giderse veya Avrupa'nın batı kesiminde yaşıyorsa, bu bilgiler son derece yararlı olacaktır. Aynı Amsterdam, Hollanda sakinlerine ve Batı Avrupa'daki diğer ülkelere bağlanabilecek dört sunucu daha bulunduruyor . Dolayısıyla, bu nedenle, AB'nin hemen hemen tüm bölgesini kapsıyor; böylece Tanklar Dünyası'na şüphesiz sadece uluslararası değil, aynı zamanda dünya çapında bir oyun deniyor. Neden? Gerçek şu ki, oyunun yaygınlaşması için Avrupa sınırlı değildir. Şimdi Tanks RU sunucularının bulunduğu yerin yanı sıra Almanca ve Hollanda biliyorsunuz. Ancak bu yine de orada bitmiyor.

ABD'nin Doğu Sahili

Doğal olarak, Dünya Tankları sunucusunun bulunduğu yeri kendinize sorarsanız Amerika Birleşik Devletleri'ni unutmamalısınız, çünkü hemen hemen her kütle çok oyunculu oyun için kümeler bulabilirsiniz, çoğunun orada oluşturulduğunu unutmamak gerekir . Buna göre, Doğu Sahili ve Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu kesimi, Washington'da bulunan üç sunucudan sorumludur. Amerikan donanımının gücü göz önüne alındığında, ABD merkezli ikamet edenler, oyun performansında, Washington'da yaşayanlara kıyasla, özellikle etkileyici farklılıklar gözetmiyorlar. Fakat yine de, küçük olmasına rağmen bir fark olduğuna dikkat çeken Washington, Washington'a daha yakın olanların çok daha kolay. Ama merkezde değil, Batı Sahili'nde olanlar ne olacak? Tanklar Dünyası sunucusunu nereden buluyorlar? ABD'nin ikinci yarısı için Tank Dünyası sunucuları nerede?

ABD West Coast

Endişelenmeyin - Amerikalıların hepsi kontrolündedir. Gerçek şu ki, üç Washington kümelenmesi, ABD'nin sahip olduğu tek şey değil. Los Angeles'ta Washington'tan daha az güçlü olmayan sırasıyla üç sunucusu bulunuyor ve bu ülkenin nüfusunun ikinci yarısında Dünya Tankları'nda oynamak için fırsat sunabiliyorlar. Tabii ki, Los Angeles'ta ya da Washington'da ya da en azından yakınlardaki bir yerde yaşıyorsanız, WoT oynamak performansınız önemli ölçüde arttığı için oynamak çok daha hoşunuz. Gecikmeler ya da sarkma ile, FPS ile hiç problem yaşamayacaksınız. Ancak, kümelerin mümkün olduğunca çok bölgeyi kapsayacak şekilde bulunduğu gerçeğine de dikkat etmelisiniz, bu nedenle Birleşik Devletlerde başka bir UÖT noktasına gerek yoktur.

Kore

Herkesin bildiği gibi, Koreliler en gelişmiş oyunculardan biridir - profesyonelleri birçok şampiyona kazanır, günlerce bilgisayar oyunları eğitebilir, dolayısıyla onlarla rekabet etmek zor olabilir. Tank Dünyası'nda, uzmanları vardır, çünkü kendi sunucularına sahiptir - hatta bir sunucusu da yoktur. Seul'de, Güney Kore'nin tüm nüfusunun WoT oynamasına izin veren üç güçlü küme vardır. Doğal olarak, güç Kuzey Kore'nin tamamı için yeterli olacaktır, ancak ne yazık ki hiç kimse bu şekilde eğlenmemektedir.

Çin

Bilgisayar oyunlarının kültüre dikildiği başka bir ülke - Güney Kore kadar kapsamlı değil. Gerçek şu ki Çinliler her şeyde mükemmele ulaşmaya çalışıyorlar, bu yüzden onlar için tank simülatörü maksimum sonucu elde etmeleri gereken bir görev . Bununla birlikte, bu ülke ile ilgili olarak, oyun kümelerinin sayısı ve konumu hakkında kesin bir veri yoktur. Bir kaynağa göre, sadece biri Hebei'de, diğeri Şanghay'da olmak üzere sadece iki sunucu var. Bununla birlikte, başka bir kaynağa göre, sunucular aslında iki kat daha geniş - diğer ikisi Chengdu ve Guangzhou'da. Buna göre, bu kümelere bağlanmayı da deneyebilirsiniz, ancak mükemmel bir sonuç elde etmek olası değildir. Üstelik, oyuncuların% 99'u kendi dilini konuşacak, bu da sizin için açık olması pek olası değildir.

Singapur

Bu oyunun yalnızca bir sunucusu belirtilmedi - ve Singapur'da bulunuyor. Bu bilgilerin Rus oyunculara yardımcı olması pek olası değildir ancak bilgi her zaman yararlıdır. Bir WoT fanatörünün kaderi Singapur'a veya yakınlardaki bir başka yere ne getireceğini kim bilebilirse, o zaman bu kümeye güvenli bir şekilde bağlanıp maksimum rahatlıkla oynayabilir. Dahası, diğer oyuncular SEA1 adını görebilir ve çok uzakta bulunduğu için böyle bir kümeye bağlanmanın bir anlamı olmadığını hemen anlarlar. Buna göre, yukarıdaki bilgilerin hepsine sahip olduğunuzda, doğru sunucuyu sizin için kolayca bulabilir, ona bağlanabilir ve World of Tanks'ı herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz. Herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, bulunduğunuz konumun yakınında iseniz, sunucu ile olan sorunları hemen giderebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.