Ev ve AileBayram

Ailen bir iPhone istemek için nasıl? Birkaç etkili ipucu

Bugünün çocuğunu araç gereçleri olmadan düşünebilir miyim? Elbette hayır! Modern teknolojik cihaz, arkadaşlarıyla iletişim kurmasına, geliştirmesine ve ev ödevi yapmasına yardımcı olur. İyi bir araç, yeteneklerini arttırır, çocuğun itibarını ve popülerliğini artırır. Bu nedenle, gençler sık sık şu soruyu sorar: "Ailemden bir iPhone istemek için nasıl isteyebilirim? Ve doğum günü hediyesi için coveted bir şey nasıl alabilirim? "

Artan güven

Anababanızdan iPhone'u nasıl isteyeceğiniz sorusuna geçmeden önce, ebeveynin çocuğa olan güveni artırmak için adımlar atmaya değer. Bu, bebeğin gerçekten pahalı bir hediyeye layık olduğunu kanıtlamasına imkân tanır. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır:

  1. Daha önce satın alınan tüm oyuncakların bakımını yapmak önerilir. Özellikle telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar ile ilgilidir. Anababalar, bir süre sonra çocuklarının pahalı bir oyuncağı kıracaklarını anlamaları önemlidir.
  2. Okulu, iyi davranışlarla aynı anda farklı olabilen yalnızca olumlu değerlendirmeleri getirmeye çalışmak gerekir. Modern bir teknolojik aracın çalışmaların performansını iyileştirmesine yardımcı olacağını ispatlamak gerekir.
  3. Ebeveynlerin ev işleri yapmalarına yardım etmeleri önerilir; bu nedenle sorumlu bir çocuk, iyi bir hediye hak etmektedir.

Ayrıca, bazen bir iPhone'unuz olan ev arkadaşlarınızı getirmelisiniz. Herhangi bir sorumlu anne, kızının veya oğlunun diğer çocuklardan daha kötü görünmesini istemez.

Birkaç etkili yol

Ailenize iPhone 5s veya başka bir teknolojik cihaz sormak için kanıtlanmış birçok yol vardır:

  • Eski yoldaşlara böyle bir armağanın gerçekten gerekli olduğunu açıkça belirtmeliyiz. Belirli bir cihazın tüm avantajları hakkında yararlı videolar, sunumlar ve belgesel bilgiler hazırlamak ve onlara hediye almak istediğim kişilerle tanışma fırsatı vermek gerekiyor.
  • Ayrı olarak, konunun, ayfonun çalışma ya da ek derslerde ne kadar çok yardımcı olacağı üzerinde durulması gerekiyor.
  • Ailenin bu hediyenin ne kadar önemli olduğunu göstermesi gerekiyor. Videoları sürekli olarak izleyebilir, tüm avantajlarından bahsedebilir ve sürekli hatırlatabilirsiniz. Üzerinde para ertelemek için bağımsız olarak başlamak ve ebeveynlerin kendi imkanlarıyla kendilerine eklemelerini istemek gerekir.

Ebeveynleri ebeveynlerden nasıl isteyeceğinize değil, onlarla yetişkinlerle konuşma konusuna odaklanmak önemlidir. Benzer bir cihazın taşıyıcıya getireceği bir takım avantajları önceden göstermek gerekir. En iyi seçenek, gadgettan bir doğum günü hediyesi istemektir.

Doğru anı seçme

Doğum gününüz için anne-babanızdan bir iPhone 5'ten nasıl isteyeceğinize değil, doğru anı nasıl seçeceğinize odaklanmaya değer. Modern bir teknolojik cihaz inanılmaz pahalı bir hediyedir ve bazı ebeveynler onu bir maaştan alamazlar. Bugünkü maliyet yaklaşık 10 bin ruble. Bu nedenle, beklenen tarihten birkaç ay önce satın almasını istemeniz önerilir. Birlikte birçok akrabanın arzulanan hediye ile birlikte "birlikte oluşturulması" mümkün olanı bildirmek mümkündür.

En büyük hatalar

Birçok genç ebeveynleri ebeveynlerinden nasıl talep edecekleri konusunda hata yapar. Aşağıdaki eylemler geçersiz:

  • Çok kalıcı olarak hediye hakkında konuşmak, böylece sürekli ebeveynleri rahatsız etmek.
  • Okulda kötü akademik performansa sahip bir cihaz, iğrenç davranış ve ev işlerini yerine getirmemesi için sorun. En azından bir süre ideal bir çocuğa dönüşmelisin. Aksi takdirde, ebeveynler çocuklarının bu kadar pahalı bir hediye hak etmediğini anlayacaktır.
  • En iyi mali zamanların ailenin yaşamına gelmemesi durumunda bir iPhone satın almak istemek önerilmez, en uygun anı beklemek en iyisidir.

Modern bir teknolojik araç sadece eğlence değil, aynı zamanda çalışma, çalışma ve günlük yaşam için de gerekli bir araçtır. Bu gerçek ailesi tarafından kanıtlanmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.