SağlıkSigarayı bırakmak

Nargilenin iyi üreticileri: müşteri yorumları. Bir nargile iyidir nedir?

Nargile - oryantal kültürün simgelerinden bir tür. Batı medeniyetinde onun gelişi bu enfes özelliğin birçok taraftar göründü beri. nargile popülaritesi Doğu'da sadece yüksek - XIX yüzyılın başından itibaren sıkıca özel olarak hasteless konuşma takdir Avrupa ülkeleri, sakinlerinin gündelik hayatın içine girmiştir. Son yıllarda, birçok nedenle böyle bir aksesuar satın almak isteyen acaba: Hangi üreticileri en iyi ürünleri sunabilir nargile?

seçim kriterleri

Bir nargile seçmeden önce, kendi tasarım ve çalışma prensibi, bu konuda görüş yanı sıra sigara izlenim her elemanın etkisi iyice tanımalıdır. Yani, bir nargile sadece tabak, şaft, ampul, hortum ve vana altında bulunan bir kase oluşur.

Çanak - Bu nargile sadece çok ucu. Herhangi malzemeden yapılmış, ama buna ısı ve duman hızlı soğutma daha iyi ve tekdüze dağılım katkıda olduğu gibi iyi üreticileri, nargileler kil sürümünü sunmak edilebilir. nargile için bir kase seçerken Birçok taraftar, görünümü dikkat tavsiye edilir - tasarım katı olmalı, çatlaklar ve cips olmadan, düzgün kenarlı (mükemmel mühür tüm kenarları kontrol etmek ters koyabilirsiniz).

Bir nargilenin mili üzerine takılır Tabaklar, büyük olasılıkla dekoratif bir işlevi yerine getirir. Ancak, bu elemanın aşağı doğru ince partiküller (kömür, kül ve tütün) düşmesini önler. Bu eleman sigara izlenimi etkilemez olduğundan, detay bir anlam değil durdurun.

ana yapı elemanı

Biz mayın bahsediyoruz. Üreticiler nargile şiddetle bu özelliğin dikkat etmek önerilir. o madenden olduğu gerçeği sigaranın izlenim bağlıdır. Duman gırtlak ve nefes borusunu tahriş olacağı anlamına gelir ki, duman yeterince soğumasını izin vermez çok küçük - Üye seçimi için temel kriter madeninin yüksekliği olduğuna işaret etti. Tercih 50 ila 100 cm arasında değişir yüksekliği olan şaft, vermektir. Çoğu durumda, üreticiler hookah sigara cihazını yüksekliği 70-80 cm sunmaktadır. Bu, hava hareketine bütün yapı ve direnç ile doğrudan yoğunluk solunan dumanın soğumasına yeteneği arasında iyi bir uzlaşmadır.

Bu önemli bir rolü ve madenin inşaat malzemesini oynar. Mısırlı nargile edilir genellikle bakırdan yapılmış. Ama kullanıcıların maden korozyona tabi değildir sağlamak seçerken önerilir. Daha ucuz modelleri çelik veya pirinçten imal edilmiştir. gelişmiş su boruları üretimi için en yaygın malzeme paslanmaz çeliktir. Bu şaft sadakatle hizmet uzun, dikkatli bakım gerektirmez ve pas etkilenmeyecektir.

ampul

Bu nargile başka önemli bir bileşenidir. (Su, meyve şarap ve hatta süt olabilir) sıvı ile doldurulmuştur baz, duman, aradan geçen bir filtreleme işlevi, nemlendirme ve soğutma yapar. Su borunun bu kısmının malzemesi oldukça değişik olabilir. cam, plastik, metal ve kuvars ampul vardır. Ama en yaygın malzeme hala camdır. Bu nedenle, bir veya başka bir modelinin seçilmesi, kalın masif dipli tasarımları tercih vermelidir - o bile güçlü şoklar ile nargile düşmesine izin vermez. Bu sanatın birçok nargile severler ile belirtilir. o mini nargile ampul kalınlığı Ama eğer önemli değildir.

