SağlıkMüstahzarlar

Köpekler için Hondroprotektivnoe hazırlık "Artroglikan"

köpekler için "Artroglikan" belirgin bir antioksidan aktiviteye sahip hondroprotektivnoe preparasyon aynı zamanda, anti-enflamatuar ve analjezik özellikleri olduğunu gösterir. Alma ilaç etkin kılcal duvar güçlendirir kıkırdak dokusunun dejenerasyonu yavaşlatır, rejenerasyonunu teşvik, kıkırdak yüzey ve sözü edilen eklem kapsülü daha hızlı restorasyon teşvik eder. Ayrıca, aktif terkip maddeleri köpekler, doğrudan sentezine katılan için bileşim hondroprotektivnoe "Artroglikan" anlamına gelir dahil hiyalüronik asit, proteoglikan ve kondroitin asit, kalsiyum birikimi normalleştirir. Buna ek olarak, bunlar eklem hareketliliğini arttırır bir hayvan büyüme sürecinin kas kütlesini uyarmak, iskelet kası ve kalp kasında meydana gelebilecek çeşitli dejeneratif değişikliklerin gelişimini önlemek.

bileşim ve salım formunun Açıklaması

köpekler için üretilen analjezik "Artroglikan" özel gölge Ecru düz yuvarlak peletler şeklinde tasarlanmıştır. Genellikle bir plastik kapak ile steril sızdırmaz bir alüminyum kutu içinde paketlenir tabletleri. bu formülasyonun kompozisyonu hondroprotektivnoe yüz kondroitin sülfat miligram, glukosamin gidrohorid miligram E vitamini yüz yirmi miligram selenyuma elli mikrogram, ve kalsiyum on mikrogram içerir. hücre duvarlarının bu son iki komponent hidroperoksitlerin olumsuz etkisine karşı koruma sağlar ve kemik ve kas dokusunun oluşumunu yardım eder. Gidrohorid glukozamin ve kondroitin sülfat, aynı zamanda köpekler için formülasyon "Artroglikan" içerdiği aşınmadan engel glikozaminoglikanlar ve koruma özellikleri amortisman eklem sentezi için sorumludur. E vitamini, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve yukarıdaki maddelerin asimilasyonu sürecine yardımcı bir antioksidan olarak işlev görür.

Kullanım Kapsamı

Köpek talimatı "Artroglikan" ilacın kullanılması esas önlenmesi ve bu tür artroz ve artrit gibi hastalıkların tedavisi için tavsiye edilir. Bundan başka, bu hondroprotektivnoe her yaştan hayvanlarda displazi için tedavi almaya da bulunabilir.

Yorumlar ve okumalar

Kemik aparatı ağır gelişim gecikmesi de köpekler için tablet "Artroglikan" kullanmaya başlamak için teşvik edildiğinde. Yorumlar ve resepsiyon iyi sonuçlar kutlamak ortadan kaldırmak için yavru raşitizm orta, büyük ve dev ırkların. Buna ek olarak, bu ilacın endikasyonlarının listesi, omur osteokondrozis ve spondiloz gibi hastalıkların içerir. Bu hondroprotektivnoe araçlarının düzenli kullanımı kemik yapılarında depo kalsiyum normalleştirir ve iyi hayvan sağlığı için çok önemli olan karaciğerin düzgün çalışmasını, teşvik etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.