SağlıkSigarayı bırakmak

Sigarayı bırakmak: 10 yolu tütün istek kurtulmak için

Bir sigara için özlem sigara içenlerin çoğunluğu için son derece güçlü olabilir. Ama bağımlılık risk sağlık koymayın. Aniden dayanılmaz duman istiyorsanız, kendinize en az 5-10 dakika kontrol etmeye çalışın. Arzu zayıflatabilir. Her zaman sen dur sonsuza sigara sağlamak için yaklaşım adım, kendini aşmak için yönetmek. Burada alışkanlığı fethetmek yardımcı olmak için on yolu vardır!

nikotini yerine deneyin

Eğer nikotin yerine nasıl doktorunuza danışın. nikotin bandı ve baklava ilaçlar ve tabletler sigarayı bırakmak etkili olmadığı azdır, nikotin vermeden vardır. Kapsamlı önlemler duman arzusu güçlü saldırıları üstesinden gelmek için yardımcı olacaktır. Bunların kullanımı tamamen güvenlidir ve büyük ölçüde durumu kolaylaştıracaktır. Kısa bir süre önce, çok ilgi elektronik sigara aldı - geleneksel sigaraya alternatif olarak kabul edilir. Aslında, şu anda onların kullanımı için sigarayı yanı sıra güvenlik verilerini bırakmaya çalışan kişiler için elektronik sigara etkinliğini destekleyen hiçbir çalışma yoktur.

tetikleyicileri kaçının

sigara için özlem stres veya bir fincan kahve üzerinde zamanlarda bir partide veya bir barda, örneğin, ilk sigara çizilmiş edildiği zamanki durumlarda, özellikle güçlü olabilir. Kötü alışkanlığı neyin tetiklediği belirleyin ve tehlikeli durumlardan kaçınmak veya tütün olmadan bunlardan bir çıkış yolu bulmaya çalışın. Kendinizi tekrar sigaraya başlamasına izin vermeyin. Telefonda konuşurken duman seviyorsan Örneğin, bir kalem alıp kaçmak için bir el çizin.

gecikme düzenlemek

Eğer alışkanlığı veremem fark, sadece bir on dakika beklemek zorunda denemek ve bu arada, dikkatinizi dikkatini dağıtır şey yapmak için başlayın. Eğer duman olamaz halka açık bir yerde gidin. Bu basit hile size tütün özlem üstesinden yardımcı olabilir.

şey Chew

, Kemirmek çiğ havuç, kereviz, fındık, ayçiçeği tohumu, örneğin, bir sigara için özlem ile başa çıkmak için ağzına bir şeyler al şekersiz sakız çiğnemek veya şeker yemek. Bu lezzetli ve gevrek bir şey olmalıdır.

"Sadece bir" sigara için yetinmeyin

Sen çekiş kurtulmak için sadece bir sigara içmek için günaha ziyaret edebilirsiniz. Aldanmayın. Sen durduramaz. Daha sık ilk sigaradan hemen sonra ikinci izler ve böylece ilişkiniz geri döndü.

çözmek

Fiziksel aktivite tütün için özlem dikkatini yardımcı ve arzunun yoğunluğunu azaltabilir. Hatta kısa bir egzersiz gerçekten yardımcı olabilir. yürümeye Bazen yeterli. ofiste ise, mekik yapmak veya merdiven yürümeye çalışın.

rahatlamaya öğrenin

Sigara stresi ile başa çıkmak için bir yol olabilir. bağımlılığı kurtulmak Başlarken - kendi içinde streslidir. gevşeme örneğin teknikleri, derin nefes, yoga, masaj veya render ile gerilimi düşürün.

takviye isteyin

Eğer bir ya da arkadaş sevilen yardımcı olalım. Zor zamanlarda şirkette kaçmak daha kolaydır. yakın orada kimse, bir telefon hattı bulup bir psikolog konuşabilirsiniz, o da yardımcı olur.

Internet üzerinde destek için bak

, Sigarayı bırakmak blogları okumak, ilham tırnak aramaya karar vermiş olanlar için bir forum bulun. senin zorluk anlayanlar ile iletişim, zor bir anda başa çıkmak için iyi bir yol olabilir.

yararlarının kendinize hatırlatın

Sigarayı bırakmak sahipseniz, sağlıklı hale pasif içiciliğin gelen sevdiklerini korumak ve paradan tasarruf daha iyi hissediyorum. Sürekli kendime hatırlatmak gerekir Bütün bu avantajlar,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.