Tercihen ampule bağlantı mili için amaçlanan bir metal halka, varlığı. Bu küçük ayrıntı bütün yapının ömrünü kendisi uzatır.

Ağızlıklar ve hortumlar

Bu elementler, farklı malzemelerden imal edilebilir. Onların hortumlar hakiki deriden imal edilmiştir - Ancak, asil sigaranın gerçek bilenler ne iyi mevcut Mısırlı nargileler biliyorum. Nargile için hortumları yapmak için kullanılan en yaygın malzeme kauçuk olduğunu. Sayısız yorumlar içeriden plak temizliği kolay, kolay temizlenebilen ve uzun bir servis ömrü sağlamaktadır söylüyorlar. Ne zaman kırık direnç ve duvar kalınlığına dikkat etmelidir satın. Tabii ki, deri hortum nargile maliyeti olan bir lastik boru ile benzer bir tasarım çok daha yüksek olacaktır, ama sen gerçekten yüksek kaliteli ve dayanıklı Hookah alırsanız, pahalı modeline tercih vermek daha iyidir - bu genellikle bu ürünlerin severler vurgulamak.

İyi ve kaliteli sözcüleri ahşaptan yapılmış. Bu amaçlar, meşe ağacı, kayın veya huş ağacı kullanılabilir için. taş ya da kehribar yapılmış oldukça sıradışı seçenekleri vardır.

üreticileri

Dünya çapında Birçok şirket nargile yapmaktayız. Ürünler, kalite yapılmış olduğu malzeme ve amaçlanan kullanımı farklıdır. Örneğin, Çin'de yapılan en nargile daha dekoratif işlevi yerine getirir. Ama Orta Doğu - Yüksek kaliteli sigara aksesuarları üretimi için tartışmasız lideridir. Tabii ki, bir nargile maliyeti Çinli ürünlerin çok daha yüksektir, ancak kullanıcılar daha kaliteli versiyonunu tercih etmeleri önerilir.

Büyük önem da mekanizma üretimdir. Yani, lider üreticileri süslü desenli, doğal malzemelerden yapılmış ve kabartmalı, orijinal su borularının gerçek bilenler sunuyoruz. Tipik olarak bu modeller, elle yapılan, ve her biri, belirli bir üreticinin belirli spesifik özelliklerle karakterize edilir.

Nargile Khalil Mamoon

Bu en tanınmış üreticilerinden biridir büyük Mısırlı şirket vardır. imalat her aşamasında üretim ve dikkatli bir şekilde kontrol kullanılan malzemelerin mükemmel bir kalite Khalil Mamoon emsallerine arasında lider olmasını sağlar.

ürünleri ayırt edici özellikleri - (örneğin kıvırma kömür), tam sunulan su boruları için bir aksesuar geniş varlığı. Nargile Khalil Mamoon ayıran bir başka özelliği - o benim yükseklik için çeşitli seçenekler var. klasik Mısır modeli olabilir ve dökme benimkiyle sürümü (dekoratif merkezi tüp içinde unsurlarla sinirli). Hookahs Khalil Mamoon farklı gümüş alaşımları dekorasyon için bazı modellerde kullanılan olması ile karakterize edilir. Bu nargile benzer ürünlerin gerçek bilenler hayranım.

Farida

Bu oryantal sanat gerçek parçasıdır. Bu üreticisinden Nargile inanılmaz incelik ile karakterizedir. Çoğu model karakteristik bir özelliği - nikel elemanları sinirli milin merkezi bir bakır boru varlığıdır. çapı daha kolay çekiş sağlayan diğer bir model, biraz daha büyüktür.

el yapımı sürecinde meydana milli tarzı ve kolay asimetri Kalyanov Farida karakteristik desenleri için. Bir mücevher gibi göze hoş Bu nargile - en taraftarların görüşüm.

Suriye nargile

Bu Orient gerçek inci. Ürünler zerafet ve gelişmişliği, tuhaf resimler ve diğer akranlarına oranla su boruları tahsis orijinal oryantal süs eşyaları, vardır. İnce şaft enfes oryantal desenler, çiçek ve yaprak uygulaması ile ince, ama son derece dayanıklı malzemeden imal edilmiştir. mil imal etmek için kullanılan temel malzeme kaplı pirinç veya kararmış. Daha sık büyük ölçüde onun temizliği kolaylaştırır Suriye nargile katlanabilir şaft, içinde. Üye ürünün önemli avantajları bu noktası sayılabilir.

modellerin çeşitliliği arasında Suriye nargileler asil sigara için en iyi araçlar listesinde onur yerin layık gerçekten benzersiz ürün bulunamadı. Bu mini nargile Suriye oryantal tütün gerçek bilenler için tasarlanmış bir sanat eseri, - üretim.

Fabula Temple

İlk özgün tasarım bir karardır. Nargile Temple - Bu Doğu'nun kültürünü dokunmak yerli üreticiler için iyi bir girişimdir. Bu tamamen camdan imal edilmiştir, ilk su boruları biridir. tasarımı, şeffaflık büyülüyor. Biz ürünleri çok hayran ortaya çıkmıştır.

Doğrudan tamamen egzotik atmosferini doya taze meyve, eklenmesiyle nargile yapılan esaslı suları için karıştırın. Temple Nargile ruh aydınlatma ile donatılmıştır - tüm yapım ile geliyor uzaktan kumanda. ABD'nin gece işyerlerinin de böyle bir şık ve sıradışı aksesuar başardı - şeffaf su boruları sadece Rus kulüpleri bulunur unutulmamalıdır.

Bir nargile iyidir nedir?

Ama bu soru basit cevabıdır. Herkes onun nargile neye ihtiyacı kendisi için karar verir. Biri dinlenmek ve egzotik bir şey için kendinizi tedavi için bir şans olarak görüyor. Ve bir Doğu bir sigara ritüel ve eşsiz kültüründe görür. Bundan bir tasarımın seçimi için kriterler bağlıdır.

Gerçek bir uzmanı bunun için bir nargile bakmak uzun ve zor olabilir ve daha sonra kendi gözbebeği olarak beslemek olacaktır açıktır. bu yapı, farklı optimum fiyat ve kalite olduğundan Birçok nargile bilenler "Halil'i" öneriyor.

nargile ve ayırt edici özellikleri tasarımında ele olması, alışveriş için oryantal çarşı gidebilirsiniz. Bu birçok bilenler tekrarlamak - Bu arada, en iyi ve en başarılı seyahat alımları yapılır. Bu nedenle, bin Mısır gezisi ertelenmelidir önce birkaç ruble nargile satın almak.

Uzun zamandır beklenen satın alma denemek için aromalı tütün ve kömürlerin üzerinde stok sadece kalır. Bu arada, Nargile için malların bu kategoride de birkaç biliyorum hangi kendi özelliklerini ve inceliklerini vardır.

yorumlar

En aksesuar bazıları Doğu ülkelerinden üreticileri tarafından yapılan sigaranın. Mısır, Suriye ve Türk su boruları iyi olarak kabul edilir - bu ankete katılanların görüşüm. Onlar ülkenin kültürünü hissetmek için izin verir. samimi konuşmalara ve meyveli aromalı büyüleyici dumanı konusunda ciddi Tecrübeli sigara içen, doğal malzemelerden yapılmış doğu nargileler gerçekten kokulu tütün zevk veren en iyi cihazlardır olduğuna inanıyoruz.

dekoratif iç dekorasyon veya şımartan deneyebilir ve Çin modelleri için - Doğu kültüründe alışılmadık bir şey bulamadık olanların görüşüm. kullanıcı geribildirim göre, para için en iyi değeri farklı kalite faktörü olan Mısırlı nargile, övünme ve uygun fiyatlı maliyetini inşa edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